Nauka i Edukacja Rozwój osobisty IT i Nowe technologie Języki programowania

Lubelskie Dni Informatyki 2024

location icon
Kampus Główny KUL Aleje Racławickie 14, Lublin
calendar icon
Od 19 kwi 10:00 do 20 kwi 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Lubelskie Dni Informatyki to największa konferencja technologiczno-naukowa na Lubelszczyźnie, która eksploruje, czerpie i przedstawia najbardziej zaawansowane oraz przyszłościowe ścieżki rozwoju branży IT.

Stwarzamy niepowtarzalną możliwość wejścia w najbardziej dynamiczne i rozwojowe segmenty technologii i biznesu. Bezpłatny udział w naszej konferencji daje jej uczestnikom wyjątkową szansę na czerpanie wiedzy oraz zdobycie doświadczenia, którego trudno jest szukać na własną rękę. Konferencja skierowana jest nie tylko do uczniów, studentów i pracowników sektora IT, ale również do słuchaczy kierunków nietechnicznych oraz osób związanych z branżami, w których zastosowanie znaleźć mogą nowe technologie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19 - 20 kwietnia 2024 roku w budynkach Kampusu Głównego KUL przy Alejach Racławickich 14 w Lublinie.

Tegoroczną edycją LDI wracamy do kilkudniowej formuły. Pierwszy dzień naszej konferencji dedykujemy uczniom szkół średnich chcących poznać świat IT lub w przyszłości rozpocząć z nim swoją przygodę. Pomogą im przygotowane w tym celu prelekcje. Drugi dzień oddajemy w ręce studentów, absolwentów, specjalistów chcących jeszcze bardziej rozwinąć swoją wiedzę oraz wszystkich zainteresowanych poszerzaniem swoich zainteresowań w informatyce i dziedzinach z nią związanych. Zapraszamy na różnorodne prelekcje poruszające zarówno kwestie techniczne, jak i te dotyczące innych zagadnień związanych z IT.

Od lat Lubelskie Dni Informatyki cieszą się dużą rozpoznawalnością wśród eventów organizowanych w Lublinie. Podczas zeszłorocznej edycji wróciliśmy z pełną mocą po przerwie spowodowanej wydarzeniami ostatnich lat. Poprzednie konferencje pokazały, że ufają nam specjaliści, pasjonaci, studenci oraz entuzjaści wciąż dynamicznie rozwijającej się branży IT.

Osoby biorące w nich udział miały przyjemność uczestniczyć w wyselekcjonowanych prelekcjach i warsztatach, a także odwiedzić stoiska przygotowane przez współpracujące firmy sponsorujące LDI, gdzie w towarzyskiej atmosferze mogły prowadzić rozmowy na dowolny temat z potencjalnymi pracodawcami.

W organizację eventu zaangażowani są studenci i absolwenci KUL działający pod w Kole Naukowego Informatyków, a także mentorzy pracujący w sektorze IT. Udział w Lubelskich Dniach Informatyki stanowi dla uczestników idealną okazją do promocji własnej marki, a nam pozwala na przełamywanie kolejnych granic i realizację przedsięwzięć na najwyższym poziomie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Zarejestruj się na I dzień konferencji Lubelskie Dni Informatyki 2024. Zapraszamy na różnorodne prelekcje dedykowane uczniom szkół średnich. Dzień I konferencji (19 kwietnia)

Zarejestruj się na I dzień konferencji Lubelskie Dni Informatyki 2024. Zapraszamy na różnorodne prelekcje dedykowane uczniom szkół średnich.

18 Kwietnia 2024
Zarejestruj się na II dzień konferencji Lubelskie Dni Informatyki 2024. Zapraszamy na różnorodne prelekcje ze ścieżek tematycznych takich jak Software, AI, Cybersecurity, Bigdata/Cloud. Dzień II konferencji (20 kwietnia)

Zarejestruj się na II dzień konferencji Lubelskie Dni Informatyki 2024. Zapraszamy na różnorodne prelekcje ze ścieżek tematycznych takich jak Software, AI, Cybersecurity, Bigdata/Cloud.

18 Kwietnia 2024