76. Śniadanie Branży Nieruchomości - CZERWIEC 2024

location icon
Hevre róg Meiselsa i Bożego Ciała, Kraków
calendar icon
Od 6 cze 8:30 do 6 cze 11:00
ticket icon
Od 100,00 zł

Zapraszam na ŚNIADANIE MAŁOPOLSKICH POŚREDNIKÓW! (ostatnie przed wakacyjną przerwą!)

Śniadania te to spotkania pośredników w obrocie nieruchomościami, skupionych wokół grupy "Współpracuję". To spotkania dotyczące współpracy, wspólnych transakcji i wzajemnego rozwoju kompetencji. Spotykamy się po to, by dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i współpracować - dając jeszcze większą wartość klientom.

Z uwagi na duże zainteresowanie uczestnictwem w spotkaniach, liczba miejsc dla biura wynosi 2 bilety (możliwość dokupienia dodatkowych miejsc w przypadku ich dostępności dwa dni przed każdym spotkaniem). 

Temat spotkania: Program Kredyt Na Start! Szansa czy Zagrożenie?

Nasi grupowi specjaliści kredytowi zarówno przedstawią pierwsze oficjalne założenia nowego programu kredytów hipotecznych jak i zachęcą nas do wspólnej dyskusji o tym, jaki nowy program może mieć realny wpływ na rynek nieruchomości. Będzie to z pewnością ciekawa dyskusja!


GOŚCIE:

  • Agnieszka Olszańska założycielka SIMPLY SAY, firmy specjalizującej się w zakresie kredytów i nieruchomości. Doświadczenia zdobywała przez wiele lat w Banku Pekao i Allianz. Ulubiony produkt kredytowy - Kredyt Hipoteczny.
  • Tomasz Bobiec - współwłaściciel Agencji Obsługi Rynku Nieruchomości BB Partner, specjalizującej się w sprzedaży, zakupie, finansowaniu nieruchomości oraz aranżacji i projektowaniu wnętrz. Od 20 lat związany z rynkiem mieszkaniowym. Swoje doświadczenie zdobywał w strukturach międzynarodowych korporacji oraz jako przedsiębiorca na wolnym rynku.

Zapraszamy zatem wszystkich na nasze spotkanie oraz do dyskusji przy wspólnym pysznym śniadaniu. Zachęcam by zapraszać też osoby, które jeszcze nigdy nie były w naszych progach, a są otwarte na wspólny rozwój branży, wzrost jakości usług pośrednictwa oraz współpracę branżową na naszym krakowskim podwórku branżowym. Dajcie znać znajomym agentom nieruchomości!

-----

PLAN SPOTKANIA:

8:30 - 9:00 - rejestracja uczestników, prosimy o punktualność

8:50 - 9:00 - powitanie gości, kwestie organizacyjne, przedstawienie się nowych uczestników (nazwisko, firma, specjalizacja)

9:00 - 09:10 - podziękowania za dobrą współpracę, success story członków grupy Współpracuję

09:10 - 09:45 - prezentacja ofert nieruchomości

09:45 - 10:00 - przerwa kawowa i networkingowa

10:00 - 10:50 - panel dyskusyjny / prelekcja gościa

__________________

GRAFIKI NIERUCHOMOŚCI

Każdy uczestnik spotkania ma możliwość zaprezentowania max 2 ofert ze swojego portfolio. Grafiki należy przygotować w formacie A4 pozioma, plik JPG dla każdej z nieruchomości. Na grafice kilka zdjęć, adres, metraż, cena, kontakt do agenta. Plik nazwać inicjałami i adresem np. DD_NowaHuta.jpg

Pliki należy wgrać na dysk do środy poprzedzającej spotkanie max do godz. 20:00 pod adres https://drive.google.com/drive/folders/1I3Hf6l2DJc...

Uwaga! Jeden agent może prezentować max 2 nieruchomości, świeże w ofercie.

--------
Dyskusji towarzyszyć będzie oczywiście pyszne śniadanie w formie szwedzkiego stołu przygotowane przez restaurację.

Cena: 100 zł brutto - w cenie mamy pyszne śniadanie oraz na wyłączność osobną salę konferencyjną na 2 piętrze (do godz. 12:00). Duża sala z projektorem i ekranem.

Miejsce

Hevre, róg ul. Bożego Ciała i Meiselsa, krakowski Kazimierz

Liczba miejsc - 60

Organizacja:

Dominika Dąbrowska Real Estate Consulting

[email protected]
tel. 510146 918

Dominika Dąbrowska - agentka nieruchomości, z branżą związana od 2011 roku. Aktywny uczestnik wydarzeń branżowych, również jako prelegent. Trener narzędzi marketingu i sprzedaży nieruchomości. Od 2015 prowadząca networkingowe spotkania "Śniadania Pośredników Nieruchomości" w Krakowie. Swoją wiedzą i doświadczeniem regularnie dzieli się z innymi pośrednikami.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Po zapisaniu należy dokonać niezwłocznej płatności. Osoby, które chcą otrzymać fakturę VAT, zobowiązane są do podania nr NIP i danych firmowych w trakcie rejestracji na wydarzenie. Networking Pośredników

Po zapisaniu należy dokonać niezwłocznej płatności. Osoby, które chcą otrzymać fakturę VAT, zobowiązane są do podania nr NIP i danych firmowych w trakcie rejestracji na wydarzenie.

już niedostępne 100,00 zł -