Spotkanie inspiracyjno-sieciujące Maker Woman

location icon
FabLab powered by Orange Targowa 56, Warszawa
calendar icon
Od 21 wrz 17:30 do 21 wrz 20:30
ticket icon
Od 0,00 zł

21 września zapraszamy Was na kolejne wyjątkowe spotkanie "Jak skutecznie zaplanować ekspansję swojego produktu" w ramach inspiracyjno-sieciujących spotkań Maker Woman.

W FabLabie posiadamy wiedzę techniczną i jesteśmy otwarci na dzielenie się nią z Wami. Często pomysły, które macie prowadzą do powstawania ciekawych produktów, dlatego też chcemy wspierać Was wiedzą biznesową, aby miały szansę wdrożenia na rynek.

Program spotkania:

17.30-19.30 - Kobieta w świecie innowacji: Od pomysłu do globalnej ekspansji. Ewa Geresz

Zastanawiasz się, jak przekształcić swoją wizję w realny projekt i gdzie szukać wsparcia finansowego? Dołącz do naszej inspirującej sesji, gdzie dowiesz się, jak skutecznie podejść do realizacji swojego pomysłu, jak nawiązać współpracę z inkubatorami, akceleratorami i organizacjami międzynarodowymi oraz jakie kroki podjąć, by rozpocząć ekspansję na rynki zagraniczne.

18.30-19.30 - Jak zacząć sprzedawać swoje produkty online? Monika Serkowska-Pietruczak

Ciężko dziś wyobrazić sobie sprzedaż bez wykorzystania możliwości kanałów online. Tylko od czego zacząć swoje działania w sieci kiedy dopiero startujesz? Stworzenia www, postawienia sklepu internetowego, założenia konta na Instagramie, Facebooku, Tiktoku, a może jeszcze od czegoś innego? Jak przyciągnąć pierwszych obserwatorów i co zrobić, żeby przemienić ich w płacących klientów? Po spotkaniu będziesz wiedzieć co jest niezbędne na start działań w internecie, a co może poczekać. Ponadto dowiesz się czym jest lejek sprzedażowy, jakie są jego elementy i jakie działania warto wykonać na każdym z jego etapów.

19.30-20.30 - Networking

Nie możemy zapomnieć również o części networkingowej, która odbędzie się po prezentacjach. Będziesz miała okazję nawiązać kontakty, dzielić się pomysłami oraz budować inspirujące relacje. To będzie inspirujące spotkanie, pełne praktycznych wskazówek i cennych spostrzeżeń.

Kiedy: 21.09.2023 (czwartek), godz. 17:30-20:30

Zgłoszenia: do 20.09.2023 (ilość miejsc ograniczona)

Gdzie: FabLab powered by Orange, ul. Targowa 56, 03-733 Warszawa

NASZE PRELEGENTKI:

Ewa Gereszdoświadczona we współpracy międzykulturowej i strategiach łączących startupy z inwestorami i akceleratorami. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w branży reklamowej i medialnej, w tym 5 lat doświadczenia w kampaniach i zarządzaniu projektami międzynarodowymi. Mentorka w wielu programach akceleracyjnych, takich jak Poland Prize, Demium, Instytut Innowacji w Polityce, Econverse. Wcześniej Dyrektorka Programów i Partnerstw Globalnych w Venture Café Warsaw, gdzie odpowiadała za programy mające na celu wzmocnienie środowiska innowacyjnego w Polsce i łączenie go globalnie. Współpracowała też z japońską firmą przy wielu przedsięwzięciach, np. zarządzając wydarzeniem "Japan Business Expo" w Warszawie (Polska) i Pradze (Czechy), aby promować miasto Takasaki w Europie i łączyć przedsiębiorców z Takasaki z podobnymi polskimi firmami. Tworzyła możliwości softlandingu dla firm, które były zainteresowane wejściem na rynek holenderski.

Monika Serkowska-Pietruczak - twórczyni marki Lepszy Wynik. Pomaga zaprojektować ścieżki sprzedażowe w internecie, które w strategiczny sposób jak po sznurku prowadzą do zakupu. Twórczyni kursów online i programów grupowych (między innymi o wykorzystaniu newslettera do sprzedaży online). Facylitatorka mastermindów dla kobiecych biznesów. Certyfikowana Ekspertka od MailerLite, autorka podcastu Lepszy Wynik dla osób, które chcą zarabiać na swojej wiedzy tworząc kursy ebooki, czy inne produkty cyfrowe.

Udział bezpłatny.

Maker Woman - spotkanie inspiracyjno-sieciujące realizowane jest przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange w ramach projektu Maker Woman.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  normalny
już niedostępne -