Rachunkowość i Księgowość IT i Nowe technologie Prawo i Podatki

Kombajn Księgowego

location icon
calendar icon
Od 24 cze 1:00 do 31 lip 23:59
ticket icon
Od 500,00 zł

Kombajn Księgowego ... a co to takiego? 📣
Pracę trzeba sobie ułatwiać 😎
Na czym polega narzędzie "Kombajn Księgowego"?
Przede wszystkim umożliwia prowadzenie Kartoteki Klienta, w której zbierać będziecie informacje między innymi o przychodach, kosztach, dochodzie, składkach społecznych i składce zdrowotnej, a następnie Kombajn te informacje będzie analizować i informować o wyniku tych analiz.

Jakie zatem wyniki analiz przemawiają za narzędziem? 🤔


1️⃣ Analiza pod kątem formy opodatkowania.

Kombajn któremu wpiszecie co miesiąc po zamknięciu rozliczenia podstawowe informacje o przychodach, kosztach, dochodzie w Karcie Klienta - będzie dla Was analizował optymalną formę opodatkowania. Także pod koniec roku każdemu z klientów, bez konieczności ręcznego przeliczania, sprawdzicie czy aktualna forma opodatkowania jest najbardziej optymalna.


2️⃣ Składka zdrowotna od 2022

Zmora każdego księgowej/ego, kadrowej/ca! Do Kombajnu wprowadzacie Państwo informacje o wykazanych w deklaracjach oraz zapłaconych składkach zdrowotnych w trakcie roku (społecznych też). Kombajn przygotuje Wam pomocnicze rozliczenie roczne w ZUS, które czeka nas pierwszy raz za rok 2022.


3️⃣ Do VAT, do Kasy, do Ksiąg

Limity... Kombajn poinformuje Was jeżeli jakiś limit został osiągnięty, bądź klient zbliża się do pewnego limitu i np. powinien przejść na VAT, tudzież przygotować się do zakupu kasy fiskalnej, albo porozmawiać z księgowym o możliwym przejściu na Księgi Handlowe.

4️⃣ Aktualizacja Kombajnu

Czy Kombajn jest Narzędziem jednorazowego użytku?? Przyda się wyłącznie tu i teraz na ten rok?? Stanowczo Nie! :) Kombajn w założeniu jest narzędziem, które będzie sukcesywnie aktualizowane, tak żeby mogło Państwu służyć od tego roku, i w latach kolejnych.

5️⃣ Funkcjonalność Kombajnu

Czy Kombajn będzie funkcjonalny tylko w takim zakresie w jakim pierwotnie został stworzony? Nie. Będzie aktualizowany o nowe funkcje i tutaj - otwieramy się totalnie na Państwa propozycje. W założeniu ma nam bardzo ułatwiać sprawę i pilnować za nas wiele kwestii.

Czego dotyczy zakup?:

- Kombajn Księgowego (plik Excel - UWAGA! Do wykorzystania w 100% narzędzia, niezbędne jest posiadanie MS Excel!) do użytku wielokrotnego w ramach jednego NIP (Biuro Rachunkowe prowadzi kartoteki klientów bez limitu) - dla KPiR oraz Ryczałtu

- Aktualizacje na rok 2022 (będą wymagały przeniesienia wprowadzonych danych w Karcie Klienta)

- Instrukcja obsługi w formie video (link do zamkniętej grupy na FB)

Zakupiony Kombajn wyślemy na podany przez Państwa adres mailowy!!

Faktura przychodzi automatycznie na wskazanego przez Państwa maila. Przycisk pobierz fakturę w mailu z biletem!!

Aktualizacje na kolejny rok 150 zł brutto (do wykupienia na koniec 2022 roku lub na początku roku 2023 - będziemy informować drogą mailową).

Ewentualne zapytania prosimy kierować drogą mailową: sklep.dskwidzyn@gmail.com

UWAGA! Zgadzam się na rozpoczęcie świadczenia usług od razu po dokonaniu zapłaty i mam świadomość, że taki zakup nie podlega zwrotowi (tak jak chociażby w terminie 14-dniowym,w przypadku umów zawieranych na odległość). 


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Plik zostanie wysłany drogą mailową po dokonaniu zamówienia i opłaceniu zamówienia. Kombajn Księgowego z aktualizacjami na 2022 rok

Plik zostanie wysłany drogą mailową po dokonaniu zamówienia i opłaceniu zamówienia.

31 Lipca 2022, 23:59 500,00 zł