Rachunkowość i Księgowość IT i Nowe technologie Prawo i Podatki

Kombajn Księgowego z aktualizacjami na 2024 rok! (Narzędzie)

location icon
calendar icon
Od 22 kwi 22:00 do 30 cze 23:59
ticket icon
Od 738,00 zł

Kombajn Księgowego to narzędzie analityczne stworzone w Excelu, oparte na Makrach.

Praca z Kombajnem Księgowego to przede wszystkim możliwość weryfikacji prawidłowości wyliczeń co do podatków i składki zdrowotnej.

Praca z Kombajnem Księgowego to zdecydowane skrócenie czasu pracy, poprzez zastosowane mechanizmy optymalizacyjne np. generowania zestawień, czy plików KEDU dla JDG do płatnika jednym kliknięciem.
Na czym polega narzędzie "Kombajn Księgowego"?
Założone Kartoteki Klienta, w których możecie zbierać informacje między innymi o przychodach, kosztach, dochodzie, składkach społecznych i składce zdrowotnej, będą przez Kombajn analizowane i otrzymacie wyniki tych analiz w przejrzystym zestawieniu czy tabeli.

1️⃣ Analiza pod kątem formy opodatkowania.

Kombajn któremu wpiszecie co miesiąc po zamknięciu rozliczenia podstawowe informacje o przychodach, kosztach, dochodzie w Karcie Klienta - będzie dla Was analizował optymalną formę opodatkowania. Także pod koniec roku każdemu z klientów, bez konieczności ręcznego przeliczania, sprawdzicie czy aktualna forma opodatkowania jest najbardziej optymalna.

2️⃣ Składka zdrowotna od 2022

Zmora każdego księgowej/ego, kadrowej/ca! Do Kombajnu wprowadzacie Państwo informacje o wykazanych w deklaracjach oraz zapłaconych składkach zdrowotnych w trakcie roku (społecznych też). Kombajn przygotuje Wam pomocnicze rozliczenie roczne w ZUS, które czeka nas pierwszy raz za rok 2022.

3️⃣ Do VAT, do Kasy, do Ksiąg

Limity... Kombajn poinformuje Was jeżeli jakiś limit został osiągnięty, bądź klient zbliża się do pewnego limitu i np. powinien przejść na VAT, tudzież przygotować się do zakupu kasy fiskalnej, albo porozmawiać z księgowym o możliwym przejściu na Księgi Handlowe.

4️⃣ Aktualizacja Kombajnu

Kombajn w założeniu jest narzędziem, które będzie sukcesywnie aktualizowane, tak żeby mogło Państwu służyć cały czas przez kolejne lata.

5️⃣ Funkcjonalność Kombajnu

Kombajn jest aktualizowany o nowe funkcje i tutaj - otwieramy się na Państwa propozycje. .

Czego dotyczy zakup?:

- Kombajn Księgowego (plik Excel - UWAGA! Do wykorzystania w 100% narzędzia, niezbędne jest posiadanie MS Excel!) do użytku wielokrotnego w ramach jednego NIP (Biuro Rachunkowe prowadzi kartoteki klientów bez limitu) - dla KPiR oraz Ryczałtu

- Aktualizacje na rok 2023 i 2024 (Kombajn automatycznie utworzy kartoteki na kolejny rok)

- Instrukcja obsługi w formie video (link do zamkniętej grupy na FB)

- Kontakt z autorem w kwestiach technicznych i merytorycznych

Zakupiony Kombajn wyślemy na podany przez Państwa adres mailowy!!

Faktura przychodzi automatycznie na wskazanego przez Państwa maila. Przycisk pobierz fakturę w mailu z biletem!!

Aktualizacje na kolejny rok (od 2025) to co najmniej 50% aktualnej ceny zakupu.

Ewentualne zapytania prosimy kierować drogą mailową: [email protected]

UWAGA! Zgadzam się na rozpoczęcie świadczenia usług od razu po dokonaniu zapłaty i mam świadomość, że taki zakup nie podlega zwrotowi (tak jak chociażby w terminie 14-dniowym,w przypadku umów zawieranych na odległość).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Kombajn Księgowego z aktualizacjami na 2024 rok! (Narzędzie)
30 Czerwca 2024, 23:59 738,00 zł