Trendy z Mediolanu w Twoim domu 13.06.2024

location icon
Galeria Wnętrz AMC - Strefa Projektanta (1 PIĘTRO) ul. Joachima Lelewela, 33, Toruń
calendar icon
Od 13 cze 18:00 do 13 cze 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy Was na pełną emocji i kolorową relację prosto z Mediolanu!

Architektka wnętrz Joanna Alaborska:
Podczas spotkania opowiem Wam mojej kolejnej niezwykłej podróży na niezwykłe targi wnętrz, Salone del Mobile w Mediolanie to największe i najważniejsze na świecie targi wnętrz oraz designu. Targi te to nie tylko pokaz nowych produktów, technologii, ale również miejsce spotkań i refleksji nad współczesnym designem, urządzaniem naszych mieszkań i codziennym życiem.

Pokażę Wam co mnie zainspirowało w tym roku, jakie trendy mnie zaskoczyły i jakie nowości możecie wykorzystać urządzając swoje wnętrza.

W czasie spotkania i po jego zakończeniu zachęcam do rozmowy o Twoim wnętrzu, chętnie posłucham o Twoim problemie z urządzeniem, a może od razu znajdziemy dla Ciebie jakąś inspirację?

Co jeszcze pokażę i o czym opowiem?

1. Przede wszystkim kolory. To jest zawsze gorący temat, z którym macie sporo trudności. Nie wiecie jakie kolory wybrać, jak je połączyć i ostatecznie pozostajecie przy bezpiecznej neutralnej palecie. chcę pokazać Wam kilka ciekawych kolorów, które bezpiecznie możecie łączyć i wykorzystywać w swoich wnętrzach

2. Emocjonalny design. Wszyscy marzymy o szczęśliwym życiu, a jeśli Wam powiem, ze dobrze urządzone wnętrze może Wam w tym pomóc? Będzie zmysłowo, opowiem o projektowaniu wzbudzającym emocje.

3. Trendy, materiały. Powiem też o najważniejszych trendach, materiałach i tematach które przewijały się podczas wystaw i dyskusji targowych. Być może któryś z trendów zainspiruje Cię do zmiany wystroju czy metamorfozy w domu?

Zapraszam cię do odbycia ze mną podróży przez świat designu. Przyjdź, zobacz, zainspiruj się i odmień swoje mieszkanie!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Trendy z Mediolanu w Twoim domu 13.06.2024
już niedostępne -