Finanse i Inwestycje IT i Nowe technologie Zarządzanie Nauka i Edukacja

Finanse w czasie rzeczywistym. Szczecin

location icon
Szczecin
calendar icon
Od 9 maj 9:00 do 9 maj 11:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Omówimy wykorzystanie AI do automatyzacji procesów. Na konferencji "Azymut dla CFO" 6.03 zapowiedzieliśmy możliwość wypróbowania wraz z firmą Columb Technologies, partnerem Klubu, rozwiązania AccountantX . To stworzony przez tę firmę największy w Polsce specjalistyczny model sztucznej inteligencji, który automatyzuje procesy finansowe w firmach. Może być zintegrowany z dowolnym systemem ERP. Bazuje na inteligentnej analizie treści faktur oraz analizie kontekstowej działalności firmy (plan kont, centra kosztów, MPK, polityka rachunkowości i inne aspekty). Dzięki uczeniu maszynowemu pozwala zautomatyzować obieg faktur, przypisywać centra kosztowe, klasyfikować koszty, usprawnia procesy zakupowe oraz dekretację księgową dokumentów w sposób dotychczas niedostępny dla innych rozwiązań. Już można się zgłaszać do tego działania. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się więcej.

Naszym gościem będzie Małgorzata Latuszek, prezes Columb Technologies


________________________________

Przypominamy, że spotkanie jest dostępne dla osób, które mają aktualny abonament w Klubie Dyrektorów Finansowych "Dialog" lub chcą do niego dołączyć. Więcej informacji o Klubie i abonamencie znajdziesz na naszej stronie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Osoby, które potwierdzą obecność otrzymają informację o lokalizacji spotkania. Rejestracja dla uczestników Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog"

Osoby, które potwierdzą obecność otrzymają informację o lokalizacji spotkania.

już niedostępne -