Finanse i Inwestycje IT i Nowe technologie Zarządzanie Nauka i Edukacja

Osobisty kapitał zawodowy - jak go dobrze zainwestować? Kraków

location icon
Kraków
calendar icon
Od 24 kwi 17:00 do 24 kwi 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Jest to kolejne spotkanie w cyklu spotkań i działań z Partnerami Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog" dotyczących rozwoju zawodowego, awansu, rekrutacji, autorytetu i marki osobistej.

Na spotkaniu w Sopocie będzie nas wspierała swoją wiedzą Dorota Grudzień, dyrektor zarządzający Arthur Hunt

Zagadnienia:

1. Nasza wiedza, doświadczenie, marka to kapitał. Jak powinien pracować? Jak go wyceniać, czy to tylko negocjacje wynagrodzenia? Jaka praca najemna jest niewystarczającą inwestycją dla tego kapitału? Jak inaczej można nim zarządzić?

2. Dystrybucja swojej wiedzy finansowej do nie-finansistów w firmie. Optymalny model takiego partnerstwa. Jak zyskiwać, wzmacniać swoją pozycję dzieląc się wiedzą?

3. Sukcesja, czyli wychowywanie następcy na swoje stanowisko. Jeśli sukcesja nastąpi, to zmienić pracodawcę czy zmienić rolę? Kiedy to jest dobra zasada z punktu widzenia firmy i z punktu widzenia dyrektora?


________________________________

Spotkanie jest dostępne jedynie dla osób, które mają aktualny abonament w Klubie Dyrektorów Finansowych Dialog. Więcej informacji o Klubie i abonamencie pod adresem [email protected]

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Osoby, które potwierdzą obecność otrzymają informację o lokalizacji spotkania. Rejestracja dla uczestników Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog"

Osoby, które potwierdzą obecność otrzymają informację o lokalizacji spotkania.

24 Kwietnia 2024, 09:00