Kreatywne rozwiązywanie problemów

location icon
Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Oddział Zamiejscowy w Bydgoszczy​, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. ul. Paderewskiego 26, sala nr 15., Bydgoszcz
calendar icon
Od 5 paź 9:00 do 5 paź 14:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Wielu z nas czasem wydaje się, że nie potrafi pokonać stojących na drodze przeciwności. Stoi w miejscu. Nie dostrzega możliwości ich rozwiązania i zamyka się w sobie. Jak wyzwolić swój potencjał i zmierzyć się z problemami które ograniczają naszą kreatywność? Dowiemy się tego podczas szkolenia.


Cel szkolenia

Celem głównym szkolenia jest nabycie przez uczestników umiejętności patrzenia na pojawiający się problem z różnych punków widzenia, dostrzeganie jego różnych aspektów oraz tworzenie alternatywnych możliwości działania.


Podczas szkolenia:

  • przełamiesz bariery utrudniające kreatywne rozwiązywanie problemów,
  • odejdziesz od schematów myślowych,
  • poznasz techniki twórczego myślenia,
  • nauczysz się identyfikować czynniki hamujące i stymulujące twórcze myślenie,
  • poznasz rolę i zasady pracy grupowej w procesie twórczego rozwiązywania problemów.

Informacje o prelegentce

Szkolenie poprowadzi ekspert WUP, Anna Dudek. doradca zawodowy z wieloletnim doświadczeniem, trener umiejętności psychospołecznych. Zajmuje się indywidualnym wsparciem zawodowym oraz prowadzi zajęcia poradnictwa grupowego, w tym programy autorskie: Adaptacja w miejscu pracy, Twórcze rozwiązywanie problemów zawodowych.
Miłośniczka historii i kultury krajów nadbałtyckich.


Organizator i partnerzy

Organizatorami szkolenia są Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Oddział Zamiejscowy w Bydgoszczy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu wypełniają formularz zgłoszenia, dostępny na dedykowanej stronie internetowej danego szkolenia. Po rejestracji na dane szkolenie, pracownik BARR przekaże drogą mailową potwierdzenie rejestracji na szkolenie.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie "Kreatywne rozwiązywanie problemów", 5.10.2023 r., Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Oddział Zamiejscowy w Bydgoszczy​, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, u. Paderewskiego 26, godz. 9.00-14.00.
już niedostępne -