Akceptuję się z Czułością. Czyli o miłości do swojej kobiecości

location icon
Dom czułości Aleja Niepodległości 214, Warszawa
calendar icon
Od 18 lut 13:00 do 18 lut 17:00
ticket icon
Od 50,00 zł

Nie oceniaj dnia po zbiorach, które zebrałeś, ale po nasionach, które zasiałeś." - Robert Louis Stevenson


Zapraszamy na unikalne warsztaty dla kobiet, które chcą spojrzeć na siebie z innej perspektywy. W programie są zajęcia z psychologiem, sesja zdjęciowa, motywujące prelekcje, a także praktyczne wskazówki jak na co dzień czuć się pewnie i kobieco. Dla każdej uczestniczki będzie też upominek - niespodzianka.


PROGRAM WARSZTATÓW 

1.Nie musisz być modelką by mieć dobre zdjęcie - dlaczego warto wziąć udział w sesji zdjęciowej. Tę część poprowadzi zawodowa fotografka Elwira Kusz.

Sesja indywidualna to unikalna okazja do odkrycia i uwiecznienia swojej autentycznej siły i piękna. To moment, w którym możesz poczuć się piękna i pewna siebie a jednocześnie stworzyć trwałą pamiątkę.

Każda uczestniczka weźmie udział w sesji zdjęciowej, która będzie odbywać się w osobnym pomieszczeniu. To zapewni Ci komfort. Po sesji otrzymasz 1 zdjęcie. Przygotuj stylizację, w której będziesz dobrze się czuła podczas sesji.

2Jak być sobą, pokonywać granice i spełniać marzenia. Motywacyjna prelekcja z modelką plus size, konferansjerką Joanną Głowacką

Joanna Głowacka to profesjonalna Modelka plus size, która często gości w telewizjach śniadaniowych jak pytanie na śniadanie czy dzień dobry tvn. Ma na swoim koncie wiele sesji zdjęciowych i pokazów mody. 

przeszła długą i wyboistą drogę do realizacji własnych marzeń i planów, zna realia branży modowej i telewizyjnej od podszewki. Mimo pewnych przeszkód stawianych przez życie mocno kroczy swoją wytyczoną ścieżką. Dowiecie się od niej jak nie dać się złamać i sięgać po swoje.

3. Pokaż się światu z jak najlepszej strony - praktyczny warsztat technik pozowania do zdjęć oraz poruszania się na szpilkach. Zajęcia poprowadzi Marcelina May

Marcelina podpowie Wam jak dobrze ustawić się do zdjęcia, sama robi to jako fotomodelka dla renomowanego butiku odzieżowego. Jeśli macie ochotę to weźcie szpilki - poznacie proste ćwiczenia dzięki którym będziecie codziennie czuły się jak modelki na wybiegu.

4. Droga powrotna do samej siebie - czyli o tym czego pragną nasze dusze. Wykład oraz warsztaty praktyczne z Panią Psycholog- Sylwią Wicińską 

Sylwia opowie o miłości do siebie od strony psychologicznej, co możemy zrobić żeby bardziej pokochać siebie. Swój wykład zakończy praktycznymi warsztatami.


Poznaj nasze Prelegentki 
JOANNA GŁOWACKA Modelka plus size, konferansjerka, aktorka. 

 ,,Od 6 lat jestem profesjonalną modelką plus size. Na swoim koncie mam wiele sesji zdjęciowych do katalogów z odzieżą damską czy bielizną. Biorę też udział w pokazach mody oraz targach w Polsce i za granicą. Często goszczę w telewizyjnych programach śniadaniowych jako modelka oraz jako gość programu wypowiadając się na rożne tematy, nie tylko o modzie. Obalam wszelkie stereotypy pokazując że piękno nie ma rozmiaru. Dzięki swoim działaniom pomagam kobietom bardziej uwierzyć w siebie. Uważam, ze nie ma rzeczy nie możliwych a wszelkie ograniczenia są tylko w naszych głowach. Dodatkowo spełniam się też na scenie jako konferansjerka prowadząc rożne eventy czy koncerty. Moją pasją jest również aktorstwo, gram w teledyskach. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, dodatkowo całkiem niedawno skończyłam studia podyplomowe na SWPS w kierunku wystąpień publicznych. Bazując na swoim doświadczeniu chcę pomagać innym pokonywać lęki przed wystąpieniami. Prywatnie moją największą pasją jest sport. W tej dziedzinie też obalam stereotypy pokazując, że w większym rozmiarze można kochać sport i być wysportowanym. Często biorę udział w imprezach sportowych biegając na 5 lub 10 km. Potrafię też zrobić szpagat. Moim marzeniem jest aby każda kobieta bardziej się doceniała, stawiała na siebie, żeby po prostu się pokochała. To jest moja misja." 


MARCELINA MAY Content Creator 

,,Jestem specjalistką ds marketingu, sprzedaży i mediów społecznościowych. Wieloletnie doświadczenie przy organizacji kampanii marketingowych w tzw. marketingu tradycyjnym przekułam w digital marketing. Dziś zajmuje się mediami społecznościowymi jako content creator i jednocześnie wykorzystuje swoje doświadczenia z branży modowej jako fotomodelka oraz aktorka. Pracuje zarówno przed obiektywem jak i za tworząc content jako reżyser lub występując. Jestem Absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Ekonomicznego. Od lat działam w branży modowej. W roli modelki miałam okazję wystąpić w kilkunastu pokazach mody mimo, że jestem modelką petit czyli niską i nie dysponuję pożądanymi wymiarami modelki. Wiele pokazów jest organizowanych przy okazji innych wydarzeń, potrzebne są osoby o rożnych wymiarach stąd ani wzrost ani waga nie okazały się przeszkodą. Miałam przyjemność również pracować po drugiej stronie wybiegu czyli przygotowywałam choreografię na pokaz. Od 2 lat pracuję też dla butiku odzieżowego gdzie odpowiadam za marketing. Obecnie skupiam się na treściach które przygotowuje dla mediów społecznościowych. Dzięki swoim doświadczeniom zdobytym w szeroko pojętej branży modowej chciałabym pomóc kobietom obudzić w sobie kobiecość. Dlatego właśnie stworzyłam swój autorski kurs chodzenia na szpilkach czy pozowania. 


ELWIRA KUSZ Fotograf

,,Mam 28 lat i za sobą ponad 14 lat doświadczenia w roli fotografki, tysiące różnorodnych sesji fotograficznych
i równie dużo współprac z modelami i modelkami - zarówno tymi profesjonalnymi, jak i osobami, które bardzo często pierwszy raz w życiu stają przed aparatem. Zawsze dbam o to, by podkreślić naturalne piękno moich modeli/modelek, a hasło przewodnie mojej marki to "Hightlighting the beauty in you!". To co mnie wyróżnia, to stwarzanie luźnej i komfortowej atmosfery podczas sesji zdjęciowej. Przed moim obiektywem stają bardzo różnorodne osoby (pod kątem płci, wieku, wyglądu, doświadczeń w pozowaniu...). Fotografia to moja pasja i zawód. Kiedy miałam 18 lat moje zdjęcia zostały opublikowane we włoskim wydaniu magazynu Vogue. Byłam prelegentką dwóch edycji TEDx w Lublinie, gdzie opowiadałam o swojej pasji do fotografii oraz tym, jak wpłynęła ona na moją codzienność. Wykonuje sesje indywidualne, sesje dla firm a także dla marek. Poza zdjęciami zajmuję się także profesjonalnym tworzeniem treści na social media (w tym materiałów filmowych). Jestem również twórczynią UGC (Used-Genereted Content)."  


SYLWIA WICIŃSKA Psycholog 

,,Swoją wiedzę zdobywałam na Uniwersytecie Warszawskiem oraz na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Następnie wzbogacałam ją o kolejne podyplomowe, certyfikowane szkolenia tak aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby wszystkich tych, którzy szukają u mnie pomocy oraz aby sama pomoc dostosowana była do potrzeb mojego odbiorcy. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Bródnowskim na oddziale psychiatrycznym oraz w Centrum Psychoterapii (oddział szpitala Nowowiejskiego) przy ulicy Dolnej 42. Na oddziale XXIII - odział dzienny zaburzeń nerwicowych oraz w poradni seksuologicznej i patologi współżycia. Moją największą życiową pasją są ludzie, ich zachowanie, emocje, relacje oraz seksualność. Są to elementy bezwzględnie ze sobą powiązane. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia gdzie umysł, ciało i dusza to elementy jednej układanki jaką jest człowiek. Dlatego w moim zawodzie widzę przede wszystkim pasję do pomagania. Nie jesteśmy w stanie stworzyć zdrowej, bezpiecznej relacji z drugim człowiekiem gdy nasza własna relacja ze sobą samym jest słaba albo zaburzona. W mojej praktyce zajmuję się pracą z emocjami, lękiem, zaburzeniami osobowości, relacjami i tymi partnerskimi i tymi z samym sobą oraz seksualnością. Pomagam ludziom zdobyć samoświadomość, odnaleźć swoje zasoby oraz zaprzyjaźnić się ze sobą. Pracuję z parami rozwiązując konflikty, pomagając nauczyć się komunikować w związku oraz rozwiązywać problemy związane z seksualnością. Prowadzę również terapie osób zmagających się z trudnościami, zaburzeniami w sferze seksualnej. Moim celem jest zbudowanie bezpiecznej relacji z pacjentem opartej na szczerości i zaufaniu."


Informacje organizacyjne:

Podczas warsztatów będą zimne i ciepłe napoje, przekąski, coś na słodko i coś na ząb. Ubierz się wygodnie tak jak lubisz. Możesz wziąć inną stylizację na sesję. Nie zapomnij o szpilkach jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 80,00 zł -
Bilety w przedsprzedaży w niższej cenie 270 zł dostępne są do 18.01.2023 PRZEDSPRZEDAŻ

Bilety w przedsprzedaży w niższej cenie 270 zł dostępne są do 18.01.2023

już niedostępne 50,00 zł -