GDAŃSK Mobile Photo Trip 8 '23/24

location icon
Gdańsk
calendar icon
Od 15 cze 9:00 do 16 cze 15:00

Gdańsk Mobile Photo Trip 8 '23/24

W czerwcu na zakończenie 8 sezonu naszych tripowych podroży zapraszamy Was do Gdańska! 

Gdańsk jest podobno najpiękniejszym miastem w Polsce. Podobno, bo w Krakowie uważają innaczej ;). Ocenę tego kto ma rację pozostawimy Wam, zapraszając Was do Gdańska (w Krakowie też byliście z nami w 8 sezonie). Gdańsk to miasto otwarte, gościnne i chwalące się każdą swoją atrakcją. A uwierzcie nam jest ich naprawdę sporo. Weekend to zdecydowanie za mało żeby je wszystkie odwiedzić. Ostrzegamy więc... 20 tysięcy kroków wleci do obiadu ;).

---

ZAPISY:
----------------------
Spotkanie jest BEZPŁATNE, ale wymagana jest rejestracja.
-START zapisów: 27.05.2024 [poniedziałek] g. 12:00
-KONIEC zapisów: 01.06.2024 [sobota] g. 22:00

----------------------
Wydarzenie jest adresowane do osób, które:
1. mają na Instagramie profil publiczny,
2. mają ukończone 18 lat (osoby małoletnie mogą wziąć udział z pełnoletnim opiekunem - wymagana rejestracja obojga).

3. Robią zdjęcia telefonem lub tabletem :)
----------
Uwaga: po rejestracji na wydarzenie otrzymasz maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia. 
Potwierdzenia udziału w wydarzeniu zostaną wysłane po zaakceptowaniu zgłoszeń w osobnym mailu. Zostaniesz poproszony o potwierdzenie uczestnictwa.
W tygodniu poprzedzającym wydarzenie otrzymasz maila z harmonogramem spotkania. Jeśli nie otrzymałeś maila, chcesz odwołać udział lub masz pytania napisz DM na Instagramie lub wiadomość na Facebooku.

----------------------
Niebawem więcej szczegółów.
Co to jest Mobile Photo Trip?
-----------------------
To cykl comiesięcznych spotkań fanów fotografii mobilnej. Mobilnej? Wykonywanej za pomocą aparatu fotograficznego w telefonie komórkowym. Co miesiąc grupa 30‐40 fotografów odwiedza inne miasto, gdzie wraz z gospodarzem [lokalny fan fotografii mobilnej] poznaje jego zakamarki. Podczas oprowadzania po mieście powstaje kilkaset zdjęć prezentujących codzienny tryb życia miasta, jego zabudowę, architekturę, mieszkańców i lokalny koloryt. Cały cykl spotkań trwa od września do czerwca i obejmuje 10 miast. Poprzednie edycje pokazały, że uczestnicy projektu generują duży ruch w mediach społecznościowych. Wydarzenia w ramach Mobile Photo Trip często były relacjonowane przez lokalne media, a inicjatywę wspierały miejskie i wojewódzkie instytucje. W 2016 roku organizowane przez Stowarzyszenie Mobile Photo Trip spotkania zdobyły GRAND PRIX w rankingu Event's Festival Awards.

W tym 8 już sezonie naszym partnerem głównym jest SONY Polska.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  GDAŃSK MPT8
już niedostępne -