Śniadanie networkingowe #2 Fire Chat z Rafałem Agnieszczakiem - Jak zbudować zdrowy biznes bez finansowania VC?

location icon
Gmach Rektorska4 (dawny budynek CZIiTT - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii przy Politechnice Warszawskiej) ul. Rektorska 4, Warszawa
calendar icon
Od 6 mar 9:30 do 6 mar 9:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Województwo Mazowieckie wraz z Youth Business Poland mają przyjemność zaprosić na

Mazowieckie spotkania sieciujące dla przedsiębiorczych

Śniadanie networkingowe #2 WIEDZA - RELACJE - BIZNES

Jak zbudować zdrowy biznes bez finansowania VC? - Fire Chat z Rafałem Agnieszczakiem

środa, 6 marca, godz. 9:30


🔥 Pragniesz poznać sekrety sukcesu w biznesie, które nie wymagają wsparcia finansowego od inwestorów venture capital? 🔥

🌟 Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie biznesowe i dołącz do wydarzenia networkingowego gdzie w formule Fire Chatu porozmawiamy o budowaniu stabilnych i dochodowych przedsiębiorstw. 🚀

🚀 W roli głównej wystąpi Rafał Agnieszczak - przedsiębiorca internetowy (Furgonetka.pl, Fotka.pl, Finansowo.pl, Tri-Table) i wyjątkowa postać na polskiej scenie przedsiębiorczości. Dodatkowo pod czujnym okiem moderatora, Adriana Migoń (Youth Business Poland), będziesz miał/a okazję zadać Rafałowi pytania i otrzymać bezpośrednie odpowiedzi! 🎤


Przygotuj się na spotkanie, gdzie odkryjemy:

✅ Strategie budowania zdrowego biznesu, które zapewniają stabilność i rozwój.

✅ Sekrety tworzenia firm, których przychody osiągają imponujący poziom ponad 160 milionów złotych!

✅ Wyzwania, z jakimi muszą zmierzyć się przedsiębiorcy i sposoby ich skutecznego pokonywania.

✅ Istotność krytycznego myślenia w biznesie, które prowadzi do innowacyjnych rozwiązań i sukcesu.

✅ Skuteczne strategie pozyskiwania klientów i zwiększania sprzedaży, klucze do trwałego rozwoju biznesu.


Dodatkowo w programie spotkania:

✅Dzielenie się KNOW-HOW o tematyce biznesowej

✅Networking w grupach i moderowane ćwiczenia służące bliższemu poznaniu się i wymianie wiedzy pomiędzy przedsiębiorcami i uczestnikami spotkania

✅Pyszne śniadanie


Nie przegap okazji na zdobycie wiedzy od doświadczonego przedsiębiorcy, skonsultować własne pomysły i pytania i zainspirować się do osiągnięcia sukcesu w biznesie bez konieczności uzależniania się od finansowania VC! 🔥💼

Spotkanie z ciekawymi ludźmi i wymiana doświadczeń w miłej atmosferze, połączone z pysznym śniadaniem, to idealny początek dnia!


Spotkanie networkingowe to nie tylko inspirujące prelekcje, ale też dyskusja z innymi uczestnikami; przedsiębiorcami, przedstawicielami Instytucji Otoczenia Biznesu i świata nauki.

Zapewniamy przestrzeń do swobodnych rozmów i wymiany doświadczeń podczas networkingu w swobodnej, luźnej rozmowie i sprzyjających do tego warunkach, aby móc otworzyć się na siebie i nowe relacje. Spotkanie organizowane jest w ramach cyklu Mazowieckie spotkania sieciujące dla przedsiębiorczych.


Przebieg spotkania:

  • Rejestracja gości, poczęstunek i swobodny networking
  • Jak zbudować zdrowy biznes bez finansowania VC? - Fire Chat z Rafałem Agnieszczakiem (moderator Adrian Migoń)
  • Networking - group experience - Adrian Migoń
  • Poczęstunek i rozmowy w kuluarach


🚩Kto może wziąć udział w spotkaniu ❓

  • osoby planujące rozwój firmy,
  • początkujących przedsiębiorców i startupy,
  • oraz przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu na Mazowszu.POZNAJ NASZYCH PRELEGENTÓW:

Rafał Agnieszczak - pionier polskiego biznesu internetowego i aktywny recenzent rynku technologicznego. W 2001 roku (w wieku 21 lat) założył Fotkę.pl, jeden z najpopularniejszych polskich serwisów społecznościowych. Stworzył również takie firmy jak Furgonetka.pl (platforma usług kurierskich), Finansowo.pl (serwis pożyczek społecznościowych) czy Tri-Table (narzędzie do automatycznej sprzedaży reklam).Jest także założycielem Fundacji Startup School pomagającej młodym przedsiębiorcom tworzyć e-biznesy. W wolnych chwilach doradza startupom i wspiera w rozwoju ich założycieli. Zwolennik "slow business-u" - budowania firmy bez inwestorów, bez żyłowania wyników i bez marnotrawstwa zasobów. Swoimi przemyśleniami dzieli się na facebookowej stronie ragni.net.

Furgonetka.pl - operator logistyczny skupiający najpopularniejszych przewoźników w Polsce obsługujący ponad 1.250.000 klientów, w ciągu pierwszych 10 lat wysłali 30 milionów paczek. Firma działa od 2010 roku i aktualnie w zespole ma ponad 150 osób.

MODERATOR SPOTKANIA

Adrian Migoń - CEO Fundacji Inkubator Technologiczny i Youth Business Poland - założyciel i prezes Fundacji Youth Business Poland. Można go nazwać "ojcem" wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 5 tysięcy aspirujących przedsiębiorców. Jest przedsiębiorcą społecznym, ekspertem w zakresie innowacji, przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości w Polsce poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) oraz Programu Mentorskiego Youth Business Poland (YBP).
Miejsce wydarzenia: Gmach Rektorska4 (dawny budynek CZIiTT - Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii przy Politechnice Warszawskiej), ul. Rektorska 4, Warszawa, IV piętro

Dołącz do spotkania już DZIŚ!

Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online.🚩 Ze względu na duże zainteresowanie pierwszym spotkaniem z cyklu liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona - warunkiem udziału jest otrzymanie mailowego potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu od Organizatora. O możliwości udziału w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń i zgodność z grupą docelową.

Na spotkanie zapraszamy:

  • osoby planujące rozwój firmy,
  • początkujących przedsiębiorców i startupy,
  • oraz przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu na Mazowszu.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Ze względu na duże zainteresowanie pierwszym spotkaniem z cyklu liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona - warunkiem udziału jest otrzymanie mailowego potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu od Organizatora. O możliwości udziału w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń i zgodność z grupą docelową.
Na spotkanie zapraszamy:
-osoby planujące rozwój firmy,
-początkujących przedsiębiorców i startupy,
-oraz przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu na Mazowszu.
Śniadanie networkingowe

Ze względu na duże zainteresowanie pierwszym spotkaniem z cyklu liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona - warunkiem udziału jest otrzymanie mailowego potwierdzenia uczestnictwa w wydarzeniu od Organizatora. O możliwości udziału w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń i zgodność z grupą docelową.
Na spotkanie zapraszamy:
-osoby planujące rozwój firmy,
-początkujących przedsiębiorców i startupy,
-oraz przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu na Mazowszu.

już niedostępne -