Talenty dają moc! Jak wspierać maturzystów w oparciu o talenty Gallupa - bezpłatny webinar Collegium Civitas dla rodziców i opiekunów.

location icon
Webinar Online, Platforma zoom
calendar icon
Od 31 sty 18:00 do 31 sty 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł


Collegium Civitas w ramach projektu Collegium Wiedzy zaprasza rodziców i opiekunów uczniów klas szkół ponadpodstawowych do udziału w webinarze

Talenty dają moc! - jak wspierać maturzystów w oparciu o talenty Gallupa.Zacznij od siebie, odkryj talenty i dowiedz się, jak efektywnie wspierać dziecko w trudnych decyzjach i przełomowych momentach.

W trakcie webinaru "Talenty dają moc!" - wyjaśnimy czym są talenty, jak można je poznać. Podpowiemy, co wziąć pod uwagę z perspektywy rodzica, aby wiedza o talentach wspierała młodego człowieka w zaplanowaniu swojej przyszłości.

Dlaczego talenty są tak ważne? Bo to kierunkowskazy dla naszych trafnych wyborów. Możliwość wykorzystywania i rozwijania talentów przekłada się na poczucie spełnienia. To daje nam moc! Warto znać swoje talenty i świadomie wykorzystywać ich potencjał już od pierwszego etapu kariery, jakim mogą być studia.


Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych osób, ale obowiązuje rejestracja!

Po zarejestrowaniu się, każdy uczestnik otrzyma link do transmisji.


Spotkanie poprowadzą:

Kaja Kozłowska - Socjolog, coach; wykładowca kierunków coachingowych studiów podyplomowych w Collegium Civitas. Współzałożycielka i Partner Zarządzający Centrum Life Coaching Polska, inicjatorka Centrum Coachingu Collegium Civitas, Członek ICF, certyfikowany coach ACC, certyfikowany Zen Coach. Od 2009 roku prowadzi sesje indywidualne life coachingu dla klientów indywidualnych i instytucji. Entuzjastka coachingu rodzicielskiego i pracy z rodzicami. Członek Zarządu Fundacji Porta działającej na Rzecz Mniejszości Społecznych i Etnicznych. Należy do grona twórców audycji "Człowiek i może" na antenie Radia Wnet. W czasie wolnym uwielbia czytać, obserwować, pytać i słuchać odpowiedzi.

Aneta Nowakowska - dyplomowany doradca zawodowy i certyfikowany Coach Mocnych Stron. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy dotyczącej odkrywania swoich talentów, przekształcania je w mocne strony i projektowania ścieżek edukacyjno-zawodowych. Obecnie pracuje jako specjalista ds. doradztwa zawodowego - wspierając organizacje, zespoły oraz klientów indywidualnych w rozwoju i wykorzystywaniu potencjału osobistego. Prowadzi szkolenia, konsultacje oraz warsztaty w zakresie doradztwa zawodowego i coachingu talentów. 


Serdecznie zapraszamy! 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarejestruj się!
Wyprzedane Brak wolnych miejsc