Pierwsza Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Interdyscyplinarne Oblicze Pielęgniarstwa i Położnictwa" w Bydgoszczy

location icon
Bydgoszcz
calendar icon
Od 27 kwi 9:00 do 27 kwi 9:00
ticket icon
Od 99,00 zł

Bydgoszcz, 27 kwietnia 2024 r. - Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić na Pierwszą Ogólnopolską Konferencję Naukową "Interdyscyplinarne Oblicze Pielęgniarstwa i Położnictwa", która odbędzie się w Centrum Badawczo-Rozwojowym InventionMed przy ul. Gdańskiej 108. Wydarzenie to zgromadzi wybitnych ekspertów z całej Polski, aby wspólnie dyskutować o najnowszych wyzwaniach i osiągnięciach w dziedzinie pielęgniarstwa oraz położnictwa.

Konferencja oferuje uczestnikom unikalną możliwość uczestnictwa w certyfikowanym szkoleniu na temat "Mobbingu w ochronie zdrowia", przeprowadzonym przez Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego. Jest to doskonała okazja do zdobycia cennych wiedzy i umiejętności, jak również wymiany doświadczeń z profesjonalistami z branży.

Program konferencji zawiera serię inspirujących prelekcji, które poruszą szeroki zakres tematów, od bezpieczeństwa i higieny pracy, przez zagrożenia zdrowotne, takie jak HCV, aż po nowoczesne podejścia w edukacji i praktyce zawodowej w pielęgniarstwie i położnictwie. Wśród prelegentów znajdą się m.in. mgr Mariola Łodzińska, Prezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, dr n. med. Paweł Rajewski, Rektor Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, oraz wielu innych wybitnych specjalistów.

Szczególnym punktem programu będzie szkolenie na temat mobbingu w ochronie zdrowia prowadzone przez adw. Marię Sankowską-Borman, członkinię Komisji ds. Równego Traktowania przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, które ma na celu podniesienie świadomości na temat tego poważnego problemu oraz wyposażenie uczestników w narzędzia do jego rozpoznawania i przeciwdziałania.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swojej kariery w dziedzinie pielęgniarstwa i położnictwa, a także poprawą jakości opieki zdrowotnej w Polsce, do wzięcia udziału w tej wyjątkowej konferencji. Jest to niepowtarzalna okazja do spotkania z liderami myśli, naukowcami i praktykami, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pasją do zawodu.

Rejestracja na konferencję jest już otwarta. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które stanowi ważny krok w kierunku dalszego rozwoju interdyscyplinarnych aspektów pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla Studenta Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, bez względu na kierunek studiów (tylko: licencjackie, magisterskie i podyplomowe). Bilet dla Słuchacza SKK, bez względu na kierunek i tryb kształcenia (tylko: szkoły policealne, licea oraz akademickie kursy zawodowe). Bilet dla Studentów WSNoZ / Słuchaczy SKK

Bilet dla Studenta Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, bez względu na kierunek studiów (tylko: licencjackie, magisterskie i podyplomowe). Bilet dla Słuchacza SKK, bez względu na kierunek i tryb kształcenia (tylko: szkoły policealne, licea oraz akademickie kursy zawodowe).

27 Kwietnia 2024, 09:00 99,00 zł
Bilet dla Absolwenta Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, bez względu na ukończony kierunek studiów (tylko: licencjackie, magisterskie i podyplomowe) i bez względu na okres ukończenia nauki. Bilet dla Absolwentów WSNoZ

Bilet dla Absolwenta Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, bez względu na ukończony kierunek studiów (tylko: licencjackie, magisterskie i podyplomowe) i bez względu na okres ukończenia nauki.

27 Kwietnia 2024, 09:00 149,00 zł
Bilet dla Uczestników spoza Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, które nie ukończyły żadnej z form kształcenia będącej w aktualnej i przeszłej ofercie WSNoZ, oraz które nie są jej aktualnymi Studentami/Słuchaczami. Bilet dla Uczestników spoza WSNoZ

Bilet dla Uczestników spoza Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, które nie ukończyły żadnej z form kształcenia będącej w aktualnej i przeszłej ofercie WSNoZ, oraz które nie są jej aktualnymi Studentami/Słuchaczami.

27 Kwietnia 2024, 09:00 199,00 zł
Bilet dla Wykładowców Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu i SKK. Bilet dla Wykładowców WSNoZ / SKK

Bilet dla Wykładowców Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu i SKK.

27 Kwietnia 2024, 09:00 99,00 zł