Języki programowania IT i Nowe technologie

opole.dev #6

location icon
Namiot Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej Piastowska 19a, Opole
calendar icon
Od 28 maj 18:00 do 28 maj 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

opole.dev to kwartalne spotkania opolskiego środowiska związanego z szeroko pojętym IT, a w szczególności z wytwarzaniem oprogramowania. Zapraszamy każdego entuzjastę informatyki, a przede wszystkim doświadczonych i aspirujących programistów, testerów, grafików, specjalistów od UI/UX, administratorów, DevOpsów, wdrożeniowców, speców od bezpieczeństwa w sieci, analityków, managerów.


Ja specjalista IT: o budowaniu marki osobistej w sieci

Iwona Caputa zarządza markami, wizerunkiem i reputacją w social media. Trener, wykładowca akademicki, strateg. Wiceprezes w Igi Media Sp. z o.o. Specjalizuje się w tworzeniu strategii biznesowych, marketingowych i komunikacyjnych dla firm i ekspertów/ ekspertek. Brand manager ze specjalizacją w budowaniu marek personalnych, marek firm i pracodawców. Opowie o personal brandingu w branży IT. Rozpoczniemy od odpowiedzi na pytania: Dlaczego? Jak? Co?, które stanowią podstawy do skutecznego personal brandingu, a także odkryjemy, jak LinkedIn może stać się potężnym narzędziem w tym procesie. Iwona pokaże, jakie korzyści przynosi bycie rozpoznawalną marką osobistą i ekspertem w swojej branży oraz zostanie wyjaśnione jak skuteczne pozycjonowanie i budowanie marki w internecie pomaga zmienić Twoją karierę i reputację.


Od Prostych Sieci do GPT: Podróż przez Wyzwania Techniczne i Etyczne w AI

Wojciech Szczepański jest programistą w CODEFUSION i wprowadzi nasdo świata algorytmów i niezwykle popularnej sztucznej inteligencji. Rozpoczynając od przedstawienia problemu modelowania językowego, wyjaśni działanie sieci neuronowych i ich ewolucje do najnowszych modeli oraz osiągnięć w AI. Kluczowym punktem będzie Alignment Problem - wyzwanie dopasowania funkcji celu kluczowe dla rozwoju AI. Wojtek podzieli się przykładami, rzucając światło na rozwój superinteligencji i jej wpływ na naszą przyszłość.


opole.dev to nie tylko prelekcje

Poza prelekcjami będzie możliwość poznania i porozmawiania z ekspertami oraz pasjonatami związanymi z branżą IT. Będzie to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z ludźmi z różnych dziedzin.


Konkursy z nagrodami

Wydawnictwo Helion ufundowało kilka książek informatycznych, które rozdamy podczas spotkania!


Komputery na bok - spotkajmy się w realu!

Wydarzenie objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Standard
już niedostępne -