Finanse i Inwestycje IT i Nowe technologie Nauka i Edukacja

Lubelskie Dni Informatyki 2023

location icon
Kampus Główny KUL Aleje Racławickie 14, Lublin
calendar icon
Od 22 kwi 9:00 do 22 kwi 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Lubelskie Dni Informatyki to największa konferencja technologiczno-naukowa, która eksploruje, czerpie i przedstawia najbardziej zaawansowane i przyszłościowe ścieżki rozwoju branży IT. 

Stwarzamy niepowtarzalną możliwość wejścia w najbardziej dynamiczne i rozwojowe segmenty technologii i biznesu. Udział w naszej konferencji daje jej uczestnikom wyjątkową szansę na czerpanie wiedzy oraz zdobycie doświadczenia, którego ciężko szukać na własną rękę. Konferencja skierowana jest nie tylko do studentów i pracowników sektora IT, ale również do słuchaczy kierunków nietechnicznych czy, szerzej, osób związanych z branżami, w których zastosowanie znaleźć mogą nowe technologie. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia w budynkach Kampusu Głównego KUL przy Alejach Racławickich 14 w Lublinie

Od lat Lubelskie Dni Informatyki cieszą się największą rozpoznawalnością wśród eventów organizowanych w Lublinie. Z powodu wydarzeń ostatnich lat musieliśmy tymczasowo przerwać organizację kolejnych edycji, teraz jednak wracamy z pełną mocą. Poprzednie konferencje pokazały, że ufają nam specjaliści, pasjonaci, studenci oraz entuzjaści wciąż dynamicznie rozwijającej się branży IT. 

Osoby biorące udział w poprzednich edycjach miały przyjemność uczestniczyć w wyselekcjonowanych prelekcjach i warsztatach, a także odwiedzić stoiska przygotowane przez współpracujące firmy sponsorujące LDI, gdzie w towarzyskiej atmosferze mogły prowadzić rozmowy na dowolny temat z potencjalnymi pracodawcami. 

W organizację eventu zaangażowani są studenci i absolwenci KUL działający pod szyldem Koła Naukowego Informatyków, a także mentorzy pracujący w sektorze IT. Udział w Lubelskich Dniach Informatyki stanowi dla uczestników idealną okazją do promocji własnej marki, a nam pozwala na przełamywanie kolejnych granic i realizację przedsięwzięć na najwyższym poziomie.

Lubelskie Dni Informatyki | Facebook

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -