Moje Miasto Warszawa - rodzinne warsztaty architektoniczne || Kulturalna Warszawa || warsztat on-line

location icon
calendar icon
Od 13 mar 11:00 do 13 mar 13:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszany na cykl rodzinnych warsztatów architektonicznych poświęconych Warszawie. Piąta edycja "Moje Miasto Warszawa" to 10 spotkań, na których najmłodsi poznają dokładnie swoje miasto - jego historię, komunikację, zabytki, topografię i sztukę. Spędźcie z nami sobotnie popołudnia na projektowaniu, budowaniu i rozwiązywaniu zagadek!

Cykl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-12 lat i ich rodziców.


NAJBLIŻSZE WARSZTATY: Kulturalna Warszawa

Kina, teatry, koncerty i wystawy. Nasze miasto oferuje szereg rozrywek kulturalnych. Oprócz tego, w domach kultury odbywa się mnóstwo rożnych zajęć dla dzieci i dorosłych. Jak projektować takie obiekty, aby najlepiej spełniały swoje funkcje? Czy powinny wyróżniać się na tle innych budynków, czy raczej stapiać z tłem? Na tych warsztatach zaprojektujemy obiekty związane z kulturą.

prowadzenie: Aleksandra Pawlak
JAK WYGLĄDAJĄ WARSZTATY?

Pierwszym elementem każdego warsztatu jest krótka prezentacja wprowadzająca - przybliżamy historię poszczególnych miasta, pokazujemy mapy i budynki, które będą pomocne w drugiej części. Następnie przechodzimy do działań kreatywnych - na najmłodszych i rodziców/opiekunów czekają zadania związane z konstruowaniem, projektowaniem czy planowaniem obszarów miasta, albo poszczególnych elementów przestrzeni Warszawy.


WIĘCEJ INFORMACJI

Opis zajęć i program cyklu można znaleźć na stronach www.maslaw.org.pl oraz www.tubylotustalo.pl. Dołączcie do wydarzenia na Facebooku - umieszczamy tam fotorelacje, informacje o otwarciu zapisów czy ciekawostki związane z nadchodzącymi warsztatami.

Projekt jest finansowany ze środków m. st. Warszawa.

Prosimy o rezerwację wejściówki osobno dla każdego dziecka. Po zakupie pierwszego biletu trzeba wrócić na stronę główną i powtórzyć operację. Ważne: Nie trzeba zgłaszać osobno udziału rodziców/opiekunów, ale proszę pamiętać, ze aktywny udział dorosłych jest obowiązkowy :)


Warsztaty odbywają się w formie on-line na platformie Zoom

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Wejściówka na warsztaty dla jednego dziecka
już niedostępne -