Psychosomatyka Dziecięca wg Totalnej Biologii - dr Aleksander Fadiev

location icon
calendar icon
Od 19 kwi 10:00 do 10 cze 18:00
ticket icon
Od 980,00 zł

Szkoła Totalnej Biologii IWW zaprasza na szkolenie - Psychosomatyka dziecięca wg Totalnej Biologii z dr Aleksandrem Fadievem.
Opanujesz na nim nowoczesne metody i techniki identyfikacji i rozwiązywania konfliktów psychosomatycznych leżących u podstaw chorób wieku dziecięcego. Będziesz miała/miał również możliwość m.in. zmiany swoich relacji z ojcem i matką. 


Szkolenie oparte jest na teorii i praktyce psychoterapii psychodynamicznej, Totalnej Biologii / Recall Healing, Germańskiej Nowej Medycyny (GNM) / Biologiki.

Program szkolenia oparty jest na Totalnej Biologii / New Medicine i zawiera najskuteczniejsze techniki pracy z konfliktami psycho-emocjonalnymi leżącymi u podstaw chorób.

Level 1 - 19-21.04.2024

Level 2 - 24-26.05.2024

Level 3 - 8-10.06.2024

10.00 - 18.00 (czas środkowoeuropejski) | on-line

Tłumaczenie: j. rosyjski z tłumaczeniem na j.polski

Prowadzi: dr Aleksander Fadiev lekarz, pediatra, homeopata, psychoterapeuta. Wybitny ekspert radiologii i czytania skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w ich analizie w kontekście Medycyny Klasycznej oraz Nowej Medycyny. Mózg i procesy w nim zachodzące są dla niego źródłem informacji o człowieku, jego mechanizmach psychoemocjonalnych i doświadczeniach. Ogromne serce, uważność, niezwykłe doświadczenie i pasja pozwalają mu osiągnąć skuteczne efekty w praktyce medycznej i edukacji.


Uczestnicy otrzymują:

- dostęp do nagrania webinarium aktywny do 11.09.2024,

- skrypty w j.polskim.

Po ukończeniu szkolenia (Level 1-2-3) uczestnicy otrzymują:

- Dyplom ukończenia szkolenia oraz Zaświadczeń o ukończeniu szkolenia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.


Progi rabatowe:

25% - do 19.01, kod: 25

20% - do 19.02 , kod: 20

15% - do 19.03, kod: 15


Totalna Biologia / NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

Totalna Biologia głosi: Choroba jest najlepszym rozwiązaniem mózgu, aby utrzymać organizm przy życiu. Mózg nigdy się nie myli i nigdy nie pracuje bez potrzeby; zawsze wybiera rozwiązanie doskonałe biologicznie. Choroba nie jest błędem natury, lecz najlepszym w danym momencie rozwiązaniem mózgu, aby zachować organizm przy życiu najdłużej jak to możliwe. Choroba jest przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Dla człowieka stanowi problem, ale dla biologii jest atutem.

Totalna Biologia / NEW MEDICINE skierowana jest przede wszystkim do lekarzy, psychologów, terapeutów, coachów i wszystkich tych, którzy zajmują się sprawami zdrowia lub chcą pomóc sobie lub bliskim.

Na szkoleniu uzyskasz nowe, innowacyjne i - co ważne - SKUTECZNE metody pracy z klientem.

Totalna Biologia / NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

Na szkoleniu zdobędziesz wiedzę z podstaw NEW MEDICINE. Metoda ta oparta jest na psychosomatyce, biologii, anatomii i Pięciu Biologicznych Prawach Natury. Pozwala w precyzyjny sposób dotrzeć do prawdziwych i źródłowych przyczyn chorób i zachowań. Pozwala również uwalniać mechanizmy utrzymujące je w ciele.

Odnalezienie źródła problemu pozwala uwolnić zapisane w ciele emocje, których doświadczyliśmy podczas trudnych życiowych wydarzeń.

Wszystkie choroby mają źródło w psychice, emocjach i doświadczeniach. We wszystkich metodach psychosomatycznych najważniejszy jest mózg. Biologiczne mechanizmy związane z jego pracą uruchamiają choroby i dolegliwości. Niektóre z nich zostawiają po sobie ślady, które są widoczne na skanach mózgu.

  • Zdobędziesz na nim kompleksową wiedzę, dzięki której zrozumiesz jak i dlaczego powstają konkretne choroby i zachowania
  • Dowiesz się dlaczego niektóre z nich się powtarzają (np. alergie, nawracające infekcje) i pojawiają w danym miejscu ciała.
  • Z precyzyjną dokładnością będziesz w stanie zrozumieć cały mechanizm w odniesieniu do konkretnej osoby.
  • Nauczysz się odnajdywać konflikty emocjonalne, które spowodowały chorobę.

Zrozumiesz, że choroby nie pochodzą z zewnątrz, są naszą odpowiedzią na świat zewnętrzny i nasze jego doświadczanie.

Szkolenia NEW MEDICINE oferują Tobie nowoczesny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomogą Ci zrozumieć kim naprawdę jesteśmy z biologicznego punktu widzenia. Te warsztaty są zdecydowanym przejściem na nowy poziom świadomości. Teraz po raz pierwszy można powiedzieć, że choroba naprawdę ma sens, znaczenie, że pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi a co ukrywa się w głębi naszej podświadomości. To nowe racjonalne spojrzenie na zjawisko "choroby" jest naszym "wewnętrznym uzdrowicielem". Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego i przepracowanie doświadczenia związanego z tą traumą, są najlepszą ścieżką ku lepszej przyszłości, wolną od retrospekcji. Świadomość tego, co niesiemy wewnątrz, jest pierwszym krokiem w kierunku zdrowia, w kierunku urzeczywistnienia nas takich jakimi naprawdę jesteśmy.


PROGRAM PSYCHOSOMATYKI DZIECIĘCEJ:

Level: 1 - 2 - 3

1. Drzewo genealogiczne. Powiązania międzypokoleniowe. Choroby wieku dziecięcego w systemie rodzinnym. Jak objaw działa na zadania rodziny?

2. Poczęcie jako punkt wyjścia dla losów, charakteru i chorób dziecka.

3. Psychosomatyka stanów patologicznych i chorób w czasie ciąży. Zaburzenia psychoemocjonalne kobiet w ciąży. Ich przyczyny i sposoby wyjścia z trudności psychologicznych i fizjologicznych w czasie ciąży.

4. Psychosomatyka porodu. Poród jako pierwszy egzamin w życiu dziecka. Porody skomplikowane (trudne) i ich konsekwencje. Psychosomatyka cięcia cesarskiego.

5. Etapy rozwoju dziecka w kontekście psychosomatyki. Fazy rozwoju dziecka od okresu postnatalnego do okresu dojrzewania. Okresy wrażliwe.

6. Pierwszy rok w życiu dziecka.

7. Miejsce ojca w życiu dziecka.

8. Dziecko 3- letnie. Zaparcia. Enkopreza (nietrzymanie stolca - tł.), enureza (moczenie nocne- tł.). Cechy wieku. Problemy władzy i formowanie cielesnego ja.

9. Dziecko 5- letnie. Kształtowanie preferencji seksualnych. Tożsamość płciowa. Cechy wieku.

10. Dziecko 7 - letnie. Problemy kradzieży. Niekontrolowana agresja. Fobia szkolna.

11. Agresja. Obawy. Reakcje histeryczne. "Normalne lęki" każdego wieku. Sposoby korekty.

12. Cechy pracy z preadolescencją (wczesna faza dorastania - tł.) i adolescencją. Metody i ćwiczenia.

13. Problemy zależności/ uzależnień. Komputer, narkotyki, alkoholizm.

14. Triangulacja. Konflikty rodzinne. Dziecko po rozwodzie.

15. Dorastanie i dojrzewanie płciowe oczami psychosomatyka.

16. Psychosomatyczne aspekty zaburzeń i zespołów genetycznych.

17. Choroby alergiczne u dzieci. Sposoby rozwiązywania psycho- emocjonalnych konfliktów alergii. Nietolerancja pokarmowa i alergia pokarmowa.

18. Psychosomatyka przeziębień, zapalenia oskrzeli, astmy oskrzelowej u dzieci.

19. Psychosomatyka zaburzeń ze spektrum autyzmu i dysleksji. Okres programowania, scenariusze rodzinne, sposoby rozwiązywania konfliktów i życia z problemami rodziców.

20. Praca z rodzicami. Rodzice jako psychoterapeuci. Praca z dzieckiem za pośrednictwem rodzica.

21. Praca z rysunkiem. Podstawowe symbole w rysunkach dzieci.

22. Metody projekcyjne w pracy z chorobami wieku dziecięcego.

23. Praktyka gry. Stwórz własną grę ze swoim dzieckiem.

24. Bajkoterapia w profilaktyce i korekcji chorób psychosomatycznych. Sposoby rozwiązywania dziecięcych trudności w bajkowej fabule. Archetypy męskie i żeńskie.


Jeśli jesteś studentem do 26 roku życia, emerytem lub rencistą - skorzystaj z 50% kodu rabatowego: STUDENT (skorzystanie z kodu wymaga wgrania zdjęcia legitymacji uprawniającej do zniżki)

Uwaga! Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety!

Dr Aleksander Fadiev w IWW prowadzi zajęcia z Nowej Medycyny i sesje indywidualne, na których analizuje skany mózgu według medycyny klasycznej i Nowej Medycyny (Totalna Biologia, Recall Healing, Biologika, Nowa Germańska Medycyna).

Wymagania dotyczące badania Wymagania CT/TK: Konieczność wykonania tomografii komputerowej mózgu (NIE kości czaszki); musi być wykonana w odstępach co 0,5 mm i rekonstrukcji po 0,5 mm. Całe badanie powinno być zapisane w formacie DICOM. Wyniki będą zależne od aktualności badania.

Sesje indywidualne on-line (platforma zoom) z dr Aleksandrem Fadievem:
informacje i zapisy: [email protected] tel. +48 669 942 000
Czas sesji: ok. 1,5 h z tłumaczeniem
Sesje odbywają się w j.rosyjskim z możliwością tłumaczenia na j.polski. Koszt tłumaczenia sesji: 150 zł


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Level 1
Wyprzedane 980,00 zł Wyprzedane
  Level 2
Wyprzedane 1 390,00 zł Wyprzedane
  Level 3
Wyprzedane 1 390,00 zł Wyprzedane
  Pakiet: Level 1 + Level 2 + Level 3
Wyprzedane 2 632,00 zł Wyprzedane