Rozwój osobisty

Samodbanie - rzecz o dobrostanie

location icon
ul. Pionierów 3-5 (wejście od ulicy Sikorskiego) ul. Pionierów 3-5, Gorzów wielkopolski
calendar icon
Od 25 kwi 17:00 do 25 kwi 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Coachingu organizowane przez Oddział Lubuski Izby Coachingu"Wyobraźnia nie jest talentem niektórych ludzi, ale dobrostanem każdego człowieka" - Ralph Waldo Emerson

Chcę Was zabrać w podróż do Krainy Dobrostanu!

Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam zatracić w codzienności? W wirze obowiązków, deadlineów i niekończącej się listy spraw do załatwienia? Biec przez rzeczywistość tak szybko, że momentami brakowało Wam tchu?Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to chcę Was zaprosić na nasz przystanek rozwojowy, skąd po pewnym czasie wyjedzie - mam nadzieję - Wehikuł Dobrostanu :)Zanim zanurzycie się dziś znów głęboko w swoim życiowym szaleństwie, zapraszam Was na moment pauzy i refleksji. Do dokonania rezerwacji na tę podróż. Bo czasami, aby móc być dla innych pomocnymi, rzeczowymi i wspaniałymi, musimy być właśnie tymi pierwszymi, którzy o siebie zadbają.

Na naszym dynamicznym warsztacie pokażę Wam kawałki Waszej odporności i Waszych potrzeb, które są kompasami na drodze do magicznych zakamarków samozadbania. To nie będzie spotkanie, gdzie tylko posiedzimy wygodnie na krzesełkach i porozmawiamy o teorii. Chcę, żeby się działo! Przeplatanie wprawek i technik samopielegnacyjnych z odrobiną szaleństwa - to jest nasz przepis na sukces!

Razem odkryjemy, jak odnaleźć równowagę między życiem a ŻYCIEM :) , jak opanować sztukę radzenia sobie z rezyliencją i jak budować harmonię wewnętrzną, która będzie promieniować na zewnątrz.

Zapinamy pasy, bo to będzie podróż do nas samych: może pełna emocji, może nowych odkryć i inspiracji! Gotowi na skok w nurt samozadbania? Czas zacząć tę niezwykłą podróż!

Dołączcie do nas, bo razem stworzymy klimat dobrostanu, który rozświetli i wzmocni Wasze JA.

PROWADZĄCA

Joanna Neczajewska - Socjolożka, pedagożka/andragożka, psycholożka ze specjalizacją psychologia pozytywna, terapeutka (systemowa i pedagogiczna), tłumaczka. Akredytowana coachka, psychoedukatorka, szkoleniowieczyni. 

Pracuje od lat z zespołami i pojedynczymi osobami w celu rozwijania ich potencjału. Wspiera na drodze do przywództwa, wzmacnia umiejętności i buduje fundament kompetencji niezbędnych do zadań stojących przed liderem. Poszukiwaczka pierwiastka lidera w każdym człowieku. Certyfikowana Trenerka i Partnerka FRIS®. Praktyczka m.in. RMP - Reiss Motivation Profile, Maxie Disc®, FRIS®, POY®, RTZ - Racjonalna Terapia Zachowań, Iconthinking®, Lego® Based Therapy, Kynoterapeutka, Konsultantka biznesu i edukacji. Pasjonatka życia i własnej pracy, kieruje się mottem: "Nie wystarczy zdobywać wiedzy, trzeba jeszcze się nią dzielić" i tą ideą stara się zarazić innych. Od 2000 roku pracuje indywidualnie i zespołowo w różnych konfiguracjach oraz grupowo: z firmami i z rodzinami; z ludźmi, którzy stoją u progu ważnych decyzji czy zmian, poszukują drogi zawodowej, chcą odkryć siebie, prowadzić innych, wytyczać kierunki, brać odpowiedzialność za efekty i realizować swoje pasje.Pomaga im odkrywać i wykorzystywać swoje prawdziwe liderskie predyspozycje, umiejętności i talenty, by mogli żyć i pracować z pasją. Pracuje w obszarze coachingu kariery, coachingu talentów.Ma ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze pracy z ludźmi i zarządzania nimi oraz planowania i zarządzania projektami szkoleniowymi. Wiedzę swoją zdobywała pracując w firmach produkcyjnych i międzynarodowych, negocjując, dbając o prawidłowość tzw. "łańcuchów dostaw", planując i organizując proces szkoleniowy pracowników

  • inwestycja: 80 zł, 
  • bezpłatnie: członkowie Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu
  • zapisy wyłącznie przez portal evenea
  • liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
  • miejsce: Gorzów Wielkopolski, ul. Pionierów 3-5

Jeśli chciałbyś/chciałabyś z wyprzedzeniem otrzymywać informację o wydarzeniach  przez Izbę Coachingu możesz zapisać się na newsletter.
Zajrzyj również na nasza stronę Izba Coachingu

* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.

Zapraszamy!

Organizator: Izba Coachingu Oddział Lubuski


Izba Coachingu Oddział Lubuski

Anna Andrysiak - Dyrektor Oddziału Lubuskiego Izby Coachingu / [email protected]

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla osób, które nie są członkami Izby Coachingu. Bilet wstępu płatny

Bilet dla osób, które nie są członkami Izby Coachingu.

25 Kwietnia 2024, 17:00 80,00 zł
Bilet dla członków Izby Coachingu - prosimy w formularzu podać numer członkowski IC Bilet bezpłatny dla członka Izby Coachingu

Bilet dla członków Izby Coachingu - prosimy w formularzu podać numer członkowski IC

25 Kwietnia 2024, 17:00 bezpłatny