Trening Biznesu #1

location icon
Le Scandale Royal Pl. Szczepański 2, Kraków
calendar icon
Od 20 lut 18:00 do 20 lut 21:30
ticket icon
Od 139,99 zł

TRENING BIZNESU - pierwsze spotkanie już 20.02.2024 roku - #1

Spotkanie inaugurujące nowy cykl skierowany głównie do przedsiębiorczych kobiet, które prowadzą swoje biznesy, które chcą poznać inne przedsiębiorcze kobiety, które chcą nawiązać współpracę na wielu płaszczyznach.

Zapraszamy też przedstawicieli Fundacji i Stowarzyszeń.

Zapraszamy osoby, które chcą doświadczyć spotkania w pozytywnym gronie, pięknej energii, kreatywności, otwartości, empatii, zrozumienia i dobrej zabawy.

Zapraszamy również mężczyzn. Męska energia i doświadczenie jest w cenie.


Pierwsze spotkanie  #1 pod tytułem "Wyznaczanie i realizacja ambitnych celów. Jak robić to skutecznie?" jak przystało na datę, będzie dotyczyć planowania swoich działań na 2024 rok.


Według Harvard Business Review tylko 3 % ludzi ma palące pragnienie i osiąga sukces i swoje cele.

Dlatego zapraszam Cię do krótkiej refleksji:

  • jakby to było gdybyś nauczyła się wyznaczać ambitne cele i z sukcesem je realizowała?
  • jakby to było gdybyś realizowała je w zgodzie ze swoimi wartościami i tym co Cię motywuje?
  • jakby to było gdybyś zrozumiała od czego zależy Twoja skuteczność i jak formułować cele, w jakiej energii, w jakich emocjach aby wszechświat zaczął Cię wspierać w ich realizacji?

Jeśli chcesz spojrzeć na technikę wyznaczania celów w innowacyjny, a zarazem bardzo skuteczny sposób i doświadczyć spektakularnych efektów, które zadzieją się już 2024 roku to zapraszam Cię na nasze spotkanie networkingowe.

---

Temat spotkania: "Wyznaczanie i realizacja ambitnych celów. Jak robić to skutecznie?"

Cel spotkań: Relacje - Rozwój - Rezultaty

Kiedy: 13.02.2024 godz. 18:00 - 21:30

Gdzie: Le Scandale Royal; Pl. Szczepański 2, Kraków

Inwestycja: 119 zł do 13.02.2024, 139 zł od 14.02.2024.


Czego możesz oczekiwać po spotkaniu:

  • ciekawej wiedzy przydatnej w biznesie
  • inspiracji
  • ciekawych i nowych relacji
  • doświadczania - bo czym jest teoria jeżeli jej nie praktykujemy?

Przyjdź na Trening Biznesu oraz zaproś swoich znajomych.


Kim jesteśmy:

Katarzyna Czachor - jak o sobie mówi jest Szczęściarą z wyboru, kobietą pełną pasji i miłości do świata, i do ludzi. Jej misją jest rozbudzać w ludziach ich ukrytą motywację, osiągać wytyczone cele zgodnie z powiedzeniem: "Wszystko jest w nas, tylko czasem nas tam nie ma". Jest profesjonalnym coachem, certyfikowanym Trenerem Biznesu, trenerem komunikacji i metodologii zachowań w oparciu o model Persolog, jak również trenerem odporności psychicznej. Pomaga swoim klientom w odkrywaniu swoich mistrzowskich mocy, towarzyszy w procesie transformacji i osiąganiu celów. Przeprowadziła przez proces zmiany setki zadowolonych klientów, osiągających zarówno w życiu zawodowym i osobistym spektakularne rezultaty. Ma w sobie niesamowitą zdolność do inspiracji, motywacji i rozwoju innych. Z ogromną elokwencją, profesjonalizmem i subtelnością prowadzi ludzi przez rozwój osobisty.

Przez swoich partnerów w rozwoju często zwana jest Aniołem, który niewidocznie i delikatnie potrafi wspierać. W życiu prywatnym partnerka cudownego i niesamowitego mężczyzny, z którym tworzy fantastyczny, wspierający się związek. Matką zastępczą dwóch przecudownych kocurów - 12 letniego Szczęściarza i 5 letniego Franciszka. 


Joanna Kaczmarzyk - żyje mottem - "Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie" Mahatma Gandhi. Jako członek zarządu fundacji zdobyła doświadczenie w organizacji i koordynacji wydarzeń związanych z rozwojem osobistym oraz nawiązywaniu relacji biznesowych. Prowadzi również zajęcia rozwojowo-artystyczne dla dzieci. Zawodowo menedżer kilkuosobowego zespołu ds obsługi klienta i opieki posprzedażowej. Codziennie wspiera innych na drodze rozwoju osobistego. Posiada 6-letnie doświadczenie w administracji i zarządzaniu biurem oraz 9-letnie doświadczenie w profesjonalnej, długoterminowej obsłudze klientów. Prowadzi szkolenia wewnętrzne m.in. wdrażające nowych pracowników, jak również z obsługi klientów. Posiada doświadczenie w tworzeniu procedur administracyjnych i związanych z obsługą klienta.

Ciągły rozwój osobisty i podnoszenie umiejętności to jej pasja. Na podstawie swojego typu osobowości persolog®, świadomie zarządza swoimi zasobami. Ma duszę artystyczną, jest miłośniczką teatru i opery. Wakacje organizuje zawsze na własną rękę, by zobaczyć jak najwięcej ekscytujących miejsc, a opracowywanie planu wycieczki sprawia jej największą satysfakcję.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny - oferta do 13 lutego
już niedostępne 119,99 zł -
  Bilet normalny - oferta od 14 lutego
już niedostępne 139,99 zł -