Planty w Tarnowie: Wędrówka w świecie drzew.

location icon
Planty Tarnowskie Tarnów
calendar icon
Od 18 lut 9:30 do 18 lut 9:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na ciekawy spacer po tarnowskich Plantach im. Józefa Jakubowskiego - razem z nami odkrywaj tajemnice drzew i lasu w towarzystwie leśnika i entuzjasty przyrody, Piotra Kluba.

Dołącz do naszego cyklu przyrodniczych spacerów i odkryj fascynujący świat drzew na Tarnowskich Plantach. Podczas spaceru przeniesiesz się w niezwykły i tajemniczy świat drzew, gdzie odkryjesz ich unikalne cechy i znaczenie dla przyrody.

Podczas spaceru dowiesz się, jak ważne są drzewa dla ekosystemu i utrzymania równowagi przyrodniczej. Prowadzący podzieli się z Tobą fascynującymi faktami dotyczącymi historii naturalnej lasu oraz opowie o osobliwościach w świecie drzew. Nie będzie już dla Ciebie tajemnicą, które drzewa są najstarsze, które najwyższe, które występują w naszym kraju naturalnie i dlaczego, a które przybyło do nas zza granicy. Odkryj z nami fascynujący świat drzew.

Termin: 18 lutego 2024, godzina 09:30

Miejsce zbiórki: Wejście na Planty im. Józefa Jakubowskiego w Tarnowie od strony ulicy dworcowej przy wypożyczalni rowerów miejskich.

Warunki uczestnictwa:

  • Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, konieczne są zapisy.
  • Prosimy o pobranie biletu za pośrednictwem tego portalu.
  • W razie braku wolnych miejsc, można poprzez kontakt e-mail: [email protected] zapisać się na listę rezerwową i/lub zarezerwować miejsce na kolejny spacer z realizowanego cyklu.
  • Uczestnicy niepełnoletni mogą wziąć udział w spacerze wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
  • Psy są mile widziane, ale tylko na smyczy

Uwaga: Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Miejsca są limitowane, więc nie zwlekaj - zapisz się już dziś!

Do zobaczenia na spacerze wśród drzew!

Spacer jest organizowany w ramach projektu pn. "Bagna, lasy i drzewa dla czystego powietrza Małopolski!", finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej będącego częścią działań Fundacji Dziedzictwo Przyrodnicze na rzecz ochrony przyrody i edukacji ekologicznej.

__________________________

Dodatkowe informacje:

Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności Fundacji, pod adresem: https://przyrodnicze.org/polityka-prywatnosci/

Zapis na wydarzenie jest jednoznaczny z akceptacją warunków przetwarzania danych osobowych dostępnych w dokumencie.

Zapis na wydarzenie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie wizerunku osobowego. Podczas spaceru będziemy tworzyć dokumentację fotograficzną, którą później wykorzystamy do promocji projektu na portalach społecznościowych, stronie www. Fundacji oraz w archiwum projektu. Jeśli ktoś chciałby brać udział w spacerze, ale nie zgadza się na publikację swojego wizerunku - prosimy o wcześniejszą informację.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z koordynatorką projektu pod adresem e-mail: [email protected]

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc