Jak stworzyć i rozwijać swój profil na LinkedIn?

location icon
On-line
calendar icon
Od 7 gru 20:00 do 7 gru 21:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zastanawiasz się jak znaleźć pracę przez LinkedIn? Chcesz rozwinąć lub poprawić swój profil na LinkedIn zgodnie z najnowszymi trendami? Ten warsztat jest dla Ciebie.

Zapisz się już dziś!

Spotkanie jest bezpłatne, przygotowane przez firmę Alstom we współpracy z Fundacją NESsT oraz Mamo Pracuj.

Jakie zagadnienia poruszymy w trakcie warsztatu?

  • jak stworzyć profesjonalny profil na LinkedIn?
  • jak zwiększyć swoją widoczność na LinkedIn?
  • jak tworzyć i rozwijać sieć kontaktów
  • i w końcu jak wyszukiwać oferty pracy

Szkolenie przeprowadzi Alicja Majka, Internal Communications Manager w firmie Alstom.

Alicja Majka jest od 6 lat związana zawodowo z Alstom, a od 3 lat z działem komunikacji. Z wykształcenia polonistka i socjolożka, ze specjalizacją w komunikacji. Jako managerka komunikacji wewnętrznej w Alstom w Polsce jest odpowiedzialna za działania komunikacyjne wewnątrz organizacji, wspierając również komunikację zewnętrzną, w tym media społecznościowe. Alicja jest trenerką wewnętrzną, szkoli pracowników Alstom między innymi z zakresu przygotowania profesjonalnego profilu i kreowania treści na portalu LinkedIn.

Zapisz się już dziś!

Zapraszamy!

Partnerzy i organizatorzy:

ALSTOM

Światowy lider zrównoważonego i inteligentnego transportu Alstom jest obecny w Polsce od ponad 25 lat i jest największym producentem w branży kolejowej w kraju, w 9 polskich oddziałach firmy pracuje ponad 4 000 osób. Firma czerpie z bogatego dziedzictwa przemysłowego zakładów: 180 lat Pafawagu we Wrocławiu, 150 lat Konstalu w Chorzowie i 100 lat zakładu ZWUS w Katowicach.

Alstom to jedyna firma z branży transportu szynowego w Polsce z tytułem Top Employer 2020, 2021 oraz 2022 - potwierdzającym najlepsze praktyki HR zgodne z międzynarodowymi standardami Top Employers.

Alstom opracowuje i wprowadza na rynek rozwiązania w zakresie mobilności, które są podstawą dla niskoemisyjnego transportu przyszłości i jest producentem pierwszego na świecie pociągu wodorowego sprawdzonego w ruchu komercyjnym - Coradia iLint.

Fundacja NESsT

NESsT inwestuje w przedsiębiorstwa, które tworzą wysokiej jakości miejsca pracy dla społeczności zagrożonych wykluczeniem, jednocześnie dbając o środowisko naturalne.

Pomimo silnego wzrostu gospodarczego w Polsce, wiele osób ma trudności z zapewnieniem sobie stabilnego zatrudnienia i pewnych zarobków. Tylko 51% młodych ludzi poniżej 30 roku życia jest aktywnych zawodowo, przy czym szczególnie dotknięte są kobiety, osoby mieszkające na wsi i osoby niepełnosprawne.

W Polsce NESsT inwestuje w przedsiębiorstwa społeczne, które wspierają osoby z grup marginalizowanych, oferując im szkolenia i zatrudnienie w rozwijających się sektorach usług informatycznych, outsourcingu procesów biznesowych czy w usługach opiekuńczych.

Fundacja Mamo Pracuj

Wspieramy kobiety w rozwoju zawodowym i pomagamy pracodawcom znaleźć zaangażowanych kandydatów do pracy.

Jak działamy?

Wspieramy kobiety, które szukają pracy pozwalającej łączyć życie rodzinne i zawodowe. Codziennie publikujemy oferty pracy przyjazne mamom i podpowiadamy, jak szukać pracy, jak się organizować, aby work-life-balance był możliwy. Prezentujemy także Pracodawców Przyjaznych Rodzicom, pokazując w jaki sposób firmy mogą wspierać pracujących rodziców.

Pomagamy pracodawcom dotrzeć do niezauważanej dotąd grupy kandydatek, dzięki czemu mogą skuteczniej poszukiwać nowych pracowników, posiadających cenne kwalifikacje i umiejętności, a także budować swój wizerunek pracodawcy przyjaznego rodzinie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet
już niedostępne -