Śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców społecznych

location icon
Pocysterski Zespół Klasztorno-Pałacowy - Restauracja Cysterska ul. Cysterska 4, Rudy
calendar icon
Od 20 paź 8:30 do 20 paź 10:30

Zapraszamy na śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców społecznych, które odbędzie się 20 października w Pocysterskim Zespole Klasztorno-Pałacowym w Rudach, prowadzonym przez Fundację Stare Opactwo w Rudach.

W trakcie wydarzenia będziemy mieli okazję wysłuchać prezentacji Wojciecha Połapa, który omówi, jak finansować działalność gospodarczą przedsiębiorstw społecznych za pośrednictwem powiatowych urzędów pracy.

Rozpoczynamy o godzinie 8:30 od śniadania i kawy. Na początek przedstawiciele Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzonego przez stowarzyszenie CRIS przedstawią ideę spotkania, zasady networkingu oraz opowiedzą o tym, dlaczego warto budować sieć kontaktów biznesowych.

W drugiej części spotkania, Wojciech Połap opowie m.in. o Krajowym Funduszu Szkoleniowym, który oferuje wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji pracowników i pracodawców, stażach i bonach stażowych, a także możliwościach związanych z rozwojem kompetencji pracowników, refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy oraz pożyczkach na tworzenie miejsc pracy dla bezrobotnych, w tym skierowanych przez PUP. Będzie również mowa o refundacji składek ZUS dla przedsiębiorstw społecznych.

Po prezentacji każdy z uczestników będzie miał okazję w 45-sekundowym wystąpieniu zaprezentować swoje przedsiębiorstwo i ofertę, a także wspomnieć jakich klientów lub partnerów biznesowych poszukuje. Następnie będzie czas na indywidualne rozmowy.

Plan spotkania:
8:30-9:00 |
Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania (kawa + poczęstunek)
9:00-9:10 | Otwarcie spotkania
9:10-10:40 | Wojciech Połap - Finansowanie działalności gospodarczej przedsiębiorstw społecznych za pośrednictwem powiatowych urzędów pracy
9:40-10:00 | 45 sekund dla każdego gościa na zaprezentowanie swojej oferty lub swojego przedsiębiorstwa
10:00-10:30 | Networking w praktyce - czas na nawiązywanie kontaktów i wymianę wizytówek.

Wojciech Połap to doświadczony trener, doradca i coach, obecnie pracujący w firmie consultingowej. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie doradztwa biznesowego oraz prowadzenia szkoleń, zwłaszcza z zakresu przedsiębiorczości, finansów, zarządzania projektami, pozyskiwania funduszy unijnych, technik sprzedaży, negocjacji, komunikacji, a także tworzenia biznesplanów i zarządzania projektami. Ponadto, ma bogate doświadczenie w opracowywaniu wniosków o dotacje i aplikowaniu o środki unijne, ministerialne i z urzędów pracy. 

***
Śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców społecznych
data:
20 października 2023 r. | godz.: 8:30-10:30
miejsce: Pocysterski Zespół Klasztorno-Pałacowy - Restauracja Cysterska (ul. Cysterska 4, 47-430 Rudy)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się na bezpłatne konsultacje
już niedostępne -