NEW MEDICINE i podstawy czytania CT (TK) (skanów mózgu) dla osób bez wykształcenia medycznego - dr Aleksander Fadiev

location icon
calendar icon
Od 26 sty 10:00 do 17 mar 18:00
ticket icon
Od 980,00 zł

NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

Totalna Biologia głosi: Choroba jest najlepszym rozwiązaniem mózgu, aby utrzymać organizm przy życiu. Mózg nigdy się nie myli i nigdy nie pracuje bez potrzeby; zawsze wybiera rozwiązanie doskonałe biologicznie. Choroba nie jest błędem natury, lecz najlepszym w danym momencie rozwiązaniem mózgu, aby zachować organizm przy życiu najdłużej jak to możliwe. Choroba jest przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Dla człowieka stanowi problem, ale dla biologii jest atutem.


Level 1 - 26-28 stycznia

Level 2 - 1-3 marca

Level 3 - 15-17 marca - podstawy czytania CT (TK) (skanów mózgu) dla osób bez wykształcenia medycznego

10.00 - 18.00 (czas środkowoeuropejski) | on-line

Tłumaczenie: j. rosyjski z tłumaczeniem na j.polski

Prowadzi: dr Aleksander Fadiev wybitny ekspert radiologii i czytania oraz analizy skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w analizie skanów mózgu w kontekście Medycyny Klasycznej i Nowej Medycyny opartej na odkryciach dr Ryke Gerarda Hamera.


Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

-  dostęp do nagrania webinarium - do 18 czerwca 2024

- skrypty w j.polskim,

- Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu

Certyfikaty są podstawą do otrzymania po ukończeniu Level I, II, III - Dyplomów ukończenia szkolenia NEW MEDICINE z elementami czytania CT (TK) oraz Zaświadczeń o ukończeniu szkolenia na drukach Ministerstwa Edukacji i Nauki


W dniu szkolenia na e-mail podany podczas zakupu webinarium otrzymasz link do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją.


NEW MEDICINE skierowana jest przede wszystkim do lekarzy, psychologów, terapeutów, coachów i wszystkich tych, którzy zajmują się sprawami zdrowia lub chcą pomóc sobie lub bliskim.

Na szkoleniu uzyskasz nowe, innowacyjne i - co ważne - SKUTECZNE metody pracy z klientem.

NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

Na szkoleniu zdobędziesz wiedzę z podstaw NEW MEDICINE. Metoda ta oparta jest na psychosomatyce, biologii, anatomii i Pięciu Biologicznych Prawach Natury. Pozwala w precyzyjny sposób dotrzeć do prawdziwych i źródłowych przyczyn chorób i zachowań. Pozwala również uwalniać mechanizmy utrzymujące je w ciele.

Odnalezienie źródła problemu pozwala uwolnić zapisane w ciele emocje, których doświadczyliśmy podczas trudnych życiowych wydarzeń.

Wszystkie choroby mają źródło w psychice, emocjach i doświadczeniach. We wszystkich metodach psychosomatycznych najważniejszy jest mózg. Biologiczne mechanizmy związane z jego pracą uruchamiają choroby i dolegliwości. Niektóre z nich zostawiają po sobie ślady, które są widoczne na skanach mózgu.

  • Zdobędziesz na nim kompleksową wiedzę, dzięki której zrozumiesz jak i dlaczego powstają konkretne choroby i zachowania
  • Dowiesz się dlaczego niektóre z nich się powtarzają (np. alergie, nawracające infekcje) i pojawiają w danym miejscu ciała.
  • Z precyzyjną dokładnością będziesz w stanie zrozumieć cały mechanizm w odniesieniu do konkretnej osoby.
  • Nauczysz się odnajdywać konflikty emocjonalne, które spowodowały chorobę.

Zrozumiesz, że choroby nie pochodzą z zewnątrz, są naszą odpowiedzią na świat zewnętrzny i nasze jego doświadczanie.

Szkolenia NEW MEDICINE oferują Tobie nowoczesny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomogą Ci zrozumieć kim naprawdę jesteśmy z biologicznego punktu widzenia. Te warsztaty są zdecydowanym przejściem na nowy poziom świadomości. Teraz po raz pierwszy można powiedzieć, że choroba naprawdę ma sens, znaczenie, że pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi a co ukrywa się w głębi naszej podświadomości. To nowe racjonalne spojrzenie na zjawisko "choroby" jest naszym "wewnętrznym uzdrowicielem". Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego i przepracowanie doświadczenia związanego z tą traumą, są najlepszą ścieżką ku lepszej przyszłości, wolną od retrospekcji. Świadomość tego, co niesiemy wewnątrz, jest pierwszym krokiem w kierunku zdrowia, w kierunku urzeczywistnienia nas takich jakimi naprawdę jesteśmy.


PROGRAM:

Level 1 / 2 / 3

1. Pięć biologicznych praw choroby i zdrowienia

2. Skóra: egzema, pokrzywka, łuszczyca, trądzik, półpasiec, bielactwo, opryszczka, grzybica, czerniak.

3. Kości i stawy: zapalenie stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, przepuklina dysku, skrzywienie kręgosłupa, złamania i zwichnięcia, kostniakomięsak, osteoporoza.

4. Co mówi nam lokalizacja uszkodzenia: szczęka, bark, łokieć, nadgarstek, dłonie, łopatka, żebra, odcinki kręgosłupa: szyjny, piersiowy, lędźwiowy, kość krzyżowa i kość ogonowa, miednica, kość łonowa, kończyny dolne, udo, kolano, kostka, pięta, stopy, okostna.

5. Mięśnie gładkie: mięśniaki macicy, mięśniaki gładkokomórkowe przełyku i żołądka, zespół jelita drażliwego,

6. Mięśnie szkieletowe: miopatia (dystrofia mięśniowa), stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne, zespół Tourette'a, choroba Parkinsona, fibromialgia

7. Neuralgia

8. Cukrzyca, hipoglikemia

9. Otyłość, chudość

10. Tłuszczak, tłuszczakomięsak

11. Alergie

12. Choroby laryngologiczne: nieżyt nosa, anosmia, zapalenie zatok, SARS, zapalenie oskrzeli, zapalenie ucha środkowego, zapalenie jajowodu, zapalenie ucha zewnętrznego, tinnitus (szumy uszne), zapalenie nerwu słuchowego, zawroty głowy,

13. Wzrok: miopia (krótkowzroczność), dalekowzroczność, astygmatyzm, zaćma, jaskra, oczopląs, odwarstwienie siatkówki, zwyrodnienie plamki żółtej, barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, zapalenie powiek, daltonizm

14. Przewód pokarmowy: zapalenie migdałków, zapalenie gardła, zęby, próchnica, przełyk, rak: żołądka, wątroby, trzustki, okrężnicy, odbytnicy.

15. Rak płuc

16. Układ limfatyczny: chłoniak, śledziona, hemofilia, białaczka.

17. Anemia

18. Gruczolak przysadki

19. Tarczyca: nowotwór, autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, nadczynność/niedoczynność tarczycy.

20. Przytarczyce.

21. Prostata.

22. Żeńskie narządy rozrodcze: rak endometrium (macicy), rak szyjki macicy, rak jajnika, zapalenie pochwy (pleśniawki), zapalenie gruczołu Bartolina (Bartholinitis),

23. Rak piersi

24. Układ moczowy: rak pęcherza moczowego, zapalenie pęcherza moczowego, odmiedniczkowe zapalenie nerek, moczenie moczowe, zapalenie nerek, rak nerki, przewody zbiorcze nerek (w tym zespół).

25. Zespół chronicznego zmęczenia

26. Serce i naczynia krwionośne: zawał serca, ostry zespół wieńcowy, zatorowość płucna, zawał mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia, choroby serca, tętniak, nadciśnienie, żylaki,

27. Konstelacje pnia, móżdżku, istoty białej i kory: otępienie, choroba Alzheimera, sadomasochizm, narcystyczne zaburzenie osobowości, antyspołeczne zaburzenie osobowości

28. Konstelacje stref terytorialnych, wprowadzenie do psychiatrii: schizofrenia, psychoza maniakalno-depresyjna, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenie osobowości schizoidalne, autyzm, tendencje samobójcze, anoreksja/bulimia, zachowania autodestrukcyjne (samookaleczenia)

LEVEL 3 - Podstawy czytania  CT (TK) (skanów mózgu)

Warsztat z czytania CT (TK)

1. Podstawy diagnostyki CT i MRI.

2. Podstawowe zasady czytania CT według Hamera.

3. Kliniczne przykłady patologii somatycznej, onkologicznej, psychiatrycznej.

4. Studia przypadków uczestników.

Dr Aleksander Fadiev w IWW prowadzi sesje indywidualne, na których analizuje skany mózgu według medycyny klasycznej i Nowej Medycyny (Totalna Biologia, Recall Healing, Biologika, Nowa Germańska Medycyna).

Wymagania dotyczące badania Wymagania CT/TK: Konieczność wykonania tomografii komputerowej mózgu (NIE kości czaszki); musi być wykonana w odstępach co 0,5 mm i rekonstrukcji po 0,5 mm. Całe badanie powinno być zapisane w formacie DICOM. Wyniki będą zależne od aktualności badania.

Sesje indywidualne on-line (platforma zoom) z dr Aleksandrem Fadievem:
informacje i zapisy: [email protected] tel. +48 669 942 000
Czas sesji: ok. 1,5 h z tłumaczeniem
Sesje odbywają się w j.rosyjskim z możliwością tłumaczenia na j.polski.
Koszt tłumaczenia sesji: 150 zł

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Level 1
17 Marca 2024, 18:00 980,00 zł
  Level 2
17 Marca 2024, 18:00 1 390,00 zł
  Level 3 - podstawy czytania CT (TK) (skanów mózgu) dla osób bez wykształcenia medycznego
17 Marca 2024, 18:00 1 690,00 zł
  Pakiet: Level 1 + Level 2
17 Marca 2024, 18:00 1 830,00 zł
  Pakiet: Level 1 + Level 2 + Level 3
17 Marca 2024, 18:00 3 080,00 zł