Tarot i wzór energetyczny Wszechświata - dr Gérard ATHIAS

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 9 wrz 9:00 do 12 wrz 17:30
ticket icon
Od 1 697,40 zł
Wydawnictwo Wena i Instytut Wiedzy Waleologicznej zapraszają na wyjątkowe spotkanie z dr Gérardem Athiasem! 

Tarot i wzór energetyczny Wszechświata. 22 matryce stworzenia.

Data: 09 - 12.09.2021

Godziny: 09.00 - 12.30 przerwa 14.00-17.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j.polski, j. angielski i j.rosyjski

Kurs on-line


Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

- 1 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

- Certyfikat ukończenia szkolenia (w wersji elektronicznej)


Praktyka ta jest fundamentalną pracą mającą za cel wyzwolenie. Otwiera ona komunikację pomiędzy naszą istotą a całym Wszechświatem.


W pierwszym momencie stworzenia, u początków świata, nie było "Nic"

To Nic ustąpiło miejsca "nieskończonej pustce".

Przejście od nieskończoności do skończoności. "Ślad po tym akcie twórczym", ten "pierwotny ruch tworzenia" pozostawił "podpis": 22 "litery", które następnie utkały pierwotną matrycę.

"Dwadzieścia dwie podstawowe litery: rytował, rzeźbił, zmieniał, ważył, przekształcał. Wraz z nimi ustanowił wszystko, co kiedykolwiek powstało i wszystko, co zostanie kiedyś stworzone."


To wszystko jasno wskazuje nam, że 22 pierwotne ruchy zawierają wszystkie energie stworzenia i że w ich znaczeniu ukryty jest klucz do możliwości stworzonego wszechświata. 

"Dwadzieścia dwie fundamentalne litery: (On) ustanowił je jako okrąg o wyglądzie ściany z 231 drzwiami. "

"Skóra ze światła", "szamański bęben" złożony z 22 objawionych słów, poprzez który nawiążemy ponownie komunikację z naszym cichym centrum i naszą "objawioną wiedzą".


22 Ruchy wyrażające wszystkie ukryte możliwości do naszego wyrażania się.

Ta inicjacyjna praca jest rodzajem żywego języka ruchu, opartego na geście, pozwalającym nam zrozumieć energetyczne i nieuświadomione blokady w naszej pierwotnej matrycy. "Gimnastyka energetyczna", która jest powiązana z alfabetem Wszechświata.

W tej wizji Tarota mamy do zaoferowania doświadczenie, a nie jedynie wiedzę.

Każda z 22. kart ma symbolizować ruch energetyczny, zaś "cyrkulacja" będzie doświadczana jako ruchy energii, która się artykułuje, pozwalając również na oczyszczanie zastojów (zakrzepnięć) w naszej sieci energetycznej.

Harmonizacja ciała, która pozwala naszemu mózgowi na wymianę informacji dzięki współistnieniu wielu sposobów rozumowania.

Nasze "rozróżnialne ciała" wejdą w ten sposób we współbrzmienie, dzięki swojej iście architektonicznej organizacji: biodynamicznemu zrozumieniu, które wymyka się zwykłemu językowi.

Dzięki tej pracy nad wibracją i ruchem, zrozumienie biodynamiczne pomoże nam wejść do świata, w którym język już nie jest potrzebny.  Dr Gérard ATHIAS


Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogaca badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia - wydanych nakładem Wydawnictwa Wena


Informacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają  1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!


Kurs można kupić w pakiecie z kursem:

26  - 29 sierpnia: Dr Gérard ATHIAS - Biologiczny punkt widzeniaDołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Tarot
już niedostępne 1 697,40 zł -
  Tarot + Biologiczny punkt widzenia (nagranie)
już niedostępne 3 055,32 zł -