Warsztaty z tworzenia biżuterii zero waste!

location icon
Stadion Miejski w Białymstoku ul. Słoneczna 1, Białystok
calendar icon
Od 2 mar 12:00 do 2 mar 13:00
ticket icon
Od 60,00 zł

Czy chciałabyś nauczyć się tworzyć piękną biżuterię z poszanowaniem środowiska? Zapraszam na warsztatach, gdzie wspólnie odkryjemy możliwości tworzenia unikalnych ozdób z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu.

📅 Kiedy: 2 marca 🕙 Godzina: 12:00 📍 Lokalizacja: Ecolove Targi Rzeczy Naturalnych - Stadion Miejski w Białymstoku

Podczas warsztatów stworzymy biżuterię zero waste, która nie tylko jest piękna, ale także przyjazna dla środowiska. Wykorzystamy materiały pochodzące z recyklingu oraz przedmioty z drugiego użytku, aby stworzyć wyjątkowe akcesoria.

Nie potrzebujesz skomplikowanych umiejętności, ponieważ poprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces. Zainspiruję i podpowiem, jak tworzyć. Naszym celem oprócz stworzenia unikalnej biżuterii w duchu zero-waste jest odkrycie potencjału ukrytego w starych, często zapomnianych rzeczach i nadanie im drugiego życia.

Zapewniam wszystkie niezbędne materiały i narzędzia.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zapraszam do rejestracji. Zgłoś się już teraz, aby zapewnić sobie miejsce na warsztatach!

Do zobaczenia na warsztatach! 🌿


Na warsztaty zaprasza Marta Halicka, twórczyni marki mahabi Biżuteria na Dzień Dobry. Jestem pasjonatką rękodzieła i nadawania rzeczom drugiego życia, uwielbiam zabawę kolorami i proces tworzenia, z przyjemnością przeprowadzę Cię krok po kroku od projektu po realizacje Twojego arcydzieła.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
📅 Kiedy: 2 marca
🕙 Godzina: 12:00
📍 Lokalizacja: Ecolove Targi Rzeczy Naturalnych - Stadion Miejski w Białymstoku
Warsztaty z tworzenia biżuterii zero waste!

📅 Kiedy: 2 marca
🕙 Godzina: 12:00
📍 Lokalizacja: Ecolove Targi Rzeczy Naturalnych - Stadion Miejski w Białymstoku

już niedostępne 60,00 zł -