Biznes i Przedsiędsiębiorczość Prawo i Podatki Rozwój osobisty Dieta, Odżywianie i Degustacje

O prawie przy kawie: Sztuczna inteligencja - czym dziś jest i jak można bezpiecznie jej używać

location icon
Wydarzenie w formie online: Microsoft Teams
calendar icon
Od 27 wrz 10:00 do 27 wrz 12:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach razem z Kancelarią Radców Prawnych JGA zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu "O prawie przy kawie: Sztuczna inteligencja - czym dziś jest i jak można bezpiecznie jej używać.

Termin: 27.09.2023r., godz. 10.00 - 12.00

Wydarzenie w formie online: Microsoft Teams

Bezpłatne rejestracja tutaj

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu temat dotyczący wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie. Wydarzenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców, którzy chcą poznać, lepiej zrozumieć i skutecznie wykorzystać oraz wdrożyć narzędzia oparte o sztuczną inteligencję w swojej firmie.

Dziś dyskusja o sztucznej inteligencji wypełnia media, ale najczęściej popularne materiały skupiają się na hipotetycznych zagrożeniach i opisywaniu wszystkich tych zawodów i biznesów, które za chwilę będą niepotrzebne.

Chcielibyśmy zaprezentować inne podejście i na przygotowanym specjalnie dla Państwa spotkaniu pokażemy czym sztuczna inteligencja jest obecnie, czego można się spodziewać za chwilę i jak
w praktyce można wykorzystać ją w biznesie już dziś. Dużo uwagi poświęcimy na odpowiedzialne wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji i postaramy się obalić wiele szkodliwych mitów.

Spotkanie prowadzone będzie przez doradcę podatkowego i pasjonata nowoczesnych technologii, który w ramach współpracy z Narodowym Centrum Badan i Rozwoju prowadzi badania nad praktycznym stosowaniem algorytmów sztucznej inteligencji.

Zapraszamy przedsiębiorców, którzy chcą być przygotowani na zbliżającą się rewolucję cyfrową
i chcą już teraz zgłębić zagadnienia dotyczące wykorzystania sztucznej inteligencji w swojej działalności. Zdobądź nową wiedzę i nie bądź zaskoczony przyszłością.

Zapisz się już dziś!

UCZESTNICY:

Wydarzenie jest skierowane do osób zainteresowanych tym jak można w odpowiedzialny sposób wykorzystywać w biznesie narzędzia oparte o sztuczną inteligencję.

PRELEGENT:

Mateusz Piech - jest doradcą podatkowym, pomysłodawcom startupów IT i pasjonatem nowoczesnych technologii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejszy zapis w systemie rejestracyjnym:

Bezpłatne rejestracja tutaj

Zapraszamy!

Kontakt organizacyjny:

Zespół ds. edukacji, doradztwa i projektów

[email protected]

tel.: 32/ 351 11 86

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -