Motoszkolenie "Szybciej w zakręcie" - Dzień Torowy w Bydgoszczy - od 379 zł

location icon
Kartodrom Bydgoszcz Fordońska 116,, Bydgoszcz
calendar icon
Od 3 maj 9:00 do 3 maj 16:15

Dzień Torowy na Kartodromie w Bydgoszczy.

➡Zapraszamy na Dzień Torowy na torze w Bydgoszczy.
Doskonalenie techniki jazdy motocyklem - Dzień Torowy, manewrowanie, prawidłowa pozycja na moto, pozycja w zakręcie, tor jazdy w zakręcie i dużo jazdy na torze. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem instruktorów techniki jazdy i nauki jazdy.


👉 03.05.2021 - CHARAKTER WYDARZENIA

Motoszkolenie na torze - tak najkrócej można ująć ten temat. Uczestnicy będą jeździć po nitce toru kartingowego Bydgoszczy. Na tym samy torze odbywają się mistrzostwa Polski Supermoto. Na początku będziemy ćwiczyć wolne manewry, hamowanie, prawidłową pracę hamulcem i gazem, prawidłową zmianę biegów. Po obiedzie podzielimy Was na grupy mając na uwadze przede wszystkim umiejętności uczestników i tempo jazdy.W ciągu całego szkolenia instruktorzy będą jeździć razem z Wami i na bieżąco korygować błędy.
Instruktorzy prowadzący zajęcia będą do dyspozycji uczestników przez cały dzień szkoleniowy, w godzinach od 9:00 do 16:00. 

➡ KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Każdy! Bez względu na umiejętności i staż jazdy. Podział na grupy ze względu na zaawansowanie i rozwijane prędkości pozwala bezpiecznie przeprowadzić wszystkie sesje treningowe na torze. Jeżeli po raz pierwszy będziesz na torze również się nie przejmuj - nauczymy Cię wszystkich zasad poruszania się po nitce toru, a w przerwach między Twoimi sesjami będzie możliwość dopytania instruktorów prowadzących zajęcia o wszelkie szczegóły.
JAKIE MOTOCYKLE MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ?Sprawne technicznie! Możesz przyjechać takim motocyklem jakim masz ochotę. Ważne jest aby był sprawny technicznie i nie powodował zagrożenia dla Ciebie i innych uczestników. Rodzaj, marka i model nie mają żadnego znaczenia. Jeżdżą z nami zarówno 125tki jak i 1800ccm!

➡ PLAN SZKOLENIA

Wyruszamy albo dzień wcześniej (piątek), po południu albo w sobotę mocno rano. Pierwsza opcja pozwoli nam spędzić miłe chwile na bydgoskiej starówce. Kto już z nami był - ten wie. :)
8:45 -. 9:00 rejestracja uczestników wg listy zgłoszeń z naszego systemu. Na miejscu należy okazać dowód rejestracyjny motocykla z ważnym badaniem technicznym i ubezpieczeniem OC (mile widziane również NNW).
9:00 - 10:00 odprawa oraz krótkie i treściwe zajęcia teoretyczne dotyczące techniki jazdy, zasad poruszania się na torze oraz charakterystyki toru w Bydgoszczy. Podstawy techniki kierowania motocyklem: przeciwskręt, prawidłowa zmiana biegów (omówienie zmian bez użycia klamki sprzęgła), sposób hamowania z ABS i bez ABS, technika i taktyka sprawnego pokonywania zakrętów.
10:00 - 12:00 Na początku będziemy ćwiczyć manewry- rozgrzewka na motocyklu, jazda slalomem, ciasne manewrowanie i zawracanie- ćwiczenia - trening zachowania w sytuacjach awaryjnych (m.in. hamowanie awaryjne, ominięcie przeszkody )- podstawy jazdy w zakręcie, świadome użycie przeciwskrętu, prawidłowa pozycja, praca wzrokiem- prawidłowe hamowanie i hamowanie w zakręcie
12.00-12.45 przerwa obiadowa (obiad przy torze)
13.00 - 16.00 Jazdy na torze w grupach po 8 osób, każda sesja trwa 15 minut. W czasie każdej sesji ćwiczymy w praktyce kolejne elementy techniki jazdy pod okiem instruktorów.
16.15 - zakończenie i rozdanie pamiątkowych certyfikatów udziału w Dniu Torowym na torze Bydgoszczy.
Po szkoleniu powrót do Warszawy.
W przypadku deszczowej pogody nie odwołujemy wydarzenia!! Będzie to niepowtarzalna okazja abyś w bezpiecznych warunkach poznać możliwości Twojego motocykla i opon.

➡ CO JEST W CENIE?

Cena szkolenia obejmuje:- koszty wynajęcia toru,- fachową opiekę instruktorów,- wodę i lekkie przekąski dla uczestników w trakcie szkolenia,- serwis foto,- certyfikat,- dobrą zabawę i świetną atmosferę :-).
UWAGA! Dla zainteresowanych oferujemy możliwość TRANSPORTU. Koszt transportu motocykla i motocyklisty na trasie Warszawa - Bydgoszcz -Warszawa to jedyne 150 zł dla uczestników naszego szkolenia. Ilość miejsc ograniczona.
UWAGA!!! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA OBIADÓW (Pakiet Komfort).

Dodatkowe koszty pokrywane przez uczestnika to ewentualnie koszt noclegu (około 80 zł/osobę w pokoju dwuosobowym), koszt parkingu przy hotelu - 10 zł, ew. koszt transportu na trasie Warszawa-Bydgoszcz-Warszawa - 150 zł.
Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania prosimy o 

KONTAKT: tel. 785-088-006mail: szkola@motorista.pl.

➡INFORMACJA O SZKOLENIU:

Data wydarzenia: 03.05.2021 9:00 

Data zakończenia: 03.05.2021 16:00 

Liczba miejsc 24 

Data zakończenia rezerwacji: 02.05.2021 

Cena indywidualna. First Minute - 379,00 zł brutto

Cena indywidualna - 399,00 zł brutto
Wpłata na torze w dniu szkolenia - 450,00 zł brutto

👉01.05.2020 - OPCJA MOTOWYCIECZKA!!! 

Wyjeżdżamy w sobotę 1.05 ok. 11 z Warszawy i jedziemy malowniczą, ciekawą, nieoczywistą, pełną zakrętów, nie najkrótszą traską (+opcja odcinek szuter ;-) przez sobotę i niedziele, przez Kaszuby ;-) do Bydgoszczy. Nocleg z soboty na niedzielę Kaszuby ;-) w agro. 

Wieczór w niedzielę w Bydgoszczy.

Nocleg w Bydgoszczy z niedzieli na poniedziałek przy torze i od rana track day :)

Zapraszamy!!! :)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Uczestnictwo w szkoleniu. Z transportem i obiadem. "Track Day Bydgoszcz". Pakiet Komfort z obiadem i transportem. FIRST MINUTE.

Uczestnictwo w szkoleniu. Z transportem i obiadem.

już niedostępne 554,00 zł -
Uczestnictwo jednej osoby w szkoleniu. Obiad w cenie. Bez transportu. "Track Day Bydgoszcz" Pakiet Komfort z obiadem, bez transportu. FIRST MINUTE.

Uczestnictwo jednej osoby w szkoleniu. Obiad w cenie. Bez transportu.

już niedostępne 404,00 zł -
Uczestnictwo w szkoleniu. Bez transportu i obiadu. Szybka rezerwacja. "Track Day Bydgoszcz". Pakiet Standard bez obiadu i bez transportu. FIRST MINUTE.

Uczestnictwo w szkoleniu. Bez transportu i obiadu. Szybka rezerwacja.

już niedostępne 379,00 zł -
Uczestnictwo w szkoleniu.Z transportem i obiadem. "Track Day Bydgoszcz". Pakiet Komfort z obiadem i transportem.

Uczestnictwo w szkoleniu.Z transportem i obiadem.

już niedostępne 574,00 zł -
Uczestnictwo w szkoleniu. Bez transportu. Obiad w cenie. "Track Day Bydgoszcz". Pakiet Komfort z obiadem, bez transportu.

Uczestnictwo w szkoleniu. Bez transportu. Obiad w cenie.

już niedostępne 424,00 zł -
Uczestnictwo w szkoleniu. Bez transportu i obiadu. "Track Day Bydgoszcz". Pakiet Standard bez obiadu i transportu.

Uczestnictwo w szkoleniu. Bez transportu i obiadu.

już niedostępne 399,00 zł -