Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne

Klub Miasta Kobiet: Mówię, więc jestem

location icon
Restauracja Vanilla Sky Flisacka 3, Kraków
calendar icon
Od 18 lip 18:00 do 18 lip 18:00
ticket icon
Od 149,00 zł

Zapraszamy na 48. spotkanie Klubu Miasta Kobiet, pod hasłem "Mówię, więc jestem", który odbędzie się 18 lipca 2024 r.. Gościnią Specjalną będzie specjalistka od języka i komunikacji - dr Małgorzata Majewska. Porozmawiamy z nią, o tym co kryje się pod językiem, jaką moc mają słowa, jak można nimi wyrażać swoje potrzeby i uczucia, ale też ranić. Jak poprzez słowa stawiać granice i komunikować się w sprawczy sposób.

W drugiej części Klubu Miasta Kobiet połączymy głowę z ciałem. Na część warsztatową zaprosimy #Kobietę Krakowa - Ludmiłę Petrenko, terapeutkę ciała i urody, która pokaże mam, jakie komunikaty przekazuje nam ciało.


Część I - dr Małgorzata Majewska (wywiad na żywo z dr Małgorzatą Majewską poprowadzi redaktorka naczelna "Miasta Kobiet", Aneta Pondo)

dr Małgorzata Majewska - językoznawczyni , specjalistka od komunikacji werbalnej i niewerbalnej, językoznawczyni z psychologicznym skrzywieniem. Wykładowczyni akademicka (Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ), szkoleniowiec, autorka książek i artykułów, biegaczka.

Część II - (warsztaty) poprowadzi #KobietaKrakowa - Ludmiła Petrenko - terapeutka urody, masażystka, ceniona wykładowczyni kongresowa, szkoleniowiec, licencjonowana instruktorka Tai-Chi - pasjonatka terapii komplementarnych. Od ponad 25 lat opracowuje efektywne programy wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Autorka techniki masażu relaksacyjnego opartego na ruchu Tai-Chi.

Więcej informacji na www.miastokobiet.pl


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Zapłać teraz online, a przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj. Jeśli należysz do społeczności Kobiet Krakowa (Fundacja Miasto Kobiet), przy zakupie biletu nie zapomnij podać hasła upoważniającego do zniżki. Bilet na spotkanie Klubu Miasta Kobiet

Zapłać teraz online, a przy wejściu na imprezę pokaż swój bilet na telefonie lub wydrukuj. Jeśli należysz do społeczności Kobiet Krakowa (Fundacja Miasto Kobiet), przy zakupie biletu nie zapomnij podać hasła upoważniającego do zniżki.

18 Lipca 2024, 18:00 149,00 zł