Warsztaty Impactful Days - SGH

location icon
Szkoła Główna Handlowa bud. C Al. Niepodległości 128, Warszawa
calendar icon
Od 16 lis 16:00 do 16 lis 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł
  • ➡️ Jesteś w wieku 18-29 i chcesz wywrzeć pozytywny wpływ na planetę i społeczeństwo?
  • ➡️ Może denerwuje Cię to co dzieje się na świecie i masz pomysł na projekt społeczny, edukacyjny czy pro środowiskowy?
  • ➡️ Może nie masz pomysłu, ale chciałbyś działać w tych obszarach?

Jeśli odpowiedź choć na jedno z tych pytań brzmi - tak, to zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych prelekcjach i warsztatach Impactful Days w ramach programu Impactful Leaders - stań się liderem pozytywnej zmiany!

Podczas warsztatów zdobędziesz praktyczne umiejętności dotyczące przedsiębiorczości, kompetencji miękkich i liderskich. Doświadczysz pracy w grupach, procesu generowania pomysłów i rozwiązań, poznasz i zintegrujesz się z fajnymi ludźmi. Zrobisz test osobowości i dobierzesz się w grupy tak, aby uzupełniać swoje kompetencje. Zainspirujesz się od topowych ekspertów, przedsiębiorców i dowiesz się o trendach przyszłości. Poznasz i posłuchasz o ścieżce rozwoju impactowego startupu Foodsi Mateusza Kowalczyka oraz od Eweliny Ulanickiej - ekspertki od zrównoważonego rozwoju.

Przyjdź, dowiedz się:

🗺️ o Celach Zrównoważonego Rozwoju,
💡o startupach i projektach pozytywnego wpływu,
🥫o rozwoju startupu Foodsi!
-w jakim kierunku zmierza świat i co może robić każdy z nas, by wnosić pozytywny wkład,
🧑o tym, jakim typem osobowości jesteś.

Doświadcz kreatywnego procesu generowania pomysłów oraz pracy w grupie. 

Po udziale w projekcie, będziesz mieć możliwość udziału w Hackathonie i dostania się do finałowej 10, która otrzyma wsparcie mentora, udział w warsztatach, a następnie powalczy o nagrody finansowe - 50 000 zł, 10 000 zł i 10 000 zł. Przeczytaj więcej o całym projekcie tutaj: https://impact.ybp.org.pl/.

Misją projektu jest zwiększenie praktycznej wiedzy i rozwój kompetencji miękkich, liderskich oraz dotyczących przedsiębiorczości i budowania projektów społecznych.

Plan warsztatów:

I.16.00-16.30 - rozpoczęcie i wprowadzenie Adrian Migoń

II. 16.30 Spotkanie z założycielem startupu pozytywnego wpływu Mateuszem Kowalczykiem, CEO foodsi 30minut

III.  17.15 -17.45 Trendy przyszłości - inspirująca prelekcja Eweliny Ulanickiej 

przerwa 15 min

IV. 18.00-18.30 Poznaj swoje mocne strony! / Testy kompetencji miękkich, dobieranie się w grupy 30 minut - Daria Turowska-Makoś

V. 18.30-19.45 Wyzwania i rozwiązania / Proces rozwoju kreatywności i generowania pomysłów, warsztaty, praca w grupach (1h 15 min)  - Daria Turowska-Makoś

od 19.45 pizza i networking 

Prelegenci:

Adrian Migoń - można go nazwać "ojcem" wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 5000 początkujących przedsiębiorców. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu innowacyjności, przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości w Polsce poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) i program Mentoringowy Youth Business Poland (YBP).

Mateusz Kowalczyk - współzałożyciel i CEO Foodsi- aplikacji, której misją jest ograniczanie marnotrawstwa żywności poprzez pomaganie detalistom w sprzedaży nadwyżek żywności. Jako Mentor w foodtech.ac wspiera startupy i innowatorów w zakresie strategii biznesowej, budowania organizacji i pozyskiwania funduszy. W swojej karierze pomagał w rozwoju startupom takim jak The Village Network czy Piesotto.

Ewelina Ulanicka - podcasterka, edukatorka zrównoważonego rozwóju, fascynatka zrównoważonego rozwoju i bioróżnorodności. Pracuje przy zrównoważonym budownictwie - doradza projektantom, inwestorom i generalnym wykonawcom jak wdrażać zasady zrównoważonego rozwoju oraz certyfikacji wielokryterialnej w budynkach. Zajmuję się również edukacją dot. bioróżnorodności, ekologii i szeroko pojętego zrównoważonego rozwoju - tworzy treści na Instagramie @ewelina.ulanicka, oraz prowadzi podcast (Ewelina Ulanicka Podcast). Miłośniczka wszystkiego, co naturalne, górskich wędrówek, i swojego psa Karmela. :)

Daria Turowska-Makoś - project manager w Youth Buisness Poland,- kreatywna specjalistka z międzynarodowym doświadczeniem w obszarze rozwoju osobistego, generowania pomysłów, Design Thinking. Studiowała w Danii, gdzie rozwijała start-upy, a następnie zarządzała rynkami Europy Środkowej i Wschodniej w firmie fintech. Zainicjowała i zrealizowała kampanię Fall in Love with Poland i prowadziła stowarzyszenie integracji różnych kultur w Danii. Jest również certyfikowanym coachem i dyplomowanym muzykoterapeutą.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc