Prawo i Podatki

Polski ład w IT

location icon
Leszczyńska 4, Warszawa
calendar icon
Od 18 lut 11:00 do 18 lut 17:00

Opis wydarzenia:
Drodzy goście, na wydarzeniu IT Klastra UNITYHUB, otrzymacie ważny i trudny prawno-podatkowy materiał lecz w lekkiej-zrozumiałej formie.
Wykłady, będą maksymalnie krótkie aby tylko nakreślić główne schematy tego co się wydarzyło wraz z wprowadzeniem regulacji Polskiego Ładu i jaki to wpływ ma na mały biznes.
Najważniejsze dla was kwestie będziecie mieć Państwo możliwość omówić tet-a-tet z naszymi specjalistami na konsultacjach indywidualnych pod czas trwania wydarzenia, m.in. z adwokatami, prawnikami, księgowymi, analitykami finansowymi i specjalistami w zakresie rozwiązań podatkowych.
Zapewnimy miłą atmosferę, przestronną salę i mnóstwo niezbędnych informacji, których nie znajdziecie Państwo nigdzie w takim jasnym i donośnym formacie. Rozwiążemy też podstawowy problem ludzkości, nie tylko w głodzie informacyjnym ale też zapewnimy poczęstunek i napoje. Wszystko, co potrzebne jest z Państwa strony to zarezerwować bilety, uzupełnić ankietę, zapamiętać datę wydarzenia i dostarczyć siebie pod ten adres: Leszczyńska 4, 00-339 Warszawa w dniu 18.02.2022 o godz. 11:00
DO ZOBACZENIA NA MIEJSCU! *w razie pytań pozostajemy do dyspozycji www.unityhub.biz

Harmonogram wydarzenia:

HARMONOGRAM WYDARZENIA
11:00 - 12:00 Powitanie gości, networking, poczęstunek 12:00 - 13:00 Wykład "Zmiany w podatkach Polskiego Ładu. Alternatywne rozwiązania dla IT biznesu" 13:00 - 14:00 Wykład "Polski Ład - zmiany w prawie dla IT biznesu", "Zmiany w ustawie o cudzoziemcach. Krótko i na temat." 14:00 - 17:00 Poczęstunek. Konsultacje indywidualne z księgowymi, prawnikami z zakresu podatków i prawa imigracyjnego.

Bilet wstępu - 300 zł/osoba brutto

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Dla nowych uczestników
już niedostępne 300,00 zł -