QA Has Power #3 AI edition

location icon
STX Next Mostowa 38, Poznań
calendar icon
Od 9 kwi 18:00 do 9 kwi 18:00

📅 DATA: 09.04.2024
⏰ GODZINA: 18.00
📌 MIEJSCE: STX Next, ul. Mostowa 38, Poznań
❓ WSTĘP: wolny, liczba miejsc ograniczona.
🇵🇱 JĘZYK: prezentacje będą przedstawiane po polsku

Gotowi na dawkę wiedzy? Tym razem podczas eventu skupimy się na tym, jaką rolę w procesach opartych na sztucznej inteligencji pełni QA. Zobaczcie, co przygotowaliśmy! 👇

Mariusz Listewnik - Wszystko co chcielibyście wiedzieć o AI ISTQB
Czy warto zdobyć certyfikat AI ISTQB? Jak wzbogaca pracę testera pracującego ze sztuczną inteligencją? Jak przygotować się do egzaminu? Podczas wystąpienia chciałbym odpowiedzieć na te i inne pytania dotyczące ścieżki AI testera.

Bartłomiej Roszak - Jak zapewnić jakość aplikacji AI od etapu badań do wdrożenia produkcyjnego?
Chcecie wiedzieć co się dzieje, kiedy AI wychodzi poza laboratorium? Zapraszam na prezentację, gdzie podzielę się z Wami doświadczeniami z procesu tworzenia systemów opartych na AI od badań do rzeczywistości. Opowiem o wyzwaniach, potknięciach i trikach, które pomogą AI zadomowić się w nieprzewidywalnym świecie realnych aplikacji.

Bio:

Mariusz Listewnik:
Testowaniem zajmuję się od 2018 roku, stopniowo poszerzając arsenał technik testowania i narzędzi do automatyzacji. Równolegle stawiam nacisk na podstawy testowania, na podejście Thinking-Driven Testing oraz skuteczne wspomaganie klienta w realizowaniu jego celów biznesowych. Od niedawna spełniam się również jako lider zespołu testerów w STX Next.


Bartłomiej Roszak:
Od samego początku mojej kariery angażowałem się w projekty związane z AI. Jako programista opracowywałem od zera sieci neuronowe dla botów głosowych, obsługi klienta oraz instytucji finansowych. Obecnie, w roli managera, koncentruję się na tworzeniu strategii AI, które obejmują tworzenie zespołów oraz szerzenie wartości AI w firmach.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  QA Has Power 3 AI edition
Wyprzedane Brak wolnych miejsc