Przebudzenie świętego ognia - Déborah Waknine - warsztat szamański

location icon
on - line
calendar icon
Od 10 paź 13:00 do 10 paź 18:00
ticket icon
Od 462,00 zł

Instytut Wiedzy Waleologicznej i Wena Studio Twórczej Ekspresji zapraszają na warsztaty szamańskie 
z Déborah Waknine

Przebudzenie świętego ognia 
10 października 2021 | godz. 13.00 - 18.00 | on-line

webinarium w j.francuskim z tłumaczeniem na j.polski i rosyjski

Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu i miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 
Energetyczna praca nad uzdrowieniem i połączeniem ze świętym ogniem.


Wewnętrzna podróż przebudzenia świętego ognia zaprasza cię do doświadczenia energetycznego procesu regeneracji i transformacji. 

Będziemy pracować z energią witalną aby zainicjować otwaercie przestrzeni w ciele dotkniętych chronicznym napięciem. To napięcie jest owocem traum, wspomnień i przekonań nagromadzonych przez naszych przodków i przez nas samych.


Niezbędne jest odblokowanie energii, aby móc w końcu ponownie połączyć się ze swoimi prawdziwymi pragnieniami zamiast tymi nieświadomymi naszego wewnętrznego bezpieczeństwa.

Ta wewnętrzna podróż jest procesem, który inicjuje: Uwolnienie traumy z ciała Odzyskanie odczuć w ciele Uwolnienie lęków Odzyskanie swojej godności i podniesienie swoich częstotliwości wibracji Poczucie radości we wszystkich częściach swojego ciała. 


Przestrzeń do pracy ze swoim wnętrzem otwarta dla kobiet i mężczyzn gotowych pozostawić powierzchowną pracę, aby doświadczyć tej głębokiej i wewnętrznej w celu harmonizacji ich spolaryzowanych kobiecych i męskich aspektów.
OPINIE UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW z Déborah Waknine

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, jaką wykonuje Deborah. Jej niesamowity spokój, pełne skupienie, intuicja - przynoszą wspaniałe rozwiązania. Dzisiejsze przypadki były bardzo poruszające. Wdzięczność dla Instytutu za zaproszenie Debory do ponownej współpracy i zorganizowanie tych zajęć. Ogromna wdzięczność dla Debory za jej OBECNOŚĆ.
Małgorzata


Dziękuję ślicznie za cześć teoretyczną wykładu. Proszę przekazać moją wdzięczność i życzliwość Deborah Waknine. Karty 22 Iskry Życia były kartami, które jak zobaczyłam w internecie to natychmiast wiedziałam, że muszę je kupić! Miałam wziąć udział w kursie z innej szkoły z systemu odczytywania planu duszy (również w oparciu o energię alfabetu hebrajskiego), ale został przełożony termin na datę wesela mojej siostry. Tydzień później przeczytałam na stronie na Facebooku IWW informacje o kursie z Deborah. ☺️Mam nadzieję że moje podziękowanie i błogosławieństwo zostanie przekazane autorce, jej praca jest dla mnie bardzo ważna. :)

Patrycja


Świetne warsztaty i tłumaczenie. Bardzo fajnie, że tłumaczka jak sama nie rozumiała to dopytywała 👍🏻
Kasia


Bardzo inspirujący warsztat! 😊

KamilaDeborah Waknine Déborah Waknine: terapeutka i wykładowca. Prowadzi warsztaty w Europie i Kanadzie. Wraz z Gerardem Athiasem stworzyła grę terapeutyczną "22 Iskry Życia". Przez wiele lat pobierała nauki u białego szamana. W swojej pracy opiera się m.in. na dekodowaniu. Badanie mądrości i symboliki 22 liter hebrajskich poprzez nauki Kabały dało jej ważną perspektywę, która umożliwiła badanie nieskończonych zasobów leczniczych, które posiada każdy z nas.


Wybierając odpowiedni rodzaj biletu, możesz kupić warsztat w pakiecie z warsztatem szamańskim: Déborah Waknine - Częstotliwość obfitości cz. 1 i cz. 2 (20-21.11 i 27-28.11)  https://evenea.pl/pl/wydarzenie/obfitosc

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Przebudzenie świętego ognia
już niedostępne 462,00 zł -
  Przebudzenie świętego ognia + Częstotliwość obfitości cz. 1 i cz. 2
już niedostępne 1 698,00 zł -