Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne Zarządzanie Polityka i Gospodarka

SZCZECIN BIZNES & HR

location icon
Courtyard by Marriott Szczecin City Brama Portowa II, Szczecin
calendar icon
Od 22 maj 9:00 do 22 maj 9:00
ticket icon
Od 1 217,70 zł

Konferencja Szczecin Biznes & HR to coś więcej niż branżowy event. To rozwój, innowacje, społeczność i dążenie do bardziej świadomego biznesu, a co za tym idzie - lepszego jutra. Od 2017 roku wydarzenie organizowane przez LSJ HR Group gromadzi przedsiębiorców oraz przedstawicieli świata HR, aby razem z wyjątkowymi prelegent(k)ami, mogli oni kreować nowe pomysły na biznesową rzeczywistość regionu (i nie tylko!).

Ty też możesz znaleźć się pośród tych inspirujących i zaangażowanych osób. Zyskaj inspiracje, wiedzę, relacje i zainwestuj w swoje lepsze jutro, aby móc pewnie współtworzyć NASTĘPNY ROZDZIAŁ BIZNESU

Na tegorocznej scenie zagoszczą m.in.: 

  • Dr Maciej Kawecki -popularyzator technologiczny, dziennikarz naukowy - powołany przez Komisję Europejską na funkcję Cyfrowego Ambasadora UE. Stawia na człowieka, który rozumie, że technologia to tylko i aż narzędzie, którym powinien pozytywnie zmieniać świat.
  • Zuzanna Skalska - ekspert ds. strategicznych innowacji, partner założycielski 360Inspiration, współzałożyciel FutureS Thinking Group. Łączy ludzi i nieoczywistości. Prowokuje spekulatywne myślenie. 
  • Dr Robert Gwiazdowski - dr hab. nauk prawnych, Profesor Uczelni Łazarskiego, adwokat, doradca podatkowy, oraz wieloletni Prezes Centrum i. Adama Smitha. Autor wielu książek w tym ostatniej z 2023 roku "(Nie)Praworządność" Prowadzi również wideoblogi na Interii i w Kanale Zero.
  • Marek Zmysłowski - przedsiębiorca, inwestor, autor bestsellerowej książki "Chasing Black Unicorns", a z pochodzenia - koszalinianin. Obecnie tworzy i rozwija firmę Samana Group, która buduje prywatne miasto w Dominikanie.
  • Tina Sobocińska - założycielka HR4future. HR Director z ponad 20-letnim doświadczeniem (PwC, DHL, Schneider Electric, Sanofi Aventis). Pasjonatka i doradczyni HR. Liderka i uczestniczka networków. Rewolucjonistka branży ludzko-relacyjnej. 
  • Dr Paweł Fortuna - psycholog i  trener biznesu z 25-letnim doświadczeniem w pracy z liderami. Badacz i wykładowca (m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego i Uniwersytecie SWPS). Autor i współautor kilkunastu książek, w tym współredaktor pierwszego w Polsce podręcznika akademickiego "Psychologia biznesu".
  • Bartosz Kapczyński - Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży Grupy LUX MED. Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Posiada także tytuł Master of Arts in Financial Services (MAFS) uzyskany w Bornemouth University w Wielkiej Brytanii.

Wydarzenie poprowadzi niezastąpiona Beata Tadla - dziennikarka radiowa i telewizyjna, z mediami związana od 1991 roku. Prowadziła główne programy informacyjne i publicystyczne w największych stacjach telewizyjnych. Autorka czterech książek. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS. Zdobywczyni m.in. prestiżowego tytułu "Mistrz mowy polskiej". Obecnie gospodyni "Pytania na Śniadanie" w TVP2.

Obecnie obowiązująca cena biletu to 990 złotych + VAT.

Agenda wydarzenia i inne informacje dostępne są na stronie biznes-hr.pl.
Ilość miejsc ograniczona.
Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  EARLY BIRDS - Szczecin Biznes & HR
Wyprzedane 1 094,70 zł Wyprzedane
  NORMAL - Szczecin Biznes & HR
Wyprzedane 1 217,70 zł Wyprzedane