Slow Weekend

location icon
Zbrodzice 82, Zbrodzice
calendar icon
Od 24 wrz 19:00 do 26 wrz 12:00

Weekend z jogą w Winnicy Zbrodzice. Relaks, wyciszenie, coś dla duszy i ciała

Zatrzymacie się na chwilę, by złapać oddech? Nieco głębszy, bardziej świadomy, bo pomoże wam w tym vinyasa joga. W Winnicy Zbrodzice, otoczeni spokojem i pięknem przyrody, znajdziecie czas tylko dla siebie. Pod okiem profesjonalnego jogina oczyścicie umysł i złapiecie równowagę. Weekend w stylu slow, nastroi was pozytywnie na kolejne miesiące. Spotkajmy się już 24 września!

Każdy z nas potrzebuje czasu na wyciszenie. Bez względu na to, czym się zajmujecie i ile czasu poświęcacie na odpoczynek - stres potrafi zakraść się niepostrzeżenie. Nad naszym weekendowym relaksem będzie czuwał Paweł, instruktor hatha jogi oraz medytacji. Na co dzień uczy, jak pracować z ciałem, jak rozpoznawać jego potrzeby, możliwości i ograniczenia. Joga to wspaniały sposób na kontakt z samym sobą. Obawiacie się, że skomplikowane pozycje nie są dla was?

Vinyasa joga jest łagodna, dużo w niej pracy z oddechem. A oddech ma cudowne właściwości - rozluźnia, uspokaja, uwalnia od stresu, wycisza lęki, koi układ nerwowy. Pozwala osiągnąć harmonię.

Weekend 24-26 września będzie wyjątkowym czasem. Program został opracowany w taki sposób, by zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł.


PIĄTEK

 • 19.00 JOGA & MEDYTACJA

Naszą wspólną przygodę zaczniemy od sesji jogi, która wprowadzi nas w czas pełen relaksu. 


 • 20.00 KOLACJA
Poznamy się bliżej. Zjemy pyszną kolację, porozmawiamy przy kieliszku wina. Nastawimy się na dwa dni wypełnione samym dobrem.

SOBOTA

 • 8.30 JOGA

Zacznijmy dzień od kontaktu z naszym ciałem. Przywitajmy słońce, weźmy kilka bardzo głębokich oddechów, które rozluźnią spięte mięśnie. Zapomnijmy o problemach, skupmy się tylko na tym, by połączyć się ze sobą i odrzucić napięcie. Nasz instruktor Paweł poprowadzi poranną jogę - będzie naszym przewodnikiem.

Sesję zakończymy z poczuciem, że zrobiliśmy dla siebie coś dobrego. Rozluźnieni, pójdziemy na śniadanie.


 • 9.30 ŚNIADANIE

 • 10.30-17.00 CZAS NA ATRAKCJE I ODPOCZYNEK

Czas dla siebie to coś więcej niż okazja do skorzystania z bogatego programu. Sami wybierzecie, na co macie ochotę. Może będzie to medytacja, a może aktywność?


Chcąc poznać lokalną kulturę, można zainteresować się rękodziełem. Dlatego od 10:30 zapraszamy na zajęcia wylatania w wiklinie, które wymagają cierpliwości ale efekt tak przyjemnej pracy na pewno będzie cieszyć oko. Zajęcia trwają 1,5 h, w grupach 10 osobowych. Prosimy o informację o chęci wzięcia udziału w zajęciach.Tereny otaczające Winnicę Zbrodzice są nie tylko piękne, ale też dają masę możliwości. Miłośnicy trekkingów mogą wybrać się na długi spacer lub łowić ryby. Aby zrobić coś jeszcze dla ciała, warto skorzystać z masażu czy kąpieli w basenach mineralnych.


Masaże będą wykonywane na miejscu, konieczna wcześniejsza rezerwacja.

 1. masaż klasyczny - 150,00 zł / h
 2. masaż bańką antycellulitowy - 130,00 zł / 45 min
 3. Masaż liftingujący twarzy Kobido - 190,00 zł / 1,5h

W Busku-Zdroju można skorzystać z najnowocześniejszej w Polsce Tężni solankowej. Obok znajduje się Dom Zdrojowy z pijalnią wód oraz całoroczną tężnią. Całość kompleksu położona jest pośród parkowej zieleni, która zachęca do długich spacerów, a malowniczo zaaranżowane tereny tworzą niepowtarzalną atmosferę wyciszenia i spokoju.

 • Bilet wstępu - 8,00 zł
 • Bilet plus (Tężnia + Taras) - 10,00 zł


Jeżeli ktoś lubi testować nowości, świetną opcją będzie bezpłatna jazda próbna samochodem elektrycznym marki Volkswagen ID4 od Porsche Zakopiańska 4 lub skuterami elektrycznymi (zapisy na jazdę samochodem lub skuterem będą odbywać się od 20 września)


Tego dnia zdecydowanie stawiamy na promowanie świata wolnego od CO2. Dlatego firma SunRoof - specjalista od dachów solarnych - będzie wspierać nas w tych działaniach. Na terenie Winnicy Zbrodzice będzie można zobaczyć wiatę solarną i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania dotyczące odnawialnych źródeł energii.


W celu zapisu na poszczególne zajęcia prosimy o kontakt pod numerem telefonu 510 995 775


 • 17.00 JOGA & MEDYTACJA

I znów godzina dla ciała i ducha. Zaczynając i kończąc dzień jogą, można osiągnąć wspaniałą harmonię!


 • 18.30 KOLACJA

Po całym dniu pełnym wrażeń przychodzi czas na pobudzenie

zmysłów smaku. Dania jarskie zdecydowanie w tym pomogą.


 • 19.30 WIECZORNY KIRTAN

Pora na całkowite wyciszenie, spokojną medytację, powtarzanie

mantry. Nasz układ nerwowy zostanie ukojony. Wyjątkowe zwieńczenie

wyjątkowego dnia.


 • 20:30 DEGUSTACJA WIN

To będzie czas wypełniony po brzegi świetnymi opowieściami o

winie. Zajrzymy do winnicy od zaplecza. Chętni będą mogli zasiąść

do stołu, by degustować różne trunki, oceniać ich smak i zbadać

historię. Skosztujemy lokalnych serów - delikatnych, wyrazistych,

dojrzewających, łagodnych, pikantnych. Idealnie skomponują się ze

smakiem win.


NIEDZIELA

 • 9.00 JOGA

Powitajmy dzień jogą. Nasze ciało i umysł - po spokojnej, przespanej nocy, od razu się rozluźni.


 • 10.00 ŚNIADANIE

Mamy aż dwie godziny na to, by spokojnie zjeść, napić się kawy (lub wina), a wszystko w stylu slow. Do 12.00 wykwaterowujemy się z pokojów, a później możemy wybrać się na spacer po okolicy.


KIM JEST NASZ INSTRUKTOR PAWEŁ?


Od 7 lat zawodowo zajmuje się jogą. To jego pasja i jednocześnie życiowa droga. Medytacją zajmuje się od 15 lat, widząc jak wspaniałe efekty przynoszą starożytne praktyki z mantrą. W naszych czasach, wypełnionych stresem i lękiem - bezcenne.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Pokoje 2 i 3 osobowe, wspólna łazienka Udział z noclegiem

Pokoje 2 i 3 osobowe, wspólna łazienka

już niedostępne 499,00 zł -
  Udział bez noclegu
już niedostępne 149,00 zł -
  Udział wyłącznie w sobotę
już niedostępne 99,00 zł -