Spotkanie z przedsiębiorczością - instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców

location icon
Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, sala konferencyjna (I piętro) Gdańska 5, Bydgoszcz
calendar icon
Od 29 wrz 10:00 do 29 wrz 12:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Coraz więcej wiemy o nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2021-2027, a w ramach tego m.in. o programach FENG (Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki) jak i FEdKP (Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza). Przyjdź na wrześniowe "Spotkanie z przedsiębiorczością"  i dowiedz się, na jakie wsparcie możesz liczyć prowadząc firmę lub myśląc o jej założeniu.


Co na Spotkaniu?

Przedstawiciele poszczególnych instytucji otoczenia biznesu opowiedzą o instrumentach wsparcia dla osób myślących o założeniu własnej działalności gospodarczej/już ją posiadających.


Dlaczego warto uczestniczyć?

  • dowiesz się jakie m.in. dotacje, instrumenty zwrotne czy narzędzia wzmacniające kompetencje są dla Ciebie dostępne,
  • porozmawiasz "na żywo" z przedstawicielami danej instytucji i uzyskasz odpowiedzi na zadane pytania.

Dla kogo?

Zapraszamy zarówno osoby myślące o założeniu działalności gospodarczej, jak i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw.


Organizator i partnerzy

Spotkanie organizowane jest w ramach programu "Akcja Akceleracja!". Partnerami projektu są Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Oddział Zamiejscowy w Bydgoszczy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.


Udział w Spotkaniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na "Spotkanie z Przedsiębiorczością", 29.09.2023 r., godz. 10.00-12.30, BCOPW, ul. Gdańska 5, sala konferencyjna (I piętro).
już niedostępne -