Nauka i Edukacja Rozwój osobisty IT i Nowe technologie Języki programowania

Lubelskie Dni Informatyki 2024

location icon
Kampus Główny KUL Aleje Racławickie 14, Lublin
calendar icon
Od 19 kwi 10:00 do 20 kwi 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Lubelskie Dni Informatyki to największa konferencja technologiczno-naukowa na Lubelszczyźnie, która eksploruje, czerpie i przedstawia najbardziej zaawansowane oraz przyszłościowe ścieżki rozwoju branży IT.

Stwarzamy niepowtarzalną możliwość wejścia w najbardziej dynamiczne i rozwojowe segmenty technologii i biznesu. Bezpłatny udział w naszej konferencji daje jej uczestnikom wyjątkową szansę na czerpanie wiedzy oraz zdobycie doświadczenia, którego trudno jest szukać na własną rękę. Konferencja skierowana jest nie tylko do uczniów, studentów i pracowników sektora IT, ale również do słuchaczy kierunków nietechnicznych oraz osób związanych z branżami, w których zastosowanie znaleźć mogą nowe technologie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19 - 20 kwietnia 2024 roku w budynkach Kampusu Głównego KUL przy Alejach Racławickich 14 w Lublinie.

Tegoroczną edycją LDI wracamy do kilkudniowej formuły. Pierwszy dzień naszej konferencji dedykujemy uczniom szkół średnich chcących poznać świat IT lub w przyszłości rozpocząć z nim swoją przygodę. Pomogą im przygotowane w tym celu prelekcje. Drugi dzień oddajemy w ręce studentów, absolwentów, specjalistów chcących jeszcze bardziej rozwinąć swoją wiedzę oraz wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swoich zainteresowań w informatyce i dziedzinach z nią związanych. Zapraszamy na różnorodne prelekcje poruszające zarówno kwestie techniczne, jak i te dotyczące innych zagadnień związanych z IT.

Od lat Lubelskie Dni Informatyki cieszą się dużą rozpoznawalnością wśród eventów organizowanych w Lublinie. Podczas zeszłorocznej edycji wróciliśmy z pełną mocą po przerwie spowodowanej wydarzeniami ostatnich lat. Poprzednie konferencje pokazały, że ufają nam specjaliści, pasjonaci, studenci oraz entuzjaści wciąż dynamicznie rozwijającej się branży IT.

Osoby biorące w nich udział miały przyjemność uczestniczyć w wyselekcjonowanych prelekcjach i warsztatach, a także odwiedzić stoiska przygotowane przez współpracujące firmy sponsorujące LDI, gdzie w towarzyskiej atmosferze mogły prowadzić rozmowy na dowolny temat z potencjalnymi pracodawcami.

W organizację eventu zaangażowani są studenci i absolwenci KUL działający pod w Kole Naukowego Informatyków, a także mentorzy pracujący w sektorze IT. Udział w Lubelskich Dniach Informatyki stanowi dla uczestników idealną okazją do promocji własnej marki, a nam pozwala na przełamywanie kolejnych granic i realizację przedsięwzięć na najwyższym poziomie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zarejestruj się na I dzień konferencji Lubelskie Dni Informatyki 2024. Zapraszamy na różnorodne prelekcje dedykowane uczniom szkół średnich. Dzień I konferencji (19 kwietnia)

Zarejestruj się na I dzień konferencji Lubelskie Dni Informatyki 2024. Zapraszamy na różnorodne prelekcje dedykowane uczniom szkół średnich.

już niedostępne -
Zarejestruj się na II dzień konferencji Lubelskie Dni Informatyki 2024. Zapraszamy na różnorodne prelekcje ze ścieżek tematycznych takich jak Software, AI, Cybersecurity, Bigdata/Cloud. Dzień II konferencji (20 kwietnia)

Zarejestruj się na II dzień konferencji Lubelskie Dni Informatyki 2024. Zapraszamy na różnorodne prelekcje ze ścieżek tematycznych takich jak Software, AI, Cybersecurity, Bigdata/Cloud.

już niedostępne -