Zwiedzanie wystawy stałej Muzeum POLIN z przewodnikiem

location icon
Centrum Edukacyjne Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN Anielewicza 6, Warszawa
calendar icon
Od 22 lut 15:45 do 22 lut 18:00

Zapraszam Was na zwiedzanie wystawy stałej Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN z licencjonowaną przewodniczką po Muzeum POLIN i po Warszawie. 

To będzie dwugodzinna podróż przez fascynującą historię polskich Żydów od średniowiecza do współczesności. Przybliżę Wam również kulturę i żydowskie zwyczaje, opowiem o religii i koszernej kuchni. Zobaczycie fragment zrekonstruowanej na potrzeby Muzeum synagogi i wspólnie rozszyfrujemy namalowane na sklepieniu symbole. Nawet, jeśli odwiedziliście już muzeum indywidualnie, zachęcam do zwiedzania z przewodnikiem - na pewno odkryjecie dużo nowego, a zręby historii ułożą się w spójną całość.  Można zabrać ze sobą młodzież, ale tylko powyżej 12 roku życia ze względu na treści prezentowane w Galerii Zagłada. Młodzież w towarzystwie rodziców nie płaci za bilety.

Spotykamy się przed Muzeum 22 lutego o godz. 15.45.  Zwiedzanie zaczynamy punktualnie o godz. 16.00

Czas zwiedzania: 2h.

Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Zwiedzanie przeznaczone jest dla dorosłych. Dzieci mogą wziąć udział jedynie po ukończeniu 12 roku życia pod opieką dorosłych. Bilet na zwiedzanie wystawy stałej z przewodnikiem w dniu 22.02.24 godz. 16.00

Zwiedzanie przeznaczone jest dla dorosłych. Dzieci mogą wziąć udział jedynie po ukończeniu 12 roku życia pod opieką dorosłych.

już niedostępne 30,00 zł -
  Bilet dla dziecka powyżej 12 r.ż.
już niedostępne bezpłatny -