Style myślenia FRIS® a komunikacja - bezpłatny webinar Collegium Civitas dla dyrektorek i dyrektorów szkół.

location icon
Webinar Online, Platforma zoom
calendar icon
Od 9 mar 18:00 do 9 mar 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Collegium Civitas w ramach projektu Collegium Wiedzy zaprasza dyrektorki i dyrektorów szkół ponadpodstawowych do udziału w webinarze. 

Style myślenia FRIS® a komunikacja.Podczas szkolenia poznasz style myślenia, które determinują podejmowane przez Ciebie i Twoich partnerów decyzje. Zobaczysz, jak różne sposoby myślenia i wynikające z nich style działania prowadzą do różnych efektów w realizowanych zadaniach. Znajdziesz odpowiedź na pytania, co sprawia, że z jednymi osobami budujesz relacje szybko, a z innymi współpraca jest wyzwaniem. Dowiesz się również, jak można ten proces usprawnić. Nauczysz się, jak mając świadomość stylu myślenia i działania drugiej osoby, możesz dostosować argumentację, aby być zrozumianym, budować relacje i efektywnie współpracować.

Choć zasady współpracy są znane od lat, to zagadnienia wiedzy z zakresu neurobiologii i neurowspółpracy odkrywają nowe możliwości i dają rekomendacje w tym zakresie. Neurowspółpraca porusza m.in. kwestię tego, jak sposób myślenia i postrzegania ludzi wpływa na:

  • komunikowanie się z ludźmi;
  • ocenę zachowań i postaw innych opartych na rzetelnych naukowych przesłankach, nie uprzedzeniach;
  • budowanie naszego wizerunku w oczach ludzi;
  • sposób zarządzania efektywnością swoją i innych osób;
  • zachowania negocjacyjne i przywódcze;

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych osób, ale obowiązuje rejestracja!

Po zarejestrowaniu się, każdy uczestnik otrzyma link do transmisji.


Spotkanie poprowadzi:

Ula Rzeczko - psycholożka, psychoterapeutka, Scrum Master i trenerka FRIS®.

Specjalizuje się w pracy z zespołami oraz osobami dotkniętymi problemami w relacjach, w tym problemem przemocy - z osobami, które jej doznają, sprawcami oraz dziećmi. Pomaga również odzyskać kontrolę nad swoim życiem osobom cierpiącym na depresje, fobie, lęki i ataki paniki.

"Skupiam się na zrozumieniu świata moich Klientów, by pomóc wydobyć ich naturalne zasoby. Dzięki temu moi Klienci mogą sobie poradzić z kryzysową sytuacją, w jakiej się znaleźli, wyciągnąć wnioski i dokonać niezbędnych zmian, które pozwolą im cieszyć się życiem w niedalekiej przyszłości. Wyposażam moich Klientów w narzędzia i kompetencje, by w przyszłości mogli rozwiązywać sytuacje kryzysowe samodzielnie."


Serdecznie zapraszamy! 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarejestruj się!
Wyprzedane Brak wolnych miejsc