Języki programowania IT i Nowe technologie

Meet.js Lublin #12

location icon
Loftmill Kraśnicka 19, Lublin
calendar icon
Od 18 kwi 18:00 do 18 kwi 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na dwunaste spotkanie meet.js Lublin, na którym spotykają się sympatycy języka JavaScript/TypeScript :)


Na każdym meet.js można liczyć na kilka prelekcji na tematy webowo-front-endowe (JS, TS, Web Development etc.). Każda z nich trwa 10-45 minut. Duży nacisk kładziemy na Q&A po danym speechu. Spikerami jesteśmy my sami - fani JS/TS. Każdy może przemawiać na meet.js - wystarczy się zgłosić! Dobra zabawa i cenne doświadczenie gwarantowane!


🕝 AGENDA:

18:00 - rozpoczęcie wydarzenia

18:10 - Patryk Bilski - "JavaScript vs dane przestrzenne. Wizualizacja dużych zbiorów danych na interaktywnej mapie w przeglądarce."

18:50 - krótka przerwa

19:00 - Sebastian Mysakowski - "Tworzenie nowoczesnych aplikacji desktopowych z React i Tauri"


🏫 MIEJSCE SPOTKANIA:

Loftmill, Kraśnicka 27


👉 WSPÓŁPRACA:

Jeśli chcesz wystąpić z prelekcją, lightning talkiem lub chcesz być Partnerem wydarzenia, napisz na adres: [email protected]


🎤 PRELEGENCI (TBA):

Patryk Bilski - Zawodowo programista frontend w szeroko pojętej branży GIS z doświadczeniem fullstackowym przy wdrażaniu aplikacji mapowych. Absolwent geoinformatyki, miłośnik wszystkiego co można pokazać na mapie, grafowych baz danych oraz rozwiązań open source. Prywatnie fan gier wideo, sci-fi i niestety footballu.

Sebastian Mysakowski - Frontend Team Leader, wykładowca, autor kursów oraz prowadzący warsztaty. Od początku związany z JavaScriptem. Doświadczenie zawodowe zdobywał zaczynając od startupów kończąc na firmach z indeksu S&P 500. 


PARTNER WYDARZENIA:

Partnerem edycji jest ESTA Cluster (https://estacluster.com/)

ESTA Klaster to zamknięta grupa przedsiębiorców, która zrzesza firmy z obszaru IT. W ESTA dzielimy się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz wysokiej jakości kontaktami biznesowymi. Wierzymy w długofalowe i szczere relacje, które w naszej opinii są gwarantem rozwoju dojrzałego przedsiębiorcy.

Do zobaczenia na meet.js!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Darmowa wejściówka
18 Kwietnia 2024, 18:00