Moc Miłości - “Technika Integracji w Sercu" - 7 praktycznych ćwiczeń - Jacques Martel i Lucie Bernier

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 5 maj 14:00 do 5 maj 18:00
ticket icon
Od 380,00 zł

Instytut Wiedzy Waleologicznej i Wydawnictwo Wena zapraszają na webinarium z Jacquesem Martelem i Lucie Bernier - Moc Miłości - "Technika Integracji w Sercu" - 7 praktycznych ćwiczeń


5 maja 2024 godz. 14.00 - 18.00 | on-line


Odkryj Moc Miłości - technikę, która poprzez moc integracji Twojego serca uwolni Twoje rany emocjonalne i pozwoli Ci przekształcić doświadczania negatywne w pozytywne. Dzięki niej - poprzez moc integracji swojego serca - poczujesz pełnię uzdrawiającej Miłości.

Alchemiczna Moc Serca pozwala uwalniać i transformować rany emocjonalne wynikające z traumatycznych wydarzeń i doświadczeń, które (uświadomione lub nieuświadomione) wpływają na nasze obecne życie.

Rany emocjonalne są najczęstszymi przyczynami naszych chorób i problemów. Nieuzdrowione i niezaopiekowane "bolą" przez całe życie, wplatają się w nasze relacje z bliskimi, ze sobą i z otoczeniem. Obecne w naszym codziennym życiu manifestują się jako dolegliwości, lub blokady i trudności w różnych obszarach.

Poprzez nieuleczone i niezauważone rany zamiast czerpać radość z życia, zmagamy się z nim. W uświadomionym lub nieuświadomionym poczuciu odrzucenia, niesprawiedliwości, straty czy żalu próbujemy przetrwać zamiast po prostu być.

♥ Każda rana emocjonalna może zostać uzdrowiona alchemiczną mocą Twojego serca ♥

Miłość leczy wszystkie rany, pozwól sobie jej doświadczyć!

Poznaj Technikę Integracji w Sercu, która pomoże Ci doświadczyć głębokiego uwolnienia i prawdziwej miłości. Na warsztatach nauczysz się 7 ćwiczeń, które otworzą i poszerzą Twoją świadomość, zharmonizują Twoje centra energetyczne, rozwiną Twoją intuicję, tak, aby Twoje wybory, przekonania i decyzje pochodziły z Twojego serca.

Każde ćwiczenie pozwala bezpiecznie doświadczyć mocy Miłości i wzmacnia ją. Praktykując rozwijasz w sobie poczucie miłości, które uchroni Cię i stanie się Twoją tarczą. Miłość ta służy nie tylko Tobie, ale i Twoim najbliższym - promieniuje na ludzi wokół Ciebie, wszystkich których kochasz, tych, którzy jej potrzebują i tych, którzy o nią proszą.

Praktyka Techniki Integracji w Sercu zwiększy Twoją autonomię i dobre samopoczucie w codziennym życiu.

O Technice Integracji w Sercu (TIC© Technique d' Integration par le Coeur©):

Jest to technika umożliwiająca osiągnięcie głębokiej i trwałej przemiany emocjonalnej i duchowej.

Technika Integracji w Serca (TIC© Technique g' Integration par le Coeur c "TIC) została stworzona przez Jacques'a Martela - terapeutę i edukatora,, autora "Wielkiego Słownika Chorób i Dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z" i twórcę techniki uwalnia emocji, blokad i przywiązań technika ludzików z patyków.

Technika Integracji w Sercu jest techniką uwalniania i uzdrawiania wszelkich ran emocjonalnych. Pozwala uzdrawiać wszystkie obszary życia, w których czujemy ograniczenia np:

-relacje i związki

-praca

-rozwój osobisty

-kreatywność

-seksualność

-życie rodzinne

Technika ta pomaga usunąć blokady i uwolnić się od nich.

Technika Integracji Serca (TIC©) pozwala między innymi:

-zakończyć powtarzające się wzorce w naszym życiu

-odzyskać wolność myślenia i swobodę działania

-kreować nowe projekty i zadania spójne z nami

-zakończyć programy i cierpienia psychiczne

-pożegnać zmartwienia i problemy

-rozwijać swój potencjał

-funkcjonować z poziomu miłości i poczucia bezpieczeństwa

Te warsztaty są dla Ciebie jeśli chcesz:

-uzdrowić swoje emocjonalne rany

-pozbyć się blokad i obciążających programów

-budować stabilną, bezpieczną i pełną miłości relację ze sobą

-tworzyć relacje oparte na miłości, a nie na poczuciu lęku, strachu czy żalu

-doświadczać samoakceptacji

-zacząć żyć z lekkością

 

Na wydarzeniu zakupić można również dostęp do wydarzenia z 7.04.2024 - Technika Ludzików z Patyków:

"Technika ludzików z patyków©" (Technique des Petites Bonshommes Allumettes©) to technika uwalniania emocji, blokad, niekorzystnych przywiązań i samouzdrawiania stworzona przez kanadyjskiego terapeutę, trenera rozwoju osobistego, autora wielu książek, w tym "Wielkiego słownika chorób i dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z" Jacques'a Martela.

Ta prosta i bardzo skuteczna technika do samodzielnej autoterapii i samouzdrawiania emocjonalnego wpływa na naszą podświadomość i pomaga uwolnić zablokowane emocje i blokady oraz wprowadzić w życie nowe, zdrowe i wspierające nawyki i przekonania. Jest także wspaniałym narzędziem terapeutycznym wspomagającym uwalnianie konfliktów emocjonalnych. Pozwala na osiągnięcie głębokiej i trwałej przemiany duchowej i emocjonalnej.

O metodzie:

"Technika ludzików z patyków©" (Technique des Petites Bonshommes Allumettes©) opiera się na zasadzie, że nasze emocje, myśli i przekonania wpływają na nasze życie oraz nasze doświadczenia. Poprzez uwolnienie emocji, zmianę negatywnych przekonań na pozytywne, możemy poprawić jakość naszego życia.

Nazwa Technique des Petites Bonshommes Allumettes© pochodzi z języka francuskiego i oznacza "zapałki"/ (ludziki układane z zapałek). Metoda wykorzystuje proste obrazy, wykorzystując zapałki, a w praktyce kreski/rysunki aby przedstawić nasze myśli i emocje wizualnie. Proste metody silnie rezonują z naszą podświadomością i pozwalają uwolnić zakorzenione w niej blokady.

Technika pracy: Podstawowa technika polega na zidentyfikowaniu zablokowanych, nieuwolnionych emocji lub negatywnych przekonań, a następnie zastąpieniu ich budującym, wspierającym przekazem - przekonaniem poprzez odpowiednie rysunki symbolizujące te przekonania. Jest to proces pracy z emocjami i podświadomością w celu zmiany programowania mentalnego.

Na przykład, jeśli ktoś ma negatywne przekonania o sobie, że jest nieudolny, może zastąpić je pozytywnymi przekonaniem, że jest kompetentny. Proces ten może być wizualizowany za pomocą rysunków zapałek, które symbolizują stare i nowe przekonania. To narzędzie do głębokiej transformacji emocji.

Metoda może być stosowana do transformacji emocji i przekonań w różnych obszarach życia, takich jak relacje, zdrowie, praca, i wiele innych. Można używać jej jako narzędzia do pracy nad emocjami, uwrażliwianiem się na własne potrzeby oraz do osiągania celów. Technika pomaga w pozbywaniu się uzależnień, przywiązań, przekonań.

Metoda ta może być stosowana samodzielnie, ale również może być wykorzystywana przez terapeutów jako część sesji terapeutycznych.

Dlaczego warto z niej skorzystać?

Często przeszkodą w naszym życiu są blokady i niezdrowe, zakorzenione w naszej podświadomości przekonania. Zakorzenione bywają tak głębokie, że pomimo starań nie możemy ich zmienić.

  • Technika pomoże Ci zyskać skuteczne, proste narzędzie, aby uwolnić swoją podświadomość od blokad i skutecznie wprowadzać dobre zmiany w swoim życiu
  • Zyskasz silne, skuteczne i proste w użyciu narzędzie by pozbyć się podświadomości blokad i przekona i skutecznie wprowadzać dobre zmiany w życiu.
  • Technika jest bezpieczna i każdy może ją stosować! Materiały potrzebne do jej użycia znajdują się w każdym domu czy gabinecie (papier, ołówek, pisak, nożyczki)
  • Technikę można stosować ją do radzenia sobie w przypadku skomplikowanych sytuacji z inna osobą
  • Pomoże nam także w pozbywaniu się przywiązania do rzeczy, uzależnień, złych przyzwyczajeń.

webinarium w j.francuskim. Tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski

Po webinarium uczestnicy otrzymują:

- 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,


Jacques Martel

Jacques Martel jest światowej sławy wykładowcą, edukatorem i terapeutą. Jako pionier w dziedzinie rozwoju osobistego opracował nowe metody i praktyczne ćwiczenia umożliwiające osiągnięcie głębokiej i trwałej przemiany duchowej i emocjonalnej, takie jak Technika TIC (Technique d'Intégration par le Coeur© — "Technika integracji w sercu") czy "Technika ludzików z patyków" (Technique des Petits Bonshommes Allumettes©). Jego działalność zawodowa w Kanadzie i w innych krajach świata, a także książki jego autorstwa i prowadzone relaksacje, które tworzy od roku 1989, pomogły tysiącom osób pójść naprzód i osiągnąć większą harmonię na swojej drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

Autor m.in. Wielkiego słownika chorób i dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z" - książkę zamówisz tutaj

Lucie Bernier 

Lucie Bernier uczestniczyła w pracach redakcyjnych nad słownikiem i istotnie go udoskonaliła dzięki swoim osobistym doświadczeniom w dziedzinie samopoznania. Jej wnikliwość, doświadczenie i intuicja w zakresie chorób, w połączeniu z rozległą wiedzą z tej dziedziny, czynią z niej wyjątkową ekspertkę. Swoim wkładem w tę publikację przyczyniła się do jej wzbogacenia, z korzyścią dla wszystkich czytelników. Lucie Bernier jest także autorką książek, wykładowczynią i trenerką rozwoju osobistego.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Moc Miłości - “Technika Integracji w Sercu" - 7 praktycznych ćwiczeń
Wyprzedane 380,00 zł Wyprzedane
  Uwalnianie Emocji - Technika ludzików z patyków
Wyprzedane 380,00 zł Wyprzedane
  Pakiet (Moc miłości + Technika ludzików z patyków)
Wyprzedane 562,00 zł Wyprzedane