Finanse: Rozmowy o pieniądzach dla kobiet

location icon
Lulu Cafe - Poznań ( Centrum Handlowe Avenida, Dworzec Główny PKP Poznań) Matyi 2, Poznań
calendar icon
Od 15 cze 10:00 do 15 cze 13:00
ticket icon
Od 50,00 zł
Kobiety wkroczyły do świata zawodowego stosunkowo niedawno, co sprawia, że zarówno my, jak i nasi mężczyźni stają przed wieloma dylematami.

Zadajesz sobie pytania:

👉jak wyceniać swoją pracę
👉jak iść po podwyżkę
👉jak doceniać swoje umiejętności
👉jak nabrać pewności siebie w temacie finansów
👉jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach
👉co zrobić, kiedy zarabiam więcej od swojego partnera/męża
👉jak poradzić sobie z łączeniem pracy i obowiązków domowych

Jeżeli przynajmniej 2 dylematy dotyczą Ciebie...
KONIECZNIE BĄDŹ Z NAMI!

Spotkanie - Rozmowy o pieniądzach dla kobiet" Startuje o 10:00 w Poznaniu.

Spotykamy się w Lulu Cafe  (Centrum Handlowe Avenida - to przy dworcu PKP Poznań Główny)


Dlaczego robimy to wydarzenie:

👉W Poznaniu jest wiele silnych, przedsiębiorczych kobiet, które poza swoją pracą mają potrzebę coś zmienić,
👉chcemy wesprzeć inne kobiety, bo wiemy, jak nam pomogło takie wsparcie
👉zauważyłyśmy, finanse są dla nas nieustannie ogromnym wyzwaniem, a rozmawianie o tym temacie, wymiana praktycznymi wskazówkami to realne wsparcie.Obecnie zawodowo wolno nam wszystko, ale przekonania
społeczne często nas zatrzymują. 

POROZMAWIAJMY O TYM!
Wymieńmy się sposobami na poradzenie sobie z tą sytuacją.


Co tam się będzie działo?

👉kilka części spotkania: finanse w pracy i w domu
👉wymiana myśli i networking
👉luźna atmosfera, ciacho/gorący napój w cenie biletu


Agenda :

10:00 - 10:30 - rozpoczęcie, networking, możliwość rozmowy z organizatorkami oraz uczestniczkami

10:30 - 11:15 - Kobiety, pieniądze i praca

3 panelistki porozmawiają o tym jak one radzą sobie z przekonaniami, wyceną, podwyżką, jakie swoje przekonania
przepracowały, co w sobie potrzebowały wzmocnić.
Wierzymy, że i ty wyjdziesz z tego panelu mocniejsza!

11:15 - 11:30 - warsztat oddechowy- Stres i przebodźcowanie. 

Już nie kwestia CZY, ale w jakim stopniu CIEBIE dotyka.
Praca z oddechem to najtańsza, najbardziej dostępna i niesamowicie skuteczna "tajna broń" w walce z tempem codzienności. Daje możliwość zatrzymania się i odzyskania wewnętrznego spokoju. Dzięki temu łatwiej nam podejmować decyzje w zgodzie ze sobą.
Ania Wójcik, znana jako Gentel Anna, pokaże nam jak można szybko odzyskać spokój i harmonię korzystając z tego potężnego narzędzia!

11:30 - 11:45 - przerwa higieniczna/networking

Toaleta, rozmowa z uczestniczkami wydarzenia i my -organizatorki - do Twojej dyspozycji

11:45 - 12:15 - Kobiety, pieniądze i dom

3 kolejne panelistki podzielą się przemyśleniami wokół pieniędzy i domu. Jak one radzą sobie w sytuacji, gdy zarabiają więcej od swojego partnera, w jaki sposób uczą swoje dzieci finansów, jak radzą sobie ze stereotypem, że to kobieta dba o dom i jednocześnie łączy to z pracą.

12:15 : 13:00 - dyskusje moderowane

W tej części planowane są 2 mini dyskusje po 20 min. Jednocześnie będą otwarte 3 lub 4 stoliki (zależy ile nas będzie). Przy każdym będą obecne nasze panelistki.
To moment, kiedy każda z uczestniczek spotkania będzie mogła podzielić się swoimi wątpliwościami i zadać pytanie, uzyskać wsparcie od innych uczestniczek.


Dlaczego warto wziąć udział?

👉poznasz perspektywę innych kobiet
👉będziesz otwarcie mówić o finansach
👉poznasz, inne świetne uczestniczki
👉nauczysz się technik odzyskiwania spokoju- zjesz świetne ciacho z Lulu Cafe
👉miło i produktywnie spędzisz sobotni poranek i wczesne popołudnie


Gdzie i kiedy?

15 czerwca 2024, od 10:00 do 13:00,
Poznań: Lulu Cafe - Centrum Handlowe Avenida (obok dworca PKP)

Twoja inwestycja: 50zł
W cenie jest pyszne ciacho i kawa/herbata!

(Tak wiemy!!! śmieszna cena!)


ORGANIZATORKI I PANELISTKI:

✅Justyna Broniecka Właścicielka marek ZUS to nie MUS oraz i Twój biznes od podstaw. Od ponad 10 lat współpracuje z przedsiębiorcami pomagając im ułożyć swoje biznesy, zoptymalizować podatki, wybrać dla nich najlepsze formy prawne do prowadzenia swoich firm. Autorka kilkunastu pozycji książkowych dostępnych w ponad 50 księgarniach w całej Polsce. Od prawie 15 lat w roli podwykonawcy współpracuje w małymi, średnimi i dużymi firmami pomagając im znajdować sposoby na efektywniejszą pracę, standaryzację i szeroko pojęte optymalizacje.

✅Agnieszka Gaczkowska - właścicielka marki Oplotki.pl, ekosystemu biznesowego wsparcia twórców handmade oraz centrum kursów i warsztatów rękodzieła on-line dla korporacji i osób prywatnych. Autorka wydanej przy pomocy crowdfundingu, książki "Oplotki. Sukces Handmade". Mentorka biznesowa i edukatorka - uczy afiliacji, prowadzi własne grupy mastermind, nagrywa podcast polecany przez Forbes Women. Mówczyni TEDx i twórczyni własnej metody prowadzenia warsztatów rękodzieła. Wierzy w biznes pełen relacji opartych o zaufanie i moc rekomendacji. Z branży on-line eksportuje kreatywność i solidne know-how ubierania pasji w personalizowany model biznesowy.


O PANELISTKACH:

dr Karolina Kizińska - Kobieta, która rośnie wspierając kobiece biznesy. Przedsiębiorczyni, pianistka, dr, mentorka. Trenerka biznesu online. Autorka książki "Superkobiety Onlajnu, czyli jak się spełnić w biznesie (online)".
Przedsiębiorczyni, muzyk, właścicielka marek Superkobiety Onlajnu i Kompozytornia.
Marzy, by kobiety nabierały odwagi do sięgania po więcej i mądrze monetyzowały swoją wiedzę i umiejętności, zamiast pracować na sukces innych.

Katarzyna Czajkowska - Certyfikowany Coach ICF z akredytacja ICF, Certyfikowany Trener Biznesu, Praktyk metody Points Of You, narzędzia do komunikacji i coachingu, Autor narzędzia coachingowego kart Arofatem. Certyfikowany Trener FRIS Stylów myślenia. Wykładowca WSB Merito, WSB Gorzów. Właściciel drukarni i wydawnictwa CER Druk oraz założyciel i pomysłodawca starup'u My Way Security. Clean Coach, Facylitator. Trener Biznesu- przez cztery lata przygotowywała przyszłych coachów i trenerów do zawodu w Akademi Trenerów i Coachów Biznesu Grupy SET, Wicemistrz Polski Wystąpień Publicznych w 2017 i Wicemistrz Polski 2019 Tostmasters International. Miłośniczka metafory, jest jednym z nielicznych Clean Coachów w Polsce, Współtwórca metody edukacyjnej dla coachów CSR by Ela Kroksz, coach i trener na platformie Talent Development Instytut. Sturtupowiec i Przedsiębiorczyni- praktyk zarzadzania.

Mira Chlebowska  - Towarzyszy swoim klientom w drodze ku harmonii ciała, emocji i energii zwanej duszą. Entuzjastka psychosomatyki, czyli wzajemnego oddziaływania ciała i umysłu. Łączy metody, które prowadzą do dobrej komunikacji tego, co świadome i co nieświadome. Hipnoterapeutka, trenerka Neurolingwistycznego Programowania, a także konsultantka Biologii Totalnej 

Joanna Piotrowska - coachka finansowa & budget plannerką. Pomaga projektować dobre doświadczenia z pieniędzmi.
Pracuje na pograniczu głębokich finansowych potrzeb i przekonań oraz uziemiającego konkretu liczb i klarownie wybieranego przeznaczenia dla swoich pieniędzy.
Korzysta z narzędzi zen coachingu, alchemicznej mieszanki innych finansowych podejść oraz urzekająco praktycznej i przyjaznej aplikacji You Need A Budget.
Jest Panią Swojego Portfela i pragnie, byś Ty też się nią stała.………………….

✅ WARSZTAT ODDECHOWY

Anna Wójcik - certyfikowana trenerka oddechu, która ma za sobą ponad 10-letnie doświadczenie trenerskie w korporacji. Prowadzi warsztaty, na których wspiera ludzi w tym, aby nauczyli się zatrzymywać, popatrzyli na siebie z uważnością i łagodnością, po to aby ich życie było pełniejsze i prawdziwe. Pracuje techniką Lomi Lomi Nui, a także zajmuje się terapią manualną Access Bars.

✅ PROWADZĄCY
Wojciech Wrociński - od 2008 roku właściciel agencji reklamowej ReklamowyGadzet.pl, która wspiera setki firm produkując trafione materiały reklamowe, zaangażowany w organizacji Toastmasters, trener według filozofii Johna Maxwella

TAK!!!Bilet na to wydarzenie dodatkowo zawiera w cenie jeszcze CIACHO i GORĄCY NAPÓJ w Lulu Cafe!


✅ FOTO

Katarzyna Lasota - Widzę i celebruję piękno, którego kobiety same w sobie często nie dostrzegają. W moim portfolio nie znajdziesz profesjonalnych modelek. To kobiety spełniające się zawodowo i mamy na pełen etat, te odważne i te nieśmiałe, pewne siebie i takie, które nie wierzą we własną wartość, matki, siostry, córki, żony, takie jak ja i ty. Często słyszę od nich tę samą garść wymówek - "nie, ja nie, tylko dzieci", "jestem taka niefotogeniczna", "muszę najpierw schudnąć", "jestem na to za stara", "niezręcznie się czuję przed obiektywem"…Czy wiesz, że nie musisz przejmować się żadnym z tych powodów? To moje zadanie sprawić żebyś poczuła się swobodnie i wyglądała piękniej niż kiedykolwiek.

Wykonam dla Ciebie

* Sesje biznesowe / wizerunkowe ✅ Odkryj siłę autentycznego wizerunku ✅ Zrewolucjonizuj swoją obecność w sieci ✅ Przyciągnij Klientów Idealnych ✅ Wznieś swój biznes na wyższy poziom

* Luksusowe Sesje Kobiece ✅ Profesjonalne sesje, które podkreślą Twoje piękno, wewnętrzny blask i indywidualny styl ✅ Odzyskaj lub zbuduj od nowa swoją pewność siebie ✅ Oferujemy wyjątkowe stylizacje, makijaż i fryzury, abyś czuła się i wyglądała jak gwiazda.

* Sesje Pokoleniowe ✅ Uchwycenie wyjątkowych relacji łączących pokolenia ✅ Rodzinne sesje zdjęciowe, które celebrują miłość i więzi rodzinne, tworząc niezapomniane wspomnienia.


PARTNERZY WYDARZENIA


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rozmowy o pieniądzach dla kobiet

dostępnych: 5

15 Czerwca 2024, 13:00 50,00 zł