Spotkanie dla kobiet: A Moc jest Kobietą

location icon
Książnica Pomorska Podgórna 15/16, Szczecin
calendar icon
Od 28 lis 16:00 do 28 lis 16:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Czy Twoje relacje z partnerem, mamą lub przyjaciółką pozwalają Ci na bycie sobą?Czy umożliwiają Ci wyrażenie samej siebie?


Jeśli chciałabyś otworzyć się, wzbogacić siebie i swoje relacje z bliskimi Ci ludźmi - serdecznie zapraszamy na to spotkanie, które będzie dla Ciebie wartościowe bo:

- wyjdziesz poza utarte schematy myślenia i dostrzeżesz nowa perspektywę

- poprawisz komunikację z samą sobą i innymi, z którymi pozostajesz w bliskich relacjach

- wzmocnisz zaufanie do siebie, podejmowanych decyzji i usprawnisz myślenie intuicyjne


Spotkanie poprowadzą Anna Dziwulska i Dorota Betlewicz - chętne do wspierania w rozwoju innych. Dwie fantastyczne kobiety z pasją, które o sobie mówią tak:

Anna Dziwulska - kobieta, żona, matka, coach, superwizor, certyfikowany Trener Biznesu z wieloletnim doświadczeniem menadżera. Na co dzień zajmuje wspieraniem przedsiębiorców w zbudowaniu partnerskich relacji z klientami oraz pracownikami. Dzięki temu odzyskują oni spokój wewnętrzny i czas dla siebie. Prowadzi szkolenia, warsztaty rozwojowe oraz pracuje indywidulanie z przedsiębiorcami. Rozwijanie ludzi to jej pasja, uwielbia patrzeć jak ludzie wspinają się na wyższe poziomy umiejętności. Lubi stawiać wyzwania i inspirować do zmiany. Ceni sobie szczerość, poczucie humoru, zależy jej na zaufaniu. Chętnie dzieli się tym, co wiele lat zdobywała, ćwiczyła i pielęgnowała. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w sposób prosty, ciekawy i zrozumiały.

Dorota Betlewicz - kobieta, żona, matka, trener, coach, absolwentka Leadership Coaching DTE DREAM TEAM EXPERTS oraz Akademii Rozwoju Biznesu. Ważnym elementem pracy z ludźmi jest inspirowanie ich do działania, motywowanie do samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju. Bierze czynny udział w szkoleniach i rozwijaniu swoich kompetencji. Wierzy w to, że jak się rozwija to mocno wpływa na rozwój innych. Chętnie dzieli się z innymi swoim optymizmem i energią do działania. Uwielbia pomagać ludziom, dlatego też z ogromną przyjemnością bierze czynny udział w organizowaniu wydarzeń charytatywnych.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Spotkanie dla kobiet: A Moc jest Kobietą
Wyprzedane Brak wolnych miejsc