Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Muzyka i Taniec Sport

Ritual Trance Dance | Ja i moje Plemię | Warszawa

location icon
Movement Place Złota 11, Warszawa
calendar icon
Od 26 lip 19:00 do 26 lip 22:00
ticket icon
Od 90,00 zł

Zapraszamy gorąco na letnią edycję warsztatu RITUAL TRANCE DANCE, czyli medytacji w ruchu w opaskach na oczach!

👉 Jesteśmy tak różni, a jednocześnie często tak podobni do siebie - mamy podobne tęsknoty, pragnienia, lęki. Zdaniem Gabora Mate, ludzie mają dwie podstawowe potrzeby: więź i autentyczność. Czasem rezygnujemy z bycia sobą w pełni z obawy przed byciem ocenionym w grupie lub wykluczonym z niej. Z drugiej strony często jesteśmy skoncentrowani bardzo na sobie i stawiamy tak mocne granice, że odgradzamy się murem od innych i czujemy się samotni. Jak móc być autentycznym i mieć dobre relacje z innymi oraz czuć, że nie jesteś sam/sama, że masz PLEMIĘ...?

👉Zapraszamy Was do wakacyjnej i plemiennej odsłony RITUAL TRANCE DANCE, tym razem z doświadczeniami poczucia przynależności do grupy, bycia widzianym takim, jakim się jest naprawdę i przyjmowania wsparcia od innych.

👉 Warsztat składa się z trzech części: medytacji drugiej i trzeciej czakry, rytuału wsparcia plemiennego oraz ze spontanicznego tańca transowego w opaskach na oczach. Po medytacji wprowadzającej, ktora połączy Was z czakrą sakralną, ktora jest o: "ja wsród innych" oraz z czakrą splotu słonecznego, która jest połączona z tematem: "ja", zostaniecie przeprowadzeni przez doświadczenie w grupkach mające na celu danie poczucia przynależności, bycia widzianym, wspieranym, zaopiekowanym - każdy na swoich zasadach i w swoich granicach. Oparte jest one o takie techniki pracy z ciałem jak choreoterapia, bioenergetyka Lowena, oddech, ruch spontaniczny oraz psychoterapia Gestalt.

👉 Następnie przy dźwiękach bębnów i muzyki transowej wytańczymy siebie, przepuścimy nasze intencje i doświadczenia przez ciało tak, aby w trakcie końcowej relaksacji pozwolić zintegrować się ciału, duszy i umysłowi.Zapraszamy Was do podróży w głąb siebie oraz do wspólmej podróży w plemieniu - w bezpiecznej, nieoceniającej atmosferze. Będziesz mógł/ mogła nakarmić się bliskością, kochającym dotykiem, podzieleniem się z serca, ale też po prostu byciem sobą wśród innych.

KIEDY: 26.07 (piątek) w godz. 19.00 - 22.00

GDZIE: ul. Złota 11, centrum Warszawy, wejście przez Pierogarnię :)

PRZEWODNICZKAMI będą: Magda Darmas i Alicja Strzałkowska

KOSZT: 90zł przy zakupie przez Eveneę lub na miejscu - 110zł

PYTANIA? Napisz do Nas na FB - Milabo - holistyczna praca z ciałem i duszą lub mailowo: [email protected]

Dołączcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych i wspólnie otwórzmy się na nasze plemię 🤍 !


🔹 Zachęcamy Cię do pozwolenia sobie na bycie sobą na te 3 godziny, a jednocześnie do dania sobie możliwości na poszerzenie strefy komfortu (za Joe Dispenzą - do oduczania się bycia sobą). Gdy puścisz głowę, zapukasz do drzwi z napisem "NIE WIEM"…kto wie, co się zadzieje i jakiego "AHA" doznasz.


RITUAL TRANCE DANCE

Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wyrusz w piękną, taneczną podróż do swojego wnętrza.
🔹 Ritual Trance Dance to coś więcej niż myślisz. To ruch Ciała, ale przede wszystkim spotkanie ze sobą, swoim szczęściem i smutkiem, swoją dzikością i łagodnością, swoją jasną i ciemną stroną.
🔹 Rytuał składa się z 3 części: praktyki oddechu Breath of Fire, tańca w opasce na oczach oraz odpoczynku integrującego nasze przeżycia i doświadczenia. Ponadto to unikalne połączenie praktyki ruchu, uzdrawiających dźwięków, pierwotnych rytmów, transformujących technik oddechowych oraz innowacyjnego użycia opaski na oczy. Wszystkie te elementy tworzą stan transowy, który wspiera duchowe przebudzenie, jasność umysłu, siły witalne oraz wspaniałe samopoczucie emocjonalne i fizyczne.
Dołączcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych i wspólnie spędźmy piękny, wartościowy czas w świadomym plemieniu!

Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wstęp na Ritual Trance Dance
26 Lipca 2024, 22:00 90,00 zł