Style myślenia FRIS® a komunikacja - bezpłatny webinar Collegium Civitas dla nauczycieli.

location icon
Webinar Online, Platforma zoom
calendar icon
Od 9 lut 18:00 do 9 lut 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł


Collegium Civitas w ramach projektu Collegium Wiedzy zaprasza nauczycielki i nauczycieli szkół ponadpodstawowych do udziału w webinarze. 

Style myślenia FRIS® a komunikacja.


"Zrozumienie różnorodności sposobów myślenia jest cenne zarówno dla szefa budującego zespół ludzki, jak i nauczyciela, chcącego skutecznie przekazywać wiedzę.

FRIS® w szybki i prosty sposób dostarcza wiedzy na temat różnych sposobów myślenia, podejmowania decyzji oraz strategii rozwiązywania problemów. Jest stworzony w polskich realiach i zweryfikowany psychometrycznie, dzięki czemu daje rzetelne i trafne wyniki. Poznanie stylów myślenia pozwala lepiej rozumieć własny sposób działania, a dzięki temu lepiej komunikować się i współpracować z innymi."Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych osób, ale obowiązuje rejestracja!

Po zarejestrowaniu się, każdy uczestnik otrzyma link do transmisji.Spotkanie poprowadzi:

Ula Rzeczko - psycholożka, psychoterapeutka, Scrum Master i trenerka FRIS®.

Specjalizuje się w pracy z zespołami oraz osobami dotkniętymi problemami w relacjach, w tym problemem przemocy - z osobami, które jej doznają, sprawcami oraz dziećmi. Pomaga również odzyskać kontrolę nad swoim życiem osobom cierpiącym na depresje, fobie, lęki i ataki paniki.

"Skupiam się na zrozumieniu świata moich Klientów, by pomóc wydobyć ich naturalne zasoby. Dzięki temu moi Klienci mogą sobie poradzić z kryzysową sytuacją, w jakiej się znaleźli, wyciągnąć wnioski i dokonać niezbędnych zmian, które pozwolą im cieszyć się życiem w niedalekiej przyszłości. Wyposażam moich Klientów w narzędzia i kompetencje, by w przyszłości mogli rozwiązywać sytuacje kryzysowe samodzielnie."


Serdecznie zapraszamy! 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarejestruj się!
Wyprzedane Brak wolnych miejsc