BILET Biznesowa Kolacja dla Przedsiębiorczych Kobiet Trójmiasta 12 marca

location icon
Restauracja Pomelo Ogarna 121/122, Gdańsk
calendar icon
Od 12 mar 18:00 do 12 mar 18:00
ticket icon
Od 85,00 zł

Zapraszamy na biznesową kolację z prelekcjami i networkingiem. Spotkanie jest skierowane do przedsiębiorczych kobiet z Trójmiasta i okolic. Dołącz do nas, abyś mogła wymienić się kontaktami, zintegrować biznesowo i spędzić wartościowy czas w gronie wspaniałych kobiet w otwartej i mocno pozytywnej atmosferze. Podzieliłyśmy to spotkanie na 3 części:

CZEŚĆ 1

Edukacja - czyli kobiety dla kobiet: 

Z cyklu "Coś dla siebie"

Naszą pierwszą prelegentką będzie Sandra Kieszkowska, która zajmuje się zawodowo jogą twarzy. Podczas praktycznych ćwiczeń przybliży nas ona do tematu dbania o swoje ciało w naturalny sposób. 

Z cyklu "Coś dla biznesu"

Naszą drugą prelegentką będzie Aleksandra Zakrzewska - właścicielka agencji marketingowej.

Ola podzieli się z Wami wskazówkami dotyczącymi budowania marki osobistej. Dowiecie się, jak tworzyć reelsy, które przyciągną uwagę obserwatorów, jakie robić zdjęcia, na co zwrócić szczególną uwagę jeśli chodzi o algorytmy. A co najważniejsze, odkryjecie, jakie kanały komunikacyjne warto mieć i rozwijać, aby skutecznie dotrzeć do swojej docelowej publiczności.


CZEŚĆ 2

Networking - czyli mów o sobie dobrze i słuchaj jeszcze lepiej

Podczas tej części będziesz miała okazję opowiedzieć o sobie i swojej działalności. Przygotowując się do osobistej prezentacji postaraj się odpowiedzieć na 3 pytania

1. Jak pomagasz

2. Komu pomagasz

3. Kogo szukasz (klientek, współpracy, dojścia do konkretnej firmy)
CZEŚĆ 3

Kolacja - czyli przez żołądek do serca

Wszystkie wiemy, że najmilej rozmawia się przy jedzeniu i dlatego po autoprezentacjach będziemy miały okazję luźno porozmawiać podczas degustacji dań i deserów oferowanych przez restaurację Pomelo.Data spotkania: 12.03 wtorek

Godzina: 18:00

Miejsce: Restauracja Pomelo Ogarna 121/122

Kolacja w cenie biletu. Drinki i ciepłe napoje - zamawiamy we własnym zakresie w restauracji wedle potrzeb. :) 

Liczba miejsc ograniczona!


O organizatorkach wydarzenia 

Milka Lewandowska

Osobistą stylistka, kreatorka wizerunku i specjalistka od psychologii ubioru i koloru. Skończyła 3 kierunki: psychologię wizerunku na SWPS, projektowanie ubioru na Viamoda oraz fotografię i design w USA. Obecnie prowadzi pracownię wizerunku i stylizacji MILKA STUDIO, pomaga kobietom i mężczyznom zbudować autorski i profesjonalny styl. "Wierzę w olbrzymią moc ubioru na odnoszenie życiowych sukcesów, dlatego kompleksowo pomagam wejść w proces zmiany, rozwinąć własny styl, zrobić generalny porządek w szafie, stworzyć plan zakupowy i zacząć czuć się pewnie i atrakcyjnie każdego dnia, podczas każdego wydarzenia i w każdej sytuacji"

Katarzyna Nawrot

Kobieta Marketing - wspólnie z mężem założyła Visual Fusion, firmę która dba o strony internetowe i profesjonalny wizerunek marek osobistych. Z zamiłowania i pasji jest fotografką z bardzo dużą liczbą sesji wizerunkowych na koncie. Kasia to również mistrzyni budowania relacji i networkingu zarówno w social mediach jak i na żywo. Swoje umięjętności i doświadczenie nabyła jako menadżer biznesu sieciowego, który do dziś jest jej jedną z jej nóg dochodu.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Kolacja Biznesowa dla Przedsiębiorczych Kobiet Trójmiasta Biznesowa Kolacja dla Przedsiębiorczych Kobiet Trójmiasta 12 marca

Kolacja Biznesowa dla Przedsiębiorczych Kobiet Trójmiasta

Wyprzedane 85,00 zł Wyprzedane