SPC I MSA Z EXCELEM ONLINE

location icon
calendar icon
Od 21 wrz 9:00 do 23 wrz 16:00
ticket icon
Od 3 431,70 zł

CEL SZKOLENIA

Szkolenie pokazuje możliwości zastosowania w przedsiębiorstwie metod statystycznego sterowania procesami, czyli kontroli procesów za pomocą narzędzi statystycznych oraz analizy systemów pomiarowych MSA. Uczestnicy dowiadują się, jak oceniać zdolność procesu za pomocą współczynników, monitorować proces używając kart kontrolnych Shewharta, obserwować prawidłowość przebiegu procesu oraz jego odchylenia od standardu - względem granic specyfikacji. Dowiadują się, jak oceniać systemy pomiarowe i sprawować nad nimi nadzór. Nabywają także umiejętność przeprowadzania testu R&R, pozwalającego sprawdzić powtarzalność i odtwarzalność systemu pomiarowego.

FORMA SZKOLENIA

Szkolenia realizowane online przez Lynsky Solutions, z wykorzystaniem platformy streamingowo-e-learningowej, umożliwiają przekazywanie, w sposób kompleksowy, profesjonalnej wiedzy przez naszych trenerów i ekspertów.

CZAS TRWANIA SZKOLENIA

24 godziny - 3 dni po 8 godzin

CERTYFIKAT

Rejestrowany Certyfikat LQcert potwierdzający zdobyte kompetencje w zakresie SPC Statystycznego Sterowania Procesem i MSA Analizy Systemów Pomiarowych wydawany przez Lynsky Solutions.Więcej informacji na temat szkolenia znajdziesz na stronie >>> SPC I MSA Z EXCELEM

Kliknij i sprawdź >>> Harmonogram szkoleń Lynsky Solutions

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  SPC I MSA Z EXCELEM ONLINE
23 Września 2022, 16:00 3 431,70 zł