Muzyka i Taniec

Odkryj Sekrety Miksowania z Marcinem Gajko, mistrzem dźwięku!

location icon
Online Warszawa
calendar icon
Od 24 lut 12:00 do 24 lut 12:00

Odkryj Sekrety Miksowania z Marcinem Gajko, mistrzem dźwięku!

Dołącz do nas na wyjątkowe wydarzenie online, podczas którego zgłębimy sztukę miksowania piosenek razem z legendarnym mikserem, Marcinem Gajko. Spotkanie, prowadzone przez Krisa Górskiego, to czterogodzinna sesja, która odkryje zawiłości tworzenia idealnego miksu, eksplorując każdy komponent procesu.

Kiedy? 24 lutego, od 12:00 do 16:00

Podczas tej wyjątkowej sesji Marcin Gajko podzieli się swoim bezcennym doświadczeniem i technikami, prowadząc Cię przez kluczowe kroki na drodze do ulepszenia Twoich umiejętności miksowania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, szukającym zrozumienia podstaw, czy doświadczonym mikserem, dążącym do udoskonalenia swojego rzemiosła, ta sesja obiecuje zaoferować wglądy i wiedzę korzystną dla wszystkich poziomów.

Nie przegap tej unikalnej okazji, by uczyć się od jednego z najlepszych w branży, wygodnie z własnego domu. Zaznacz datę w kalendarzu i przygotuj się na podniesienie poziomu Twoich umiejętności miksowania.

Wydarzenie jest biletowane. Na 24 godziny przed wydarzeniem otrzymasz link do wideo.

Organizatorem jest kanał youtube Na Setkę https://www.youtube.com/nasetke


🎩🎩 Gospodarze "Na Setkę": 

🎙 Kris Górski - inżynier dźwięku, absolwent SAE w Paryżu. Po 16 latach intensywnej pracy we Francji jako realizator nagrań, producent muzyczny oraz kompozytor, wrócił do Polski, gdzie prowadzi własne studio nagraniowe AudioPlanet. Od wielu lat współpracuje z telewizją, tworząc muzykę głównie do filmów dokumentalnych i seriali telewizyjnych. Ponadto nagrywa i pracuje jako producent z wieloma artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się na warsztatach oraz jako wykładowca Politechniki Gdańskiej. Jest współtwórcą polskiej firmy APS, produkującej aktywne monitory studyjne o światowej renomie. 

https://audioplanet.pl/ / audioplanetw. . / krisgorski 

🎙 Grzegorz Stasiuk - pianista, producent, aranżer, kompozytor. Właściciel produkcyjnego studia nagrań "Studio 7 Piętro" w Warszawie. Na scenie jako muzyk towarzyszył między innymi Krystynie Prońko, Januszowi Radkowi, Maryli Rodowicz, Kasi Wilk czy Andrzejowi Rybickiemu. Przez osiem lat związany z Maciejem Maleńczukiem & Psychodancing, obecnie związany z zespołem Jacka Wójcickiego. 

http://grzegorzstasiuk.pl/ / studio7pietro / grzegorz-. .

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 99,00 zł -