IT i Nowe technologie Przemysł Zdrowie i Medycyna Dieta, Odżywianie i Degustacje

New Food Forum 2024

location icon
Centrum Nauki Kopernik ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa
calendar icon
Od 12 cze 9:30 do 12 cze 17:00
ticket icon
Od 399,00 zł

Rewolucyjne technologie produktów roślinnych, alternatywnych źródeł białka i rynek zrównoważonych rozwiązań żywnościowych rozwijają się w niesamowitym tempie.

New Food Forum to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu inspirować dalszy rozwój innowacyjnych technologii spożywczych poprzez zgromadzenie kluczowych interesariuszy. Łączymy właścicieli, dyrektorów i managerów z sieci handlowych, producentów żywności, startupów, dostawców surowców i technologii, rynku HoReCa, uczelni, instytucji naukowych, mediów i administracji publicznej w ramach networkingu, aby zwiększać ilość, dostępność i jakość produktów roślinnych.

New Food Forum to wydarzenie biznesowe, omawiające roślinne rozwiązania i trendy na rynku żywności. W roli prelegentów wystąpią eksperci i marki, które odniosły sukces, aby podzieliły się swoją wiedzą i inspirowały dalszy rozwój segmentu roślinnych alternatyw w Polsce. 

New Food Forum jest polską edycją międzynarodowego wydarzenia New Food Conference (NFC). NFC to pierwsza i największa w Europie konferencja poświęcona alternatywnym źródłom białka.

Dodatkowe informacje: http://newfoodforum.pl/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na New Food Forum (early birds do 30.04.2024)
30 Kwietnia 2024, 23:59 399,00 zł
  Bilet na New Food Forum (cena regularna od 01.05.2024)
Jeszcze niedostępne
od 1 Maja 2024 (środa)
499,00 zł -