Myślenie systemowe - dlaczego warto je wplatać w zajęcia? - bezpłatny webinar Collegium Civitas dla nauczycieli

location icon
Webinar Online, Platforma zoom
calendar icon
Od 15 mar 18:00 do 15 mar 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł


Collegium Civitas w ramach projektu Collegium Wiedzy zaprasza nauczycielki i nauczycieli szkół ponadpodstawowych do udziału w webinarze

Myślenie systemowe - dlaczego warto je wplatać w zajęcia?Myślenie systemowe pozwala nam dostrzegać luki w wiedzy i sprawdzać spójność naszego myślenia. Nasza wiedza jest zawsze fragmentaryczna, co z jednej strony powoduje duże ryzyko błędów, ale z drugiej daje szansę na dowiedzenie się czegoś nowego. Podczas spotkania będziemy poznawać założenia i niektóre techniki myślenia systemowego. Przedyskutujemy też możliwe sposoby włączania myślenia systemowego do aktywności lekcyjnych.


Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych osób, ale obowiązuje rejestracja!

Po zarejestrowaniu się, każdy uczestnik otrzyma link do transmisji.Spotkanie poprowadzi:

Krzysztof Kasianiuk - politolog, profesor w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Collegium Civitas. Kierownik HIVE - Systems Collective Design Lab. Ukąszony przez cybernetykę i analizę systemową. Zawsze chętny do rozmowy i szukania dziury w całym.

Specjalista w zakresie metodologii badań społecznych. Jego zainteresowania teoretyczne obejmują: myślenie systemowe, w tym relację system-otoczenie; samoorganizację, synergię i emergencję; zainteresowania empiryczne zaś - parlamentaryzm i przywództwo w sferze publicznej. Twórca i prowadzący gry (serious games); współpracownik i ekspert publicznych i prywatnych instytucji badawczych.


Serdecznie zapraszamy! 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarejestruj się!
Wyprzedane Brak wolnych miejsc