Biznes i Przedsiędsiębiorczość Prawo i Podatki

Kreatywność w biznesie - MEETUP#5

location icon
Centrum Kreatywności Targowa 56, Warszawa
calendar icon
Od 24 kwi 10:00 do 24 kwi 14:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Kreatywność w biznesie - MEETUP #5

Zapraszamy na pierwszy w tym roku meetup adresowany do osób działających lub planujących przedsięwzięcia w sektorze kreatywnym

Program przygotowaliśmy również z myślą o osobach studiujących lub będących absolwentami warszawskich uczelni artystycznych.

Co zyskujesz biorąc udział:
 • Wiedzę od najlepszych ekspertów w zakresie marketingu, połączenia biznesu i sektora kreatywnego
 • Poznasz doświadczenia osób z sektora kreatywnego
 • Nawiążesz kontakty


W programie m.in.:

POWITANIE I PREZENTACJA #1

Ewa Janus-Khouri, Dyrektorka Zarządzająca Centrum Kreatywności Targowa/Krajowa Izba Gospodarcza

Agnieszka Cichocka, COO Bangkt

PREZENTACJA #2  What's next: 8 najważniejszych trendów technologicznych

Rozwój AI przyspieszył w ciągu ostatniego roku i zasadniczo wiemy już, że generatywna AI zmieni sposób naszej pracy i interakcji na poziomie tak dużym, jak wszystko co widzieliśmy za naszego życia.

 • Czym jest sztuczna inteligencja?
 • Jakie są jej aktualne możliwości i ograniczenia oraz jaki ma wpływ na zmiany na rynku pracy, w tym procesy automatyzacji?
 • Jaki ma i będzie miała w najbliższych latach wpływ na naszą codzienność, na nasze wybory, nasze rodziny i dzieci.
 • Jak odnaleźć się w tym gąszczu informacji i opinii i skorzystać jak najbardziej na tym wyścigu. W jaki sposób należy przygotować się na te przemiany jako pracownik i jako pracodawca.
 • Jakie są najpopularniejsze narzędzia AI, które mogą nam usprawnić i skrócić czas pracy nawet o 40%.
Jowita Michalska - CEO Digital University, której mmisją życiową jest wyposażenie Polaków w niezbędne kompetencje cyfrowe. Dlatego założyła organizację, która współpracuje z wiodącymi amerykańskimi uczelniami, takimi jak MIT, Harvard Business School i Stanford, aby zapewnić edukację w zakresie nowych technologii.

Jest polską ambasadorką Singularity Group, najważniejszego think tanku edukacyjnego w Dolinie Krzemowej. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe, pracując na kluczowych stanowiskach m.in. w Polkomtelu, PGE i Deloitte. Za swoją działalność edukacyjną otrzymała wiele nagród i wyróżnień, m.in. Digital Shapers, przyznawane za znaczący wkład w rozwój gospodarki cyfrowej w Polsce. W zeszłym roku magazyn "Forbes Women" uznał ją za jedną ze 100 najwybitniejszych kobiet biznesu, a Komisja Europejska mianowała ją Cyfrową Ambasadorką UE.

PREZENTACJA #3: Bądź kreatywny… łatwo powiedzieć

O tym jak być twórczym, odkrywczym czy innowacyjnym można przeczytać niemal wszędzie, a już na pewno nauczyć się na błyskawicznym, weekendowym kursie z YouTube czy TIK TOKa. O tym jakie stosować techniki inspiracyjne, metody facylitacyjne i inne kreatywne "czary mary" też. Kłopot w tym, że z tym jest trochę jak z grą na trąbce. To, że wiemy, że "się dmucha i są 3 przyciski" nie znaczy, że umiemy grać. Z "wymyślaniem" jest podobnie. Jest wymagające, męczące, wymaga praktyki i ciągłego uczenia się. No i odkąd ruszyło pospolite straszenie smokiem AI niewiele pozostaje miejsc, w którym ludzkie myślenie i kreatywność będzie wyjątkowa…przynajmniej tak nam się teraz wydaje.


Tomasz Bartnik - Partner w pracowni koncepcyjnej One Eleven. Zajmuje się strategiami marketingowymi i innowacjami. Wcześniej był Chief Strategic Officerem i Vice Prezesem Grupy Saatchi & Saatchi w Polsce oraz działał w strukturach globalnych w EMEA. Poza projektami komercyjnymi, aktywnie działa na rzecz branży marketingowej i angażuje się w projekty społeczne. Wielokrotny juror i laureat Effie, obecnie członek Komitetu Organizacyjnego Effie i Członek Rady Edukacyjnej SAR. Uczy i wykłada. Jak o sobie mówi "jedyną stałą w jego życiu jest ciągła szybka zmiana, za którą ledwo nadąża"

PREZENTACJA #4 Jak sprzedawać siebie i swoje usługi?

 • Jak najlepiej wydobyć, zaprezentować i sprzedać swój talent?
 • Jak patrzeć na świat oczami klienta, poprawiać swój sposób komunikacji i wzmacniać swoją pozycję na rynku.
 • Czego nie robić i wprowadź kilka zasad, które pomogą Ci zbudować długoterminowe bezpieczeństwo w karierze.


Greg Albrecht - doświadczony przedsiębiorca i doradca zarządów, jest ekspertem w strategii biznesowej i przywództwie. Jako założyciel Albrecht&Partners ma ponad 20-letnie doświadczenie w podnoszeniu efektywności firmowych i osobistych priorytetów liderów. Jego podcast, "Greg Albrecht Podcast", jest wiodącym programem biznesowym w Polsce, oferującym praktyczne wskazówki od czołowych przedsiębiorców. Laureat konkursu "50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie" Magazynu Brief. Jako mentor i inwestor w ekosystemie startupów od 10 lat, Greg aktywnie wspiera młode firmy technologiczne, będąc członkiem rady fundacji Youth Business Poland i mentorem w programie Google for Startups Accelerator. Posiada certyfikaty coacha International Coaching Community oraz Gallup CliftonStrengths Coach.Prywatnie tata i biegacz amator.

PREZENTACJA #5  AI w służbie autentyczności. Absurd czy realne wsparcie.

 • Czy sztuczna inteligencja oznacza morderstwo autentyczności?
 • Co uznajemy za autentyczne, kiedy "kupujemy" produkt, a kiedy historię, która za nim stoi?
 • Dlaczego budowanie marki osobistej będzie kluczowe właśnie w erze AI i jak technologia może Ci w tym pomóc?


Karol Stróż - COO i współzałożyciel Sharebee. Sharebee to aplikacja do prowadzenia programów ambasadorskich, które rewolucjonizują komunikację firm z odbiorcami. Z doświadczenia i zamiłowania marketer, dziś odpowiada za rozwój produktu i operacje. Nadgorliwy fan nowych narzędzi i technologii.


Zakończenie wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 14:00Zarejestruj się bezpłatnie!
Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń.


Wydarzenie jest organizowane we współpracy z UM st. Warszawy, partnerami są: Krajowa Izba Gospodarcza, Sito Strategy, Digital University, One Eleven, Sharebee

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Udział w meetup'ie i networkingu

dostępnych: 50

już niedostępne -