Moda na marketing - panel dyskusyjny Dobrze Wiedzieć

location icon
Biblioteka Uniwersytetu Zielonogórskiego Aleja Wojska Polskiego 71, Zielona góra
calendar icon
Od 3 mar 17:00 do 3 mar 19:00

Tworzymy przestrzeń do wspólnej dyskusji na temat działań marketingowych w biznesie. Gwarantujemy merytoryczną wiedzę, filiżankę kawy oraz szansę na zbudowanie nowych relacji biznesowych. Marketing nie jest Ci obojętny? Świetnie, to wydarzenie jest dla Ciebie.

Wydarzenie odbędzie się w formie bezpłatnego panelu dyskusyjnego. Wystarczy zarejestrować się poniżej, liczba miejsc jest ograniczona.


Spotkamy się w bibliotece Uniwersytetu Zielonogórskiego, aby porozmawiać o marketingu w branży modowej. To pierwsze tego typu spotkanie w Zielonej Górze mające na celu inspirować, uczyć i poszerzać horyzonty świata marketingowego, który jest nieodłącznym elementem każdego biznesu. Zaproszeni goście opowiedzą o blaskach i cieniach modowego biznesu. Poznamy ich sposób na marketing, usłyszymy o krokach milowych w ich karierze, "strzałach w dziesiątkę" oraz decyzjach, które w dłuższej perspektywie okazały się niewłaściwe.

Jedna branża - trzy spojrzenia.

Swoimi doświadczeniami podzielą się:

Ewa Minge - projektantka mody na co dzień mieszkająca w Zielonej Górze, która podbija świat mody. Firmę założyła w 1989 roku. Pokazywała swoje kolekcje w trakcie najważniejszych tygodni mody (Paryż / Nowy Jork / Mediolan / Berlin / Moskwa / Wiedeń / Barcelona / Madryt / Genewa / Rzym)

Mieszko A. Sibilski - Head Of Content w eobuwie.pl SA. Na co dzień odpowiedzialny za zarządzanie zespołem produkcyjnym foto / wideo oraz za komunikację korporacyjną spółki.

Mateusz Kucza - właściciel butiku streetwearowego ATE oraz sklepu internetowego www.atepoznan.pl. Od kilku lat, oprócz sprzedaży wyselekcjonowanego obuwia i ubrań z segmentu mody ulicznej, Mateusz zajmuje się organizacją wydarzeń oraz współtworzy nowy projekt eventowy o nazwie Street Know How.

Prowadzącym panel dyskusyjny będzie Łukasz Rut -Certyfikowany Trener Biznesu. Szef "Bonu na innowacje" - największego w historii naszego regionu projektu grantowego, który łączy naukę i biznes. Ekspert ds. innowacyjności Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i Polskiego Centrum Polska Cyfrowa. Ambasador Fundacji Startup Poland.

Wydarzenie jest bezpłatną inicjatywą Dobrze Wiedzieć - uczymy marketingu oraz Centrum Przedsiębiorczości i Transferu Technologii UZ.

Możemy również zdradzić, że 15 maja w centrum Zielonej Góry odbędzie się pierwsza całodniowa konferencja łącząca marketing, sprzedaż, hr i przedsiębiorczość.

Chcesz być na bieżąco? Zostaw maila na naszej stronie www.dobrzewiedziec.com

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Moda na marketing - panel dyskusyjny Dobrze Wiedzieć
Wyprzedane Brak wolnych miejsc